Hardline Naleti

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fırat 26 tarafından 4 Mart 2006 başlatılmıştır.

HARDLİNE KARBONHİDRAT KULLANDINIZ MI?

1. EVET KULLANDIM SÜREKLİ KULLANIYORUM

100,0%
  2. HAYIR KULLANMADIM

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    BEN ESKİŞEHİRDE ES_JİMDEN(BURANIN EN İYİ SPOR SALONLARINDAN BİRİ) HARDLİNE KARBONHİTRAT ALDIM SANIRIM 600 GR MIYDI NEYDİ... İŞTE ÜSTÜNDE KAVİ GIDA FELEN YAZIYOR...NEYSE ASIL SORUM BUNUN İÇİNDE ANABOLİZAN VEYA STEROİD HERHANGİBİ BİR MADDE OLABİLİRMİ
    ACIK KONISIYIM ONU HER İÇİŞİMDEN SONRA BENİM YUMURTALIKLARIM ŞİŞİYOR KIZARIYOR (İÇTİKTEN 20 DK SONRA) KORKUYORUM YA SANKİ BİŞE OLCAK GİBİME GELİYOR UMARIM SORUMU ANLAMISSINIZDIR..BUNUN KİMYASAL ANALIZI NERDE YAPILABİLİR....ARTIK SUPLEMENTLERDEN KORKUYORUM YA...HERALDE BUNU SERDAR AKTOLGA GETİRİYOR ONADA YAZDIN AMA SES CIKMADI....Bİ YOL GÖSTERİN ARKADASLARIM

HOSCAKALIN

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim burda sadece hardline ürünleri satılıyo şimdiye kadar sadece hardline amino 2000 kullandım
    Hardline protein tozuda alıcam
    Aslında hardline iyi bir marka güveniyorum...

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Forum kurallarını okuyunuz kişileri yada şirketleri assagılayıcı uslup kullanıyorsunuz
    bende hardline kullandım urun istege cevap veriyor. sayet gelişim için diğer unsurları yerine getirmessen seni hiç birşey geliştirmez

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Re: HARDLİNE NALETİ

Merhaba,

Bu tip ürünler her bünyede aynı sonucu vermeyebilir, sizde alerji yapmış olabilir . Bu ürünü kullanmadan ve antrenman yapmadan da böyle şeyler oluyor mu? Yani ürünün bu tip birşey yapması zor ama dediğim gibi sizde ters bişey olmuş olabilir.

Eğer bu rahatsızlık devam ediyorsa, ürünü kullanmayın ve bir ürologa görünün. Yoğun antrenmandan dolayı, belki zarar vermişsinizdir.

Son olarak, kilo aldırıcıların yani gainer,karbonhidrat ürünlerinin yoğun bir şekilde kullanılması taraftarı değilim. Çünkü bunlar vüduda aşırı vitamin ve şeker yüklemekten başka birşey yapmıyor. Kombine olarak ve düşük dozlarda kullanılabilir, diğer ürünlerle.

5. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bende esjimde çalışıorm...

6. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    flexor
    kardes dikkatli oku size aldıgım yeri ve irtibata gecmek isteyipte bu konuda sattıgı malının kalitesini savunmayan birinin vede sizlere bu konuda biraz dikkatli olmanız için yazdım....ben kimsenin aleyhinde bi yazı yazmıyorum.sadece size basımdan gecen bişeyi yazdım ve düşüncelernizi ögrenmek istedim anlastık mı kardesim ....bunu kimyasal testi nerde ve nekadara yapılır.....ben bide prof.dr.osman müftüoglunun kitabını aldım hepiniz tanırsınız televizyonlarda ve gazatelerde hep yazı yazıyor
    adam yazmıs ki şöyle amino asit kapsülleri protin tozları ve keratin bunların hiç bir etkisi yoktur bunlar sperm kalıtesini bozar ve bi kac olumsuz sey daha yazmıs kitapın adı yasasın hayat.......bu eylul ayında olması gerekiyor sabah gazetesi yada hürriyet 29 kupona mı ne vermişti ben aynen onun yazdıgını söylüyorum beyler dikkat edin

7. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman milyonlarca vucutcunun iktidarsız olması gerekior ki buda doru deildir kanımca.. çünkü yıllardır kullanılıyor tamam bilgi aksi kanıtlanana kadar doğrudur ama şayet öyle bir etkisi olsaydı şimdiye görülmüş olurdu..

8. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ya doktorlara kalırsa amıno asıt fln hepsı zararlı gecen gıttıgımde banada soledı doktor amıno asıt fln kullanma dıyordu bana ama elınde sıgara vardı bende ona dedım sende sıgara kullanma dıye adam dondu kaldı :)

9. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir örnek.

10. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Salonda satılan, yada hocaların önerdeği her şeyi hemen alıp kullanmamak lazım. Bu piyasada öyleleri varki...
    En güzeli internet. Böyle faydalı siteler her konuda yardımcı olur, ürün kullanmak biraz bilgi ve araştırma gerektiriyor. En önemlisi ise bence kullanılan ürünün kalitesi.

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bence ürün alerji yapmış sende birde başkabir marka alıp denemeni isterim ve daha önemlisi bunun cevabını sana s.aktolga bile veremez doktora git arkadaşım buradada kimse sana neden şişlik oluştu kesin bişey söyleyemez ebnim kanaatım acilen dr git geçmiş olsun ve sora başka bir marka deneyebilirsin

12. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bencede doktora gıtsen daha iyi olur tahlıl fln yapar sonuc oratya cıkar

13. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    cok korkuyordum ama özellikle hsd ve diger arkadaslar tekrar güvenimi kazanmamı sagladılar..nutro best alıcam bu sefer

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bu konuyu aynen hardlinenin sahiplernden kemal beye ilettim kendisi yazacaktı fakat ben onun yerine yazıyorum kendisi aynen sunu soyledi bu arkadasımız istediği yerde analiz ettirsin parasını YADA NE KADAR MASRAF OLDUYSA biz ödeyelim sonucuda buraya yazsın fakat tahlil yaptırmadan kulaktan dolma bilgilerle buraya yazılan ispatsız şeyler kurumları küçük düşürücü niteliktedir.. evet aynen katılıyorum eger benimde bir dukkanım olsa ve bir yerde bu baslıkta yer aldığını gorsem bende üzülürdüm.. actığın baslığa bak ve tekrar dusun

15. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

İMKANIMIZ VARSA LÜTFEN BU BASLIGI ÇÖPE ATALIM VE HERKESE DUYRULUR KULLANDIGIM HARDLİNE KARBONHİDRATI KAVİ GIDAYA YOLLADIM VE ÜRÜN KENDİLERİNİN ÇIKTI..BUDA DEMEK OLUYOR Kİ BU BENİM BÜNYEMİN VERMİŞ OLDUGU OLUMSUZ TEPKİDİR..HARDLİNEDEN ÖZÜR DİLERİM..
    ama bende korkmusdum caresizdim sinirliydim saglıgım elden gidecekti bu sayede bir yere varacagıma inanmıstım..ve vardım ürün alırken dikkatli olun

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    firat emin olmadan kimseyi karalamaya kalkma burasi cok genis capli bir site esas hatali olan biziz bu basligi cokdan kitlemeliydik...

HARDLİNE NUTRİTİONDAN ÖZÜR DİLERİZ...

17. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bakınız burda hiç bir sekilde hardline karalama olmadı. ki ben defalarca serdar aktolgayla temasta bulundum onlar beni aradılar..sizler olayların içerigini tam manasıyla bilmediginiz için yanlış anlama ihtimaliniz olabilir.ama burda kimse karalanmadı..eger bu ürün sahte cıksaydı bu hardline su mesajı verirdi dikkatli ol ürünlerimize daha özel güvenlik önlemleri koymalıyız gibi.sahte rakıda bi zamanlar cıkmısdı..yani sahte olmasıyla rakının degerimi düsdü..hayır adamlar yeni önlemler aldı..dua edinki ben bu işin üstüne gittim arastırdım...

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    baslik ve ilk mesajin yeterli böyle düsünmek icin...

19. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet baslık konusunda haklısın bişe demiyorum umarım en kısa zamanda kilitlenir bu sayfa

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bence uzun birmuddet kaldı ve hardline konusunda insanlar belki olumsuz dusundu son olumlu haliylede biraz kalıp aradaki açıgın kapanması için insanlar tekrar gormeli diye dusunuyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş