Hardline Nutrition Analiz Sonuçları

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve serhat keçeci tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Daha önce bipro kullanmıştım ve faydasını görmüştüm, ancak fiyatı çok yüksekti.
    hardline %100 whey bitirdim 3,5 kg ve hiçbir faydasını görmedim.
    Şimdi o büyük ambalajları yok. küçük olanı var ve aynı fiyata başka ürün aldım inanılmaz etkili.
    Serhat Beyin samimi yaklaşımlarından dolayı çok mutluyı-um. Ama açıkcası bu ürünleri hem çok pahalı hemde maalesef fos çıktı.

2. ahmet007

ahmet007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    serhat bey ben birşey sormak istiyorum cevap verirseniz memnun olurum, hardline sıvı l carnitin ile carnifit 500 ml sıvı arasındaki farkı öğrenebilirmiyim? l carnitin sıvı 2x30 ml=60 ml şeklinde kullanıldığında 2000 mg carnitin ve 400 mg taurin içeriyor, 1 şişe 500 ml carnift'de gene aynı şekilde 2000 mg carnitin ve 500 mg taurin ihtiva ediyor dolayısı ile bu iki ürün arasında yukarıdaki kullanım şeklini göz önünde bulundurursak pek bir fark yoktur gibi, sözün özü 2 ölçek l carnitin sıvı kullanmamız ile carnifit 500 ml sıvı kullanmamız göstereceği etkiler açısından aynı değilmi? yoksa arasında bilmediğim belirgin bir fark söz konusumudur? bilgi verirseniz sevinirim.

3. Alpturk

Alpturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Serhat Bey merhaba ,

Ürününüzün müşterilere güven vermesi açısından GNC gibi senelerdir hizmet veren ve güvenilirliği kanıtlanmış mağazalar ile bir iş ortaklığı yapmayı düşünürmüsünüz? Kısacası önümüzde ki yıllarda GNC raflarında ürünlerinizi görebilecekmiyiz?

Eminim bir çok test ve araştırma süreçlerinden geçirilerek yapılıyor ürünleriniz fakat yinede her insanın ürünlerinize güven kazanması için farklı yollar gerekiyor diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

4. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    evet doğrudur. zaten carnitin sıvı, carnifitin konsantre halidir. her iki ürün arasındaki tek fark ambalaj/navlun farkından doğan fiyat farkıdır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:32 ----------

GNC yerli üretim yapan markaları satmıyor. ancak bu konuda bir değişiklik yaparlarsa bizde ürünlerimizi burada da satışa sunarız.

5. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler Serhat bey,
    Ben 2 haftadır body yapıyorum fazla kiloluyum boyum 1,78 kilom 100. Haftanın 3 günü body 3 günü boks yapıyorum ve Hardline Carnifit alacağım. Body 5-10dk ısınma koşusu yapıp ağırlık çalışıyorum boksta 20dk koşup gerdirmeleri yaptıktan sonra antrenmana başlıyoruz acaba sadece body yaparken mi kullanmalıyım yoksa boks yaparkende kullanmalı mıyım? Ve ölçek olarak ne önerirsiniz?

Ayrıyeten bir sorum daha olacak Hardline Nutrition Karnitin alıp ikisini bir arada kullanmam mı iyi olur yoksa hardline carnifit yeterli midir?
    Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:39 ----------

Bir şey daha, sitenize acaba ürünlerin son kullanma tarihlerini ekliyebilir misiniz veya varda ben mi göremedim bilgi verir misiniz lütfen, teşekkürler...

6. katanara

katanara Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    İyi geceler Serhat Bey;
    Glucosamine ,msm iceren urununuz hakkinda pek bir yorum yok sizin soyleyebilecekleriniz nelerdir , muadillerin olan ,weider gnc vs markalara gore uygun bir fiyati var . Daha once cretaininizi kullanmis ve memnun kalmis biri olarak bu urun hakkinda yorumlarinizi merak ediyorum?

7. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba,

ürün piyasadaki muadillerinden içerik olarak çok farklı değil. fiyatı ise uygun. deneyerek sonucu görmenizi tavsiye ederim.

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    3 hafta demiştiniz 3 ay oldu serhat bey,hayırdır ? yeni ürünler gelecek dediğiniz sadece sıvı karnitin ve içi boş bir amino muydu.şahsen daha iyi ürünler beklerdim sizden.

9. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    taşınıyoruz. 3 değil 6 ay daha sürebilir

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Protein bar da ertelendi herhalde?

11. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    taşındık 100 m ilerdeyiz he :) o da güzel.duymadın mı caner taşınıyorlarmış,bekleme bence bar falan :)

12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    çok özür dilerim angryhun ben hardline hayatımda kullanmadım kimse beni taraftar sanmasın ama. serhat bey size bir söz mü verdi ? size borçlu mu ? öyle bir üslupla konuluyorsunuz anlam veremedim.yaptıkları yapacakları hardline ı bağlar

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    önceki sayfalara bakarsan anlarsın.bana söz vermedi ama forumdan yazdı sonuçta.eğer buradan herkese şu ürünler şu zaman çıkacak dendiyse ve çıkmadıysa bir açıklama yapılması gerekir.yetkili kim serhat bey.o yüzden ona sordum bunu ve cevap verecek kişi o dur.kimseyi savunmanın anlamı yok.aylarca mı sürer taşınmak..

14. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim milletimiz ne tuhaf. Supplement satışı yapan bir firmanın (Hardlıne), muhatap olacakları bir yetkilisini buluyoruz, sonra bu yetkiliyi yıkıcı yıkıcı tarzda eleştirip yerden yere vuruyoruz. Mesela kaliteli olduğu iddia edilen markalardan biri bile bu forumda yetkili ile temsil edilmiyorken, biz bu markaları yere göğe sığdıramıyoruz. Buna bağcıyı dövmek denir.

muratcan.biceps bunu beğendi.
  15. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar,
    burada bize destek verenlere sağolsun. ancak sonuçta burası sanal ortam ve hakaret, iftira içermedikçe kimin ne yazdığı çok önemli değil. ayrıca bu arkadaşlar demekk ki mutlaka ve mutlaka Hardline almak istiyorlar ki bu kadar ısrarcılar. sonuç da piyasada 30-40 adet marka ve her ürün mevcutken ısrarcı olmaları bunu gösteriyor. o zaman bizede mutlaka Hardline diyenlere tşk etmek düşer.

AngryHun bunu beğendi.
  16. m.d.

m.d. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de bu şekilde bekleyenlerdenim çünkü nereden geldiğini bilmediğim ne malı olduğunu bilmediğim ham maddesi hakkında kara kara düşüneceğim markalarla uğraşmak istemiyorum. Alırım Hardline'ı bu tarz düşüncelerin hiçbiriyle uğraşmam, en azından içim rahat olur :)

serhat keçeci bunu beğendi.
  17. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0

abi nasıl bi ruh hali içindesin anlayamıyorum..bu değil her mesajın buna benzer..milleti kırınca zevkmi alıyosun:confused:

muratcan.biceps bunu beğendi.
  18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
  19. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Hard lıne ı Angryhun isimli üye arkadaşımızın tavsiyesi üzerine yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Bizim gibi orta seviye body ciler için yeter bir markadır. Weider de gördüğüm etkiyi bunda da gördüm. olay iyi beslenmek ve sert idman çıkarmak aslında. Ne olduğu bellidir en önemlisi. Bir muhatap bulup sorularımızı sorduk sayın Serdar bey e bugüne kadar. O bakımdan bu marka ve bizi bilgilendiren arkadaşımız Angryhun a teşekkürler.

serhat keçeci ve AngryHun bunu beğendi.
  20. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    56 servis, 1 ölçekte 15 gr karbo 3 gr taurin , kreatin , glutamine vs vs

hem pre hem postworkout yapmışlar :) ilginç bir ürün. karbo muhtemelen desktroz/glikozdur preye uygun değil gibi ama taurin var. :confused:

AngryHun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş