hardline glutamıne kullanımı yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dogus55 tarafından 29 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. dogus55

dogus55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hardline glutamıne aldım içinden olcek cıkmadı bir tatlı kasıgı yeter mi sizce

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    1 çay kaşığı aşağı yukarı 5 gram kutusundada zaten 5 gram yazar günlük kulllanım için kilon iyiyse 2 çay kaşığı alabilirsin

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Çay kaşığı 5 gr gelir mi Veyron? Bence 1 tatlı kaşığı olmalı o.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    gnc creatin ve hardline glutamin kullanmaktayım..
    ve her ikisini de her kullanımda tefal'in digital mutfak terazisiyle ölçerek tüketiyorum.. ölçek konusunda tecrübelerimi aktarmak isterim:

tepeleme (alabildiği kadar) çay kaşığı creatin 4 gramı geçmiyor.. bu nedenle 1 tepeleme+yarım çay kaşığı creatin 5-6 gram yapmakta..
    hardline glutamin gnc creatine göre daha hafif.. nerdeyse 2 tepeleme çay kaşığı glutamin anca 5 gram oluyor..

bu ölçüler markadan markaya değişiyor..
    mesela gnc'nin wheyi hardline'ın wheyine göre daha kalın taneli ve daha ağır.. o nedenle hardline için ölçek alırken kaşığı daha fazla doldurmak gerekiyor..

5. rialtos79

rialtos79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glutamin kapsul ?

ben de hardline glutamin kapsul kullanıyorum bir porsiyon yani 2 kapsul 1400 mg diyor gunde kac gram almam lazım
    uzerinde gunde 3 defa 2 ser kapsul diyor yani 6 kapsul bu da 4200 mg yapar yeterli mi daha fazla alsam olur mu alıs zamanlarım ne olmalı yatarken mi spordan once mi sonra mı?

6. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    ben glutamini sabah 5 gr. ant. öncesi 5 gr. ant. sonrası 5 gr. olarak kullanıyorum. gelişmede güzel oluyor sanki.

sanki diyorum çünkü 2 haftadır bu şekilde uyguluyorum. bir kaç hafta daha geçsin o zaman farkederim herhalde gelişmeyi.

ama şu durumda bile olumlu birşeyler olduğunu farkediyorum. özellikle antreman öncesi kullandığım zaman :)

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben sabah antremandan 30-45 dk önce/antremandan hemen sonra/yatmadan önce 5 gr alıyorum - tatlı kaşığı ile :)

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    sizi bilmiyorum ama benim kullandığım hardline toz glutaminin tadı felaket..
    daha doğrusu sütle, suyla ya da şekerli bi içecekle karıştırıp içmek işkence haline geliyor..
    glutamin tüketimi için alternatif çözümleri olanlar var mı?

(valla 4-5 gramlardan bahsedildiğine bakmayın.. o kdr az miktarlar bile lezzet bozabiliyor)

9. dogus55

dogus55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet kullanıyorum deniycem dedigini daha pratik olur

10. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

elimde hem hardline glutamin var, hemde legal power diye bir markanın glutamini var. kokuları özünde aynı. ama legal powerin kokusu çook daha ağır.

öyleki kapağını açınca bile dayanılmaz oluyor. bende protein tozu ile karıştırıp içiyorum. bu arada proteini suyla karıştırıyorum, birde glutamini ekleyince ooffff :cry:

kısacası neyle karıştırırsan karıştır, kesinlikle burnunu tıka ve güzel şeyler düşün içerken ;)

11. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu konu hakkinda bi kac bi sey yazayim :)

Glutamini antremandan hemen sonra ve yatmadan once kullaniyorum.Ama bundan sonra antremandan oncede alicam.

Hardline glutamin kullanmistim (toz) suya karistirinca tadi degismiyor oyle kotu bir tadi yoktu.
    suna universal 100 kapsul kullaniyorum..

bu arada kucuk bir soru glutamini tok karnina alsam olur mu ? yani antreman oncesi makarna ve meyve suyu tukettigim icin mide birazcik dolu oluyor.

12. dogus55

dogus55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar hardlinenın sitesinde buldum bir tatlı kasıgı yetermıs bir porsiyona

13. Woot

Woot Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul / L.A
    Kokudan rahatsız olanlar Universal nutrition'ın glutamine'inin deneyebilir kokusu yok denicek kadar az suya karıştırınca oda gidiyor hiç bişey kokmuyor tadıda yok zaten.Bulabilirseniz Prolab'da kokusuz.

Sayfayı Paylaş