Hardline Nutrition Cla One

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tarık_bugra tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    iyi geceler arkadaşlar sizlerden bir kaç öneri sunmanızı isteyecegim:) yaklaşık 4aydır spor yapıyorum haftada 4gün kilo verme amaçlı antremanalrım 2saat sürüyor agırlık ve kardiyo antremanı koşu bisiklet karışık yaklaşık 2saat falan sürmekde...hocamnın tavsiyesi ile Hardline Nutrition Cla One aldım 2.kutum bitti ve ben 4ayda 85kilodan 81e düştüm cla kullnmadanda 1 kilo ve 1cm incelme oluyordu aldıktan sonrada duh spor salonunda sordugum ve kullanıyorum şu kadar inceldim şu kadar zayıfladım diyen hocanın arkaşdaları var artık kandırılıyormuyum demeye başladım :( yeme içme düzenli ara ögünler falan jatı bir diyet denilemez ama unlu mamulle şeker falan çerez ve o tarz ıvır zıvırı hayatımdan çıkardım ekmek kepek ekmegi ögünde 1-2 dilim ;) Hardline Nutrition Cla One bana yararlı olmadı görünen o sizin bana önerebileceginiz ürün varmı yada bu tarz ürünler nasıl kullanılmalı farklı markamı almayı denesem biaz uzun yazdım ama tam yazayım istedim şimdiden teşekkürker thums:

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Bildiğim kadarıyla CLA'dan memnun kalanların sayısı az.L-Carnitin deneyebilirsin ya da ventolin kürü yapabilirsin.

tarık_bugra bunu beğendi.
  3. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sabrselam yorum için teşekkürler araştırıyorm ama seçenek çok olunca kafam karıştı hangi marka L-Carnitin kullanmamı önerirsin birde sıvı olan mı daha iyi hap olan mı .... Hardline , Universal , ultimate veya başka marka varmı önerebilecegin hardline ile ilgi yine başıma yine aynısı gelirmi diye düşünmeye başladım da yardımın için teşekkürler

4. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürü mesajın sağ altında kalan teşekkürler butonundan yapabilirsin ;) Markaların arasında kalite farkını ancak içeriklerini kontrol ederek anlayabilirsin.Tabii ki sıvı L-Carnitin daha çabuk işini görür.Benim de gözlemlediğim kadarıyla sıvı kullananlar daha memnun kalıyor.

5. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş