Hardline Matrix 3

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BadStrangr tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    merhaba arkadaşlar yaşım 16 kilom 68.50 1 aydır fitness ile uğraşıyorum dambıllarımın toplam agırlıgı 20 kg evde çalışıyorum ve protein tozu nasıl kullanıyım sonramı öncemi etkisi olur mu ve günde kaç kere spor yapıyım kaç kere dinleniyim onla ilgili bilgi verirseniz ve ben o günler içinde kol kası çalışıyım gögüs felan günde 50 mekik 50 şınaw orta seviye hakan fitnes biceps egilme hareketi tek kol dambıl kaldırıyorum 25 kere sağ 25 kere sol tek duruşta ve halter nasıl çekilirde hakan demiray tv var ondada halterle yapıyor o bende onu kişileştirerek kendim dambıllarla yapıyorum ama ben hergün kol kası çalışıyorum gögüs olarak şınaw mekik bide yerde halter misali yapıyorum normal midir napıyım bilgi verirseniz ve protein tozunu nasıl kullanıyım 20 yaş üstü diyor ama 2 ölçek felan 200 ml su diyor ama sütle yapıcam ek protein gelsin 1 ölçekmi yapıyım nasıl ?

2. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    dostum bir sürü soru sormussun ve hepsıde forumda mevcut bırazcık arastır hepsının cevabını bulursun

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.