Hardline Pro Gainer ile ilgili bir sorun.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mutfaktakisaribez tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mutfaktakisaribez
    Offline

    mutfaktakisaribez Üye

    Katılım:
    30 Mayıs 2015
    Mesajlar:
    1
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cinsiyet:
    Bay
    Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır Hardline Pro Gainer 5kg kullanmaya basladım ve üstelik azar azar kullanıyorum. Fakat içmeye başladıgım andan itibaren gözlerimde yanma oluyor ve uyku getiriyor birsüreliğine sonradan geciyor ama bazen baş ağrıttıgıda oluyor. Bu normalmidir yoksa bir doktora danışmam gerekirmi ?
     
  2. CompLex1Life
    Offline

    CompLex1Life Üye

    Katılım:
    6 Mayıs 2015
    Mesajlar:
    70
    Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    Öğrenci
    İlk 1 buçuk hafta bende de içince hafif baş ağrısı baş dönmesi yapıyordu. Son 1 buçuk haftadır ise hiç bir yan etkisi yok sivilceler dışında. Sivilceden vücudum gözükmüyor adeta. Daha öncede sivilcelerim vardı ama 3 kat arttı kullanmaya başlayınca.


    Sent from my iPhone 5C using Tapatalk
     
  3. mertcanzyzz
    Offline

    mertcanzyzz Üye

    Katılım:
    23 Haziran 2015
    Mesajlar:
    18
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cinsiyet:
    Bay
    İçeri tam tersine sana uyku getireceğine enerji getirmesi lazım bu durumun devam etmesi halinde bırakmanı geçmemesi halindede bir doktora danısmanı tavsiye ederim
     

Sayfayı Paylaş