Hardline Nutrition Analiz Sonuçları

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve serhat keçeci tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    doğru okudun da yanlış yazdın sanırım caner.porsiyonda 1 gram taurin var.aslında bu yüksek ve sınırlayıcı bir rakam.günde 3 porsiyon atabilirsiniz maksimum.çünkü taurin için güvenli sınırlar günde maksimum 3 gramdır.içerik kısmında karbonhidratın maltodekstrin/fruktoz olduğu yazıyor :) ne kadar zaman içerisinde pazarda görebiliriz acaba..

2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    merhabalar serdar bey. Öncelikle buradaki insanları sabırla aydınlattığınız için teşekkürler.

Supplement fiyatları konusuna gelince... Fiyat-Performans açısından yeterli bulmadığım için AminoAsit suplimentlerimi Universal Den karşılıyorum. (Örn: NİTRO) Yani diyorum ki... "Orta karar bir suplimente yatırım yapmaktansa biraz daha para verip dünya arenasında kanıtlanmış bir ürünü kullanmak daha mantıklıdır"... Parasını kısıtlı harcayan bir öğrenci olarak da bu kararımdan hiç bir zamanda pişmanlık duymadım. Tam aksine faydasını gördüm...

Bu hardline ürünlerini kullanmadığım anlamına gelmesin bunların Yanında Hardline Vitamin-Mineral / Taurine / BCAA / Glutamine gibi yardımcı olarak kullandığım oluyor. Vitamin ürününüzü fiyat-performans açısından başarılı buluyorum. diğer ürünlerinizi yardımcı olarak kullandığım için etkisini tam kestiremiyorum...

Elbette size Animal Nitro ayarında bir ürün çıkarın demiyorum. Zaten bunu herkes yapabilseydi Universalin farkı olmazdı. Ama fiyatlarınızı gerçekçi bulmuyorum... Nasılki Bir alman weider ürünlerini çok makul fiyatlara alabiliyorsa, Nasıl ki bir amerikalı Nitro'yu 28 dolara alabiliyorsa bende Hardline ürününü benzer bir oranda alabilmeliyim... Bir zaman gelicek maddi durumum yeterli olmayacak neden gidip Amino 9000 almayayım.

Ama sizde haklısınız, siz üretmediğiniz için ithal etmeniz gerekiyor. Maliyet çoğalıyor. Bu sebeple benzer fiyatlara satamıyorsunuz. Ozman Türk markası olmasının öyle aman aman bir avantajı olmuyor...

Tavsiyelerim

Bence yatırılmarınızı "geri büyüme"ye yapmanızı tavsiye ederim. ürünleri kendi labaratuvar ortamlarınızda test edip oluşturun. Amerikadan toz değil mühendis getirin. hammeddeleri burada üretin. evet belki bir süre kazanamayacaksınız ama bi 5 yıl sonra vazgeçilmez bir ürün olabilirsiniz. Eğer amacınız sporu teşvik etmekse, türk mallarına özendirmekse, türk halkına hitap etmekse bunu biz söylemeden yaparsınız. Ama 3e alıp allayıp pullayıp 5e satmak ve kar etmekse (ki öyle görünyor) bilemem...

Sadece forumlarda bilgi vermeyin... Reportaj videoları oluşturun her yere yayın. Bugün sosyal medya diye birşey var. Motivasyon filmleri hazırlatın. Bunlar sizin için harika reklam olacak ve tüketici size kendini yakın hissedecektir...

web siteniz daha kurumsal ve ilgiçekici olsun. kampanyalarınız olsun. Mesela 25 tllik bir tsirt satmaya başlamışsınız. Ki ben vücudu saran tsirtleri çok severim. alıp almamak konusunda çok tereddüt ettim. Çünkü insanın üstünde nasıl durabileceğini kestiremedim. Bir mankenin üzerinde görseydim ve beğenseydim kesin almaya niyetliydim. Peki ben ne yaptım almaktan vazgeçtim gittim Big Sam markasından aldım.

Bunlar çok ince ayrıntılar ama aklıma gelenler... tabi şirket sahibi olarak en iyisini siz bilirsiniz...

Son düzenleme: 21 Ekim 2012
    serhat keçeci ve avukatbey bunu beğendi.
  3. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    serhat bey sitenizdeki bazı ürünlerin yanında izinle üretilen sporcu gıdası yazıyor bu ürünlerin hammaddesinin Türkiye' de üretildiği anlamına mı geliyor ? eğer öyleyse artık sadece bu ürünleri tercih edeceğim.

4. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba,

maalesef burada üretilen hammadde yok. söz ettiğiniz ibare "sporcu gıdası" izni ile üretildiği anlamına geliyor. bunun yazılma nedeni özellikle ithal ürünlerde bazı ürünler "gıda katkı" izni ile getiriliyor. bu durum ürün tanıtımı ile ilgili her şeyi kısıtlıyor. ******sında ise bu tip kısıtlamalar yok.

smntmbr, RabbitHole ve shaq bunu beğendi.
  5. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu bipro neden bu kadar pahalılaştı acaba 1.4 kg 190 lira :S yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 95 liraydı .s.s

6. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    pahalılık konusunda haklısınız.
    ancak ürün dünyada üretilen en pahalı protein tozu ve yüksek fiyatına rağmen en düşük kar oranına sahip olduğumuz ürün veürünü neredeyse sadece hizmet amaçlı satmaktayız.

ozan119 bunu beğendi.
  7. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bence tatmin edici bi cevap değil. geçen sene 95 lira gibi bir fiyat varken bu sene ne değiştiki 2 katından fazla arttı bu 100 liralık ne değiştiki yani içine altın mı serpiştirdiniz?

8. brhmcr

brhmcr Guest

Gercekten urun icerik olarak goz alici ama pahaliligi dusundurucu.

9. proteinagaci

proteinagaci Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Serhat Bey,

Çoğu kişinin sorduğu soruları ve sizin verdiğiniz cevapları okudum. Gerçekten içten ve ilgili bir şekilde cevap vermişsinz çok teşekkür ederim.

Ürünlerinizde %80 Whey Kullanmıstım.Bence gayet iş görür bir Whey'di. Zaten bunlar Ay aman İçeyim De Kas olsun dencek şeyler değil. Bunlarla birlikte sağlıklı bir beslenme ve düzenli sporla yararının olacağı gıda takviyeleridir.Fakat insanlar bunu anlamakda çok zorluk çekiyor.

Benim Sorum yaklaşık size 3 yıl önce yöneltilmiş bir soru; Acaba Casein Proteini ne zaman üreteceksiniz :)

Ozaman verdiğiniz cevapda yakın bir zamanda düşünmüyoruzdu. Aradan 3 yıl gibi uzunca bir zaman geçti acaba artık böyle bir planınız var mı?

10. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar serhat bey

power pro 3500 gr nin 1750 gr si soya proteini ancak supplementlerde bile fiyatı 168 lira bu ürünün fiyatının aşağı çekilme ihtimali varmıdır?

11. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba,

yorumunuz tamamen doğrudur. casein üretiminden iki nedenden dolayı vazgeçtik.

1. kaliteli casein wheyden bile daha pahalı. satış fiyatı ile üretim maliyetini karşılayacak adetlere ulaşmak mümkün değil.
    2. caseine protein, gerek dünya piyasalarında gerekse ülkemizde 2-3 yıl önce ki duruma göre çok büyük bir talep düşüşü yaşadı.

iyi günler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:23 ----------

merhaba,

yakın zamanda bir değişiklik yok.

12. StantonParish

StantonParish Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba serhat bey;

Benim sorum Acaba Hardline Pro Bar ' ı ne zaman göreceğiz. Hem Tatlı İhtiyacımızı gidermek hemde ara ögünlerde veya kaçan öğünü kurtarmak amacıyla Hardline'dan da Bir Protein Bar görmek Ve Kullanmak İSteriz:)

2.Sorum ise yakın zamanda piyasaya sunmayı dusundugunuz yenı urunler varmıdır varsa nedır? (acıklamanızı tabıkı beklemıorum fakat Proteın TOzumu Amıno ASıtmı O anlamda:) )

BeBeT0 bunu beğendi.
  13. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu soru tam aklımdan geçiyordu hep toz nereye kadar birazda bar görmek isteriz yerli üretimden :)

Ayrıca şu analiz sonuçlarının yenilenmiş hallerinide şahsen görmek isterim 4 Yıllık analiz sonuçları yerine gıp gıcır 2013 ler yerini alması süper olacaktır...

HardLine Protein Barı bekliyorum dört gözle...

14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    5 TL den fazla olucaksa gerek yok bence Bar'a

muratcan.biceps, m.d. ve BeBeT0 bunu beğendi.
  15. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    5 tlden pahalı olur.hardline'ın benzer ürünlerinin ihtal markalarla aynı fiyattan satıldıgı gibi protein barda 5 tlden pahalı olur.

moothy bunu beğendi.
  16. nwobhm

nwobhm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    hocam merhaba, oncelikle kaliteli ve hesaplı urunler urettıgınız ıcın tesekkurler. aakg urununuzu kullanmaya basladım.gayet memnunum. bırkac sorum olacak yanıtlarsanız sevınırım.

1-aakg nın kullanım onerılerı kısmında sabah ac karnına gunde 2 defa kullanılması onerılmıs. sabah ac karnına kullanmamın mantıgı nedır ? arastırmama ragmen henuz bır yanıt bulamadım.

2-arginine bildigim kadarıyla buyume hormonu salgısını da arttırıyor. cesıtlı markaların aol larını kullandım yatmadan once ertesı gun kalktıgımda calıstıgım bolgelerde tatlı bı agrı oluyordu. falan aakg aldıgımda bu olmuyor. arginine in farklı bır formatı oldugu ıcın buyume hormonuna bı etkısı olmadgını mı gosterıyor bu.

benım uygun gordugum ıdmandan yarım saat once ve yatmadan once 1 er doz almak. bu yanlıs bırsey mı ? varsa onerebılecegınız baska kullanım onerısı var mı ?

saygılar

serhat keçeci bunu beğendi.
  17. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba,

uzun süredir bir protein bar projesi var ancak pek çok problemden dolayı hayatı geçemedi. bu yıl belki diyelim. başka bir ürün düşüncesişu anda yok.

tşk,

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:10 ----------

merhaba,

o zaman bu tür belgelere ihtiyaç vardı.ancak artık 10. yılı geride bırakmış ve hiç bir resmi suçlama ile karşılaşmamış bir firmayız. ayrıca son iki yıldır bakanlık denetimleri tüm gıda sektöründe o kadar yoğunlaştı ki peynirden suya kim ürünle oynasa hem teşhir ediliyor hem çok büyük cezalarla karşı karşıya kalıyor. bence olması gerekende bu. şayet ürünlerimizden şüphe ediyorsanız gıda bakanlığına şikayet edebilirsiniz. :)

tşk.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:19 ----------

özelden attığınız cevaplandı.

Reha bunu beğendi.
  18. KKocaarslan

KKocaarslan Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de HardLine %100 Whey kullanıyorum. Farkını yaşatıyor. Alınabilir.

19. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle bu spora katkılarınızdan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Sorum şu yönde olucaktı, yeni bir ürün çıkardınız "KREATIN 300 gr. %100 Mikronize" isminde, birde hepimizin bildiği üzere ALZCHEM firmasının üretmiş olduğu CREAPURE ürününüz var. Bu iki ürün arasında gramaj dışında ne fark vardır. İkisinide alzchem mi üretiyor ve 3matrix ürününüzü aldım içindeki kreatin ikisinden hangisine aittir. Teşekkürler.

serhat keçeci ve muratcan.biceps bunu beğendi.
  20. Reha

Reha Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    serhat bey merhaba

hardline ürünlerini kullanmaya yeni başladım çokta memnunum şimdi kgt almayı düşünüyorum fakat kafamı karıştıran kgt ürününüzde yükleme yapmak gerekiyor mu ? araştırdım bu konuyu ama tatmin edici tutarlı bir cevap bulamadım herkes farklı bir şey belirtmiş yetkili ağızdan bu konuda kesin bir cevap almak hem beni hemde bu ürünü kullanmayı düşünen diğer arkadaşlarımızı tatmin eder diye düşünüyorum şimdiden teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim

Sayfayı Paylaş