Hardline Hakkında Yaptığım Keşif Sonuçları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bedo9891 tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bedo9891

bedo9891 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler vücut geliştirmeye gönül verenler bugün bir arkadaşım tavsiyesi üzerine kendisi türkiye çapında bir sporcu adını vermek yakışmaz onun için oralara hiç girmeyeceğim bugün bana dediği paranın belli bir miktarını çöpe atmak istemiyorsan hardline kullan demesi üzerine birkaç araştırma yaptım hardline'ın ürünleriyle şuan evimde bulunan ürünleri karşılaştırdım bu karşılaştırmanın üzerinden 6 ay geçti şimdi yazmak aklıma geldi :

Protein Tozu : Benim Evimde gold standart whey var hardline 3matrix ile karşılaştırmam

Standart whey 2300 gri şuan piyasada 185 tl hardline 3matrix 2300 gri şuan piyasada 170 tl hardline seçerseniz cebinizde 15 tl bir para kalacak
    amino asitlerine girmek istiyorum standart wheyin 600 mg bcaa oranı fazla hardline oranla ve 4500 mg glutamini fazla fakat standart wheyde hiç ama hiç kreatin bulunmuyor fakat hardlineda 100 grda 7000 mg kreatin bulunmakta ve standart whey spor sonrası bir ürün olamıyor kreatin yoksunluğundan dolayı

Kreatin Monohidrat : Benim evimde multipower kreatin var 500 gr 95 tl 100 gr'ın 100 gri kreatin
    Hardline firmasının ise 500 gr'ı 70 tl geliyor (sitede 300 gr satılıyor ) 100 gr'in 100 gr'i kreatin cebinizde 25 tl gibi bir para kalıyor bu az buz bir para değil bazılarınız hardline gibi bir firmaya güvenmeyip 25 tl daha veririm daha iyisini alabilirim diyebilir bu markaların tek farkları türkiye'ye gelişteki konulan ek paralar

Glutamin : Bende mhp var glutamin 100 gr'da 83 gr glutamin var 500 gr 165 tl
    Hardline firmasının ise 100 gr'da 100 gr glutamin var 500 gr 86 tl burdaki fark cebinize 79 tl ve 17 g glutamin kalıyor

Amino Asit : Benim evde multipower var 100 gr'da 600 mg amino asit fazlalığı var 300 tableti 227 tl
    hardline amino full ise 300 tableti 70 tl hardline seçerseniz 147 tl cebinize kalıyor birazda amino asit oranlarına değinelim farka şaşırabilirsiniz
    hardline 1300 mg bcaa // 250 mg glutamin ve 1300 mg arginin fazlalığıyla gözee batıyor diğerleri esansiyel çok önemli olmayan amino asitler nerdeyse hardline 3 kutu alabiliyorsunuz aynı fiyata bazıları yorum atabilir hardline türk malı güvenmiyorum diyene ben bu sporla 18 senelik bir geçmişim var ve hardline firmasını 6 aydır kullanıyorum ve kullandığım bütün ürünlerinden memnunum içindeki hiç birşey değişmiyor sadece türkiyeye geliş fiyatları çok etkiliyor bu farklar kendin tanıdığınla ülke dışından getirirsen farklar azalıyor ama spor besinleri satan yerlerden alanlar için bu fark böyle bir gerçeklik katıyor teşekkür ediyorum inşallah bazılarının gözünü açmışımdır hoşça kalın

2. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bu yazıyı öğlen okusaydım hardline whey 3matrix siparşi verirdim galiba

3. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yahu daha önce yaşım 16 diye konu açmışsın burda 18 yıllık geçmişim var yazıyorsun biraz fazla övmüşsün markayı ondan dikkatimi çekti bakma gereği duydum açıkcası teker teker ürün seçip karşılaştırma yaparak olmaz bu işler isteyen alır hardline ı kullanır bence hiçde ucuz değil yorumu okuyup kafası karışan arkadaslar baksın arkadasın eski konularına
    Merak Ettiğim Bir Soru | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Buda linki

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fRaNtiCBjK ve RoCCo2407 bunu beğendi.
  4. RoCCo2407

RoCCo2407 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    haydaa adama bak bizi yiyormuş yanlış burdaki insanları yanlış bilgilendirip eline ne geçirmeyi planlıyosun acaba?

5. weger

weger Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Hahahah boyle viral gormedim

©Mobil Mesaj©

6. bedo9891

bedo9891 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ilk basta serkana bir konu hakkinda aciklik getirmek istiyorum burdaki profilin beni yansittigini nerden çıkardin anlamadım bu hesap kardesimin zaten insanların kötü düşünceleri önyargilari burdada ortaya çıkıyor ben diğer markalar kötü demedim hardlineinda iyi bir firma olduğunu deniyerek gördüm sana düşüncelerime saygi duymak düşünceleri eleştirme hakkida veriyor ama boyle 16 yaşındasin demen yakışmadı yargısız infaz yaptın .s

7. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ben eski konularına bakarak yaptım bu yorumu başta belirtebilirdin sonucta tek nick var tabiki öyle düşünücem gayet normal bu ayrıca forumda bu tip şeylerde çok oluyor malesef,bende görüşümü yazdım markayla ilgili yerli bir firmaya göre uygun gelmiyor bana fiyatları kalitesine bişey diyemem özellikle kullanmıyorum çünkü fiyat politikası yüzünden zaten bu konuyu çok tartıstık başlığıda var tekrar tekrar yazmanın çok da anlamı yok.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Evet diyelim ki bu konu kardesinize ait. Peki kardesiniz o konuyu laf olsun diye mi actiydi? Sizin gibi tecrubeli 18 yillik spor gecmisi abisine sorsa daha iyi olmaz miydi?

Stygia ve mserkanxxx bunu beğendi.
  9. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş