Hardline Nutrition Carnifit alsam mı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Rascals tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rascals

Rascals Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar benim yağ sorunum var 1.80 boyunda 77 kiloyum yüzde 20.5 yağ oranım var yağları eritmek ve vücudu toparlamak icin 2 aydır fitness salonuna gidiyorum cardio yapmama ve beslenmeme dikkat ettiğim halde vücut yağ oranım değişmedi bu sebeble Hardline Nutrition Carnifit almayı planlıyorum işe yarar mı ve 16 yaşındayım bi zararı olur mu yardım ederseniz sevinirim iyi günler...

2. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    daha 16 yaşındasın..kardioyla ve güzel diyetle birşeyin kalmaz.%20de aşırı bi yağ değil

3. Rascals

Rascals Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet haklısınız ama sadece bel ve göbek kısmında olduğu icin egilince 3 kat yağ oluyor ve moralim cok bozuluyor hele yazın cok kötüymüş gibi bakıyorlar o yüzden yaza gircegimiz icin hızlandırması icin sordum..

4. Rascals

Rascals Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bilgilendirecek var mı arkadaşlar hemen başlamak istiyorumda bi zararı yoksa...

5. mim_dor

mim_dor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardiyoyla birlikte 5 tane kullandım gözle görülür bir faydası var diyemem. haftada 5 gün 1er saat sıkı kardiyo yap, günde 6 öğün azar azar yağsız ye, kiloları sağlıklı bir şekilde 2-3 ayda verirsin.

6. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    aşırı hızlı kilo verme her daim zarar vermiştir sabır işidir bu kardio oncesi elma sirkesi iç 1 bardak ılık suya 2 yemek kaşığı

Sayfayı Paylaş