Hardline Nutrition Analiz Sonuçları

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve serhat keçeci tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    Tüm site üyelerine merhaba,

Adım Serhat Keçeci Body Forum sitesine yeni üye oldum. Bazı arkadaşlar belki tanıyordur Hardline firmasının iki ortağından biriyim. 1986 yılında vücut geliştirme antremanlarına başladım ve daha sonra 1995 yılından itibaren Türkiye'de ilk olarak spor beslenme ürünlerini ithal ettim. Son 5 yıldır ise Hardline markasını üretiyoruz.

Siteye üye olmamın temel nedeni siz site üyelerinin vaktim ve bilgim elverdiğince soru ve sorunlarınızı yanıtlayabilmek.

Saygılar,

Serhat Keçeci

1996 yılında Universal Nutrition markasının Türkiye Distribütörü olarak iş hayatına başlayan Tuva İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti, doğal destek gıdası sektörünün ilklerindendir.
    Sektörün büyümesi, gelişmesi ve sporcunun bilinçlenmesi konusunda önemli çalışmalar yapan Tuva, dokuz yıllık tecrübesiyle, ekonomik ve kaliteli doğal destek gıdalarını üretmek amacıyla 2003 yılında Kavi Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti'ni kurmuştur.
    Kavi, hammadde ihtiyacını, konusunda lider olan ve patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan karşılamaktadır. Kavi'nin, hammadde üreticisi firmalarının, aynı zamanda Türkiye distribütörü olması, ürünlerinin en ekonomik şekilde tüketiciye ulaşmasına sağlamaktadır. Alanında lider olan bu markalarla birlikte formüle edilen HARDLINE ürünleri, dünya standartlarında üretilmektedir.
    Üretim yeri Tarım ve Sağlık Bakanlığı’nın tüm kriterlerini karşıladığı gibi İSO 2000 ve HACCB belgesine de sahiptir.
    Üretimin her aşamasında 'yüksek kalite' ilkesini temel alan Kavi, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek, ürün yelpazesini genişletmeye devam edecektir.
    Bu gün 5,yılını dolduran Hardline, ulusal market zincirlerinden, federasyonlara ve Harp Akademileri’ne kadar pek çok kuruma ürün tedarik eden, Türkiye’nin en çok tercih edilen spor besleme markası olmuştur.

Hardline Nutrition Analiz Sonuçları

Hardline Nutrition BCAA 120 Kapsül

Hardline Nutrition %80 Whey

Hardine Nutrition Bipro

Hardline Nutrition Glutamine 100 Kapsül

Serhat#24, Azi, ProjectX ve diğer 20 kişi bunu beğendi.
  2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    benim size bir sorum olcak hardline türkiyede üretiliyor ama fiyatlar ital edilen ürünlerden neredeyse daha pahallı.fiyat indirimi veya kampanya düşünmüyormusunuz

Azi, demircan256, extreme_sports ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    Merhaba,

Aslında protein tozları haricinde halen fiyatlarımızın hesaplı olduğu sanıyorum. Şu an kampanya ve fiyatla alakalı bazı çalışmalar yürütüyoruz ve pazartesiden itibaren yürürlüğe sokacağız.

Azi, demircan256 ve supplementler.com bunu beğendi.
  4. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar serhat bey öncelikle ülkemizde böyle birşey yaptığınız teşekkür ederim..

şuanda pro gainer + bipro ve power pro + amino 2000 + creapure creatin + omega3 + ginkgo biloba kullanıyorum. tam bir Hardline cıyım diyebilirim.

1 senedir bütün supplement lerim Hardline.. son zamlarınızı normal karşılıyorum fakat "bipro" için aynı şeyi söyleyemicem uçuk bi fiyat artışı oldu "bipro" da. o yüzden diğer kaliteli proteinlerle aynı fiyata geldi ve çevremdeki bi çok kişi "bi pro" dan vazgeçiyolar müşteri kitlenizden biri olarak bunu söylemek isterim..

Ama genel olarak kullanıpta memnun kalmadığım ürün olmadı o yüzden 1 senedir hardline dan şaşmadım...

supplementler.com bunu beğendi.
  5. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    Merhaba,

Öncelikle bu kadar çok ürünümüzü tercih ettiğin için teşekkür ederim.
    Bipro konusunda tamamen haklısın ancak Bipro dolar artışının dışında ham madde olarak da çok zam gördü. Birde Bipro piyasada gerçekte %97 oranında whey protein ihtiva eden tek ürün. Piyasadan %100 whey etiketiyle satılan ürünler %100 whey değil. Bu ürünlerin etiketleri tüketiciyi aldatmaya dönük. Şayet ön etiket yerine arka beslenme tablosunu incelerseniz bu ürünlerin sadece %75-80 oranında whey içerdiğini görebilirsiniz. Bunu açıklamakta ki maksat Bipro'yu satın alırken, piyasada ki diğer whey ürünlerinden daha fazla ve daha saf bir ürün aldığınızı bilmenizi sağlamak.

Yinede daha önceki arkadaşımızı yanıtladığım gibi, önümüzde ki hafta fiyat konusunda bir indirime gideceğiz.

Tekrar teşekkürler.

Azi, demircan256, Salash ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    evet mail yoluyla da bu açıklamayı firmanız yapmıştı bana daha önce,sürekli takip ediyorum şirketinizin ürünlerini. ilginiz teşekkür ederim... Başarılar dilerim.

7. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    slm serhat bey..oncelıkle yaptıgınız ısten dolayı sızı tebrık ederım.benım merak ettıgım yurt dısında uretılen suplementler orada gercekten cok ucuz..ama buraya gelırken vergıler gumruk felan derken cok kulfetlı oluyo..ama hardlıne burada yapıldıgı halde sankı bıraz pahallı gelıo.umarım yanlıs anlasılmaz saygılar

8. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    Bende ilginize ve bize bu fırsatı sağlayan site yöneticilerine teşekkür ederim.

9. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba,

yanlış anlamaya neden olacak bir durum yok, burada bulunma nedenim sorularınızı cevaplamak, bilmek istediğinizi öğrenmek hakkınız.

hardline burada yapılıyor fakat tüm ham maddeyi yurt dışından kendimiz ithal ediyoruz. yani gümrük, navlun, fon, vs. gibi giderler bizim ,içinde geçerli.

fiyat konusunda önümüzde ki hafta bazı ayarlamalar yapacağız. umarım bu ayarlamalar ile sizler için daha uygun hale geliriz.

ilginize teşekkür ederim.

4BesT ve supplementler.com bunu beğendi.
  10. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    merhaba serhat bey foruma dahil olup şeffaf bi şekilde böyle karşımda görünce şaşırdım yaptığınız çok güzel ve ince bi davranış ta aslında ayrıca bizlere böyle bi imkan sağladığınız içinde teşekkür ederim bizim en büyük derdimiz fiyatlar ki side spor yaptığınızdan iyi bilirsiniz ve sponsorluklar bu işi yapabilecek olup ta yapamayanlar çok ayrıca şiddetle tavsiye ederim reklam bütçenizi arttırn dışarda yapılan diğer firmaların reklamları dalga dalga büyüp zihnimize yapışıyo biliyorum ki hardline da bi çok ürüne taş çıkartıcak hardcoore ürün var

11. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    merhaba,

buradan sizleri aydınlata biliyorsam ne iyi. aslında biz elden geldiğince reklam yapmaya çalışıyoruz ki; Vücut Geliştirme federasyonu resmi sponsorluğumuz buna iyi bir örnektir. ancak şunu unutmamak gerekir tarım bakanlığı mevzuatı bu ürünler ile ilgili olarak reklamı neredeyse tamamen yasaklıyor. Migros raflarındaki ürün tanıtım yazılarımız dahi söküldü yani reklam yapamıyoruz.

fiyat konusun da ise daha önceki arkadaşlarımızı da yanıtladığım gibi önümüzde ki hafta bazı ayarlamalar yapmış olacağız.

ilginize teşekkürler.

Azi, Salash, shownodese ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Burda birgün Hardline' dan bir yetkili göreceğimi hiç sanmıyordum. Çok iyi bir adım olmuş bodyforumtr ve hardline adına. Tebrikler!

Aslında forumu biraz okuyacak olursanız derdimizi anlarsınız Serhat Bey.

Kullanıcının genel şikayeti ürünlerin kalitesi değil, fiyatları.

Ne olursa olsun, Hardline, yerli bir firma olduğundan dolayı kullanıcı daha uygun fiyatlar bekliyor. Bunu bulamayınca da başka ürünlere yöneliyor.

Yukarıda arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi, Hardline markasının ürünleri genelde Amerika'dan ithal ürünlerle aynı ücrete geliyor.

Sizin de geçerli nedenleriniz var tabi; fakat olaya bir de bizim gözümüzden bakarsanız zaten ekonominin bozulduğu şu ortamda insanlar en uygununu seçmeye çalışıyor para/performans olarak.
    Bu yüzden Hardline çoğu zaman göz ardı ediliyor.
    Dürüstçe söylemek gerekirse, insanlar kullanıcıdan tam not almış 5 liralık ürünle kalitesinden emin olmadıkları 4 liralık Hardline arasında kalınca 5 liralık ürüne yöneliyor. Kaliteden emin olamamalarının nedeni de kullanıcı azlığı.

Firmanın ekonomik durumu ve stratejik planları hakkında doğal olarak bilgim yok; fakat 1-2 önerimi dile getirmek isterim.

Ben reklama ayırdığınız bütçeyi artırmanız değil, azaltmanızdan yanayım.

Bu ülkede bu sporu yapan birine "yerli bir marka söyle" dediğinizde ilk akla gelen firma Hardline'dır.

Yani siz zaten tanınıyorsunuz.

Bence reklam giderlerinin kısılıp bu miktarın fiyatlara yansıtılması daha mantıklı.

Kullanıcıdan tam not almış 5 liralık bir ürünle 3 liralık Hardline arasında kalınca şahsen ben denemek için Hardline'ı seçerdim. Eminim ki çoğu kişi de böyle yapacaktır.
    Fiyat uygun olunca insanlar denemekten çekinmeyecektir.

Ürünlerin sürümü arttıkça ve kullanıcı memnun kaldıkça zaten ağızdan ağıza ürünleri reklamı yapılır, ki en iyi reklamı da müşteri yapar:)

Ayrıca fiyatları aşağı çektiğinizde sürümünüz mutlaka artacaktır, dolayısıyla bu yine size bir artı olarak dönecektir.

Yanlız fiyat konusunda isabetli bir düzenleme gerekiyor. İthal bir ürünle Hardline arasında kalınca, Hardline'ın fiyatıyla aklı çelmesi gerekiyor.

Naçizane görüşlerimdir.

İyi sporlar.

Son düzenleme: 10 Haziran 2009
    uzk, Azi, builtman ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    Merhaba,

aslında reklam giderinde en büyük harcamayı Federasyon yarışları alıyor. ancak bunun reklamdan öte bir durum olarak, daha çok tüm camiaya bir hizmet olarak görüyorum.

fiyat konusunda bazı çalışmalarımız var, haftaya yürürlüğe sokacağız.

ilginize ve yararlı tesbitlerinize teşekkür ederim.

14. mefebody

mefebody Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    acaba bu ındırım ve kampanyaları paylasırmısınız burda?

şu anda bipro Cıkolata aramolı 3.5 kg 'lık %93 whey proteını kullanmaktayım.bıkac arastırma yaptım.bu urunun natural olanında %100 whey yazmakta neden?ayrıca biprousa.com'da sadece natural uretılıyor aramolılar mevcut degıl bunları sız turkıyede boya , aspartam fılan koyuyorsunuz paketlemenın harıcınde?

15. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    serhat bey merhaba

altınay spor merkezi olarak sizin ürünlerinizi hem kullanıyorum hemde satışını yapıyoruz evet yeni fiyat listesini bende bekliyorum ki benim dün siparişlerim olmuştu ismail beye umarım o siparişlerimde indirime tabi olur simdiden teşekkür ederim ürünlerinizin verimini alakta ve faydalarını görmekteyim yeni ürünleride ürün yelpazenizde görmek isterim

16. Powerofdreams

Powerofdreams Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya-Ankara
    Merhaba

Ürünlerinizin ham maddesini ithal ediyoruz diye yazmışsınız.Benim aklıma takılan Türkiye'de hammadde üretilemez mi? Bu çok yatırım gerektiren bir iş mi? Yoksa yurtdışından getirtmek daha mı avantajlı sizin için

Teşekkür ederim :)

17. mefebody

mefebody Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bunu yapıcak beyın takımı ve teknolojı su anda turkıyede yok.aslına bakarsan sayılı ulkelerde mevcut zaten.

bir iş planması yaptıgında.ustune calısacagın ısın daha onceden ıstatıstık analızlerını ve fızıbılıte calısmalarını mutlaka yapılır.herkezın bıldıgı gıbı hammade'ye yakın fabrıka kurulur.fakat burda sızın soyledıgınız hammadde peynır altı suyu degıl dırek ultra fılıtre edılmıs amınoasıt esterlerının gramajları ayarlanmıs bır sekılde gonderılmektedır.bu hammadde degıldır.cunku ıslenmez!fakat sanırım burda paketlemenın dısında aspartam ılavesı yapılıyor.cunku bıpro amerıkada sadece natural satılıyor...fakat hardlıne bıpro cıleklı ve cıkolatalı aramosı olanlar mevcut.

18. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    çünkü natural olan tatlandırıcı ve aroma yok, tamamen saf whey pro. tüm proteinlerde içeriğe yapılan katkılardan dolayı protein oranı düşer. zaten bu yüzdende içinde tatlandırıcı ve aroma olan hiç bir protein %100 olamaz.

biz proteini saf olarak ithal ediyoruz. içindekiler bölümünde görebileceğin tüm katkılar burada ilave ediliyor.

19. serhat keçeci

serhat keçeci Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor beslenme
    Yer:
    istanbul
    teşekkür ederim.

listede çalışıyoruz, yarına yetiştirmeye çalışıyoruz. sonbahar dönemine yeni ürünler olacak.

Azi, Altintop ve supplementler.com bunu beğendi.
  20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Lütfen bu gibi konuları ö.m yolu ile gönderiniz.

Öncelikle serhat beye aramıza hoş geldiniz diyorum.
    Balaban spor merkezi olarak ürünlerin dışında karekter ve yardım severliği yönünden firma ve yöneticilerinden memmuniyetimi belirtmek isterim.

UYARI!!

Üyelerimizin soruları ürünlerin içeriği,hammadesi,temini, gibi konuları sormalarıdır.

forum ortamında fiyat istemek ''ben şu fiyata alıyordum'' veya fiyat belirtmek hem firmayı hemde forumu zora sokar lütfen bu gibi istemleri ö.m yoluyla yapınız.

uzk, Azi, supplementler.com ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş