Hardline Creatine Ethyl Ester

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arayıp da bulamadığımız creatin ethl ester artık Türkiye de satışa sunuldu. Ürün hardline tarafından piyasa çıkarıldı. Ben bugün bir kutu aldım.120 kapsül var bir kutuda.Bayram sonrası başlayacağım etkilerini yazarım.

2. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    sevindim
    n.o ile de bır çalışmaları vardı umarım ıyı bır seyler cıkarırlar

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Umarım oda olur.Hardline güzel ürünler çıkartmaya başladı.En azından yabancı markalara mahkum kalmamış olurum.Monohidrat almak istemediğim için malum su tutması yüzünden hiç creatine kullanmadım.Bu ethl ester in gelmesi süper oldu .Tek sorun hardline in sitesinde ürün hakkında yeterince bilgi verilmemiş olması.

4. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    evet benım de dıkkatımı çektı geçen hafta taurın alıcaktım sadece resmı vardı yıne dısardan yani

5. olcaylogy

olcaylogy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü 2 aydır kullanıyorum yaklaşık, ve çok memnunum. Salona beraber gittiğim partnerim benden daha ağır kilolarda çalışırken, ethyl ester kullandıktan sonra artık bana yetişemiyor:lol: herkese tavsiyemdir

6. kdmstr

kdmstr Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende foruma yazmak için girmiştim ama başlık açılmış, ethyl esterin Türkiye'de bulunuyor olması iyi oldu. Yaz geçtikten sonra kullanıma başlayacağım belki o zamana kadar başka ürünler de gelir. 120 kapsül hardline ethyl ester supplementler.com da 32.64 tl den satılıyor. 1 porsiyon 4 kapsül. Başka kullananlar varsa yorum yazarlarsa iyi olur.

7. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Evet Turkiyede bulunuyor.. Farkli bir Turk markanin da Ethyl Ester HCI urunu var.. 120 kapsulluk olanini 1 porsiyon 4 kapsul olacak sekilde kullandim. Fakat creatine monohydrate`a kiyasla performansi cok daha dusuk geldi. Hardline`i henuz denemedim.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2009
  8. darqclown

darqclown Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    creatine ethyl ester Türkiye'de bulunmuyor şu an malesef. Hardline distribütörüyle görüştüm stokta olmadığı gibi getirmeyi de düşünmüyorlarmış..

Bildiğim kadarıyla creatine ethyl ester monohidrata göre üstün bir ürün. Estere bağlı olduğu için penetrasyonu daha yüksek ve sindirim sisteminde problemlere yol açmıyor. Ancak neden getirilmiyor veya talep görmüyor anlayamıyorum..

9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076

talep yok cunku turkıyede monohıdart formu oldukca populer . sız ınsanlara her enkadar ethyl ester daha ıyı desnızde adam gıdıp monohıdrat alıyor bu artık oturmus bır sey .

bende ethyl esterı oldukca seven bıryım su an da baska bır markanın urununu kullnmak zorunda kaldım son zamnalrda cunku hardlıne da bıtmıs bence rekalmı ıyı yapılsa ıyı satıcak urunlerın basında gelıyor

10. darqclown

darqclown Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle katılıyorum. Muscle&Fitness dergisinin bir sayısında okuduğum şöyle bir bilgi vardı, Creatine monohydrate antreman sonrası 5 g tavsiye edilirken, Creatine ethyl ester 2 g alındığında emilim çok daha verimli olduğu için 5 g monohydrate ın yerini tutuyormuş. Dolayısıyla belki de daha ekonomik olacak, o kadar diğer avantajlarına ek olarak..

Haydi Hardline, güsel bir pazarlamayla şu ürünü piyasaya sür :)

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş