Hardline Creapure 500 gr

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

85,8%
  2. orta karar

11,0%
  3. başarisiz

3,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam Bcaa benim problemimi çözer mi? Ben direkt olarak performans artışı beklemiyorum zaten. Setlerimi düzenli çıkartıp dinlenme aralarını uzun tutmayacağım bir enerjiye sahip olsam benim için yeterli olacak. Aminoasit olarak da 2 ürün var kafamda.
    Biri Weider Amino 2200 diğeri de Weider Premium BCAA Powder.
    1.Ürün tablet olması, diğerine göre biraz daha pahalı olması, 325 tablet 2 servis 8den 16 tablet 20 gün gidiyor.
    2.Ürün toz. Tek servis 10 gram kullanılıyor ve 50 gün gidiyor ortalama, Fiyatı da biraz daha uygun.

Bu 2 ürünü inceleyip tavsiyenizi söyleyebilir misiniz?

2. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Bcaa direk karaciğer tarafından edilmeden kaslara gider

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Benim beslenmede herhangi bir sıkıntım yok. Sabah 3-4 yumurta 100 gram civarı lor vs.(farazi rakam)
    Öğün arası 1 bardak süt 1 bardak yulaf karışımı
    Öğle 4 yumurta 100-150 gram lor salça vs.
    Öğün arası 1 porsiyon protein tozu (Optimum gold whey)
    Akşam Tavuk-Balık-Kırmızı Et Tarzı ürünler ve Enerji için Pilav Makarna gibi karbonhidrat ağırlıklı (2sini kombine ederim genelde)
    Çıkmadan önce 1 kupa bardağı az şekerli türk kahvesi
    Spor sonrası da 1 porsiyon protein tozu

Beslenmemde bir problem yok gibi geliyor bana. Benim olayım direkt olarak enerjiyle alakalı. Buna çözüm bulmam gerekiyor. O yüzden creatine yönelmiş durumdayım zaten.
    Senin tavsiyen nedir? Creapure mi yoksa Weider Pure Creatine mi?
    Şimdiden görüşün için sağol.

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bccaa kaslarının yakıtı gibi düşün. kafein bir uyarıcı olarak kulanılablir ama iş ileriki döngüde farketmesenizde bağımlığıa gidiyor ve siz kafein yoksunluğunu enerjisizlik veya huzursuzluk olarak algılıyorsunuz kafeini alıncada bu durum düzeliyor tamamen piskolojik %90 ı piskolojik yani kafeinden sporda uzak durun derim.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ağustos 2014 ---
    kreatinde önemli bir takviye kesinlikle ama tavsiyem halsizlik isteksizlik için değilde artık sınıra dayandığını düşündüğünde alman yani daha ağır kiloları eskiyle aynı hızda artıramadığını düşündüğünde al.

6. sırma

sırma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bu creapure nin hap hali olan var 120 kapsül ondan almayı düşünüyorum da onun yüklemesi nasıl yapılır acaba

7. volkano333

volkano333 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    vasıflı işsiz
    Yer:
    mersin
    yükleme yapmana gerek yok sırma

sırma bunu beğendi.
  8. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    ben aldım kullanınca etkisini söylerim size ama servis miktarı az 2 tane kapsülde 1300 mg kreatin var servisi düşük geldi bana ama diğer özellikleri iyi yani

9. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürün idman günleri dışında kullanılmalı mı?

10. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline creapure ile hardline kreatin arasında ne fark var?

11. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    biri daha kaliteliymiş farkı anlayamadım bende ikisini de kullanmıştım 42 tl olan (%100 mikronize olan) az karın sancısı yapmıstı pek su tüketmiyordum o zamanlar ağrılardan sonra atmıştım kutuyu bitmeden
    şu an creapure kullanıyorum su bol tükettiğim için ağrı yaşadım hiç
    ikisinide dene farkı kendin gör derim ucuz olandan başlayarak

12. Mg123

Mg123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba.bu ürünü aldım fakat tat yok suyla karıştırıyorum içiyorum sanki içinde hiç bişey yokmuş gbi susuz tadıyorum tat yok acaba bu ürün böyle mi yoksa benım üründemi problem var
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mart 2015 ---
    Merhaba.bu ürünü aldım fakat tat yok suyla karıştırıyorum içiyorum sanki içinde hiç bişey yokmuş gbi susuz tadıyorum tat yok acaba bu ürün böyle mi yoksa benım üründemi problem var

13. xean

xean Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Tatı yok evet öyle. Problem yok

14. tbasoglu

tbasoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 1.5 senedir düzenli olarak salona gidiyorum, protein ve casein düzenli bir şekilde kullandım ama Kreatin'den hep uzak durdum.Sebebini sormayın, ben de bilmiyorum.Neyse, geçenlerde "Hardline CreaPure 1300mg" aldım, 120 kapsül.Forumda biraz okumama rağmen aklıma takılan şeyler var, yardımınız makbule geçer.
    -Kreatin'i alma zamanına çok takılmıyorum, antremandan sonra almaya karar verdim.
    -Kutunun üzerinde "1 porsiyon = 2 kapsül" diyor.Yine kutunun üzerinde yazan değerlere göre "1 porsiyon 1300mg creatin" içeriyor.
    1-) Yükleme döneminde 67 kilomla (Kilo başına 300mg creatin diye okumuştum) 20 gr almamda bir sakınca var mıdır ? (Bu gerçekten 15 hap mı ediyor ?!)
    2-) Kutunun üzerinde "günde 2 kapsül" yazıyor ama zaten normal dönemde günde 5gr tüketmek için 6 kapsülden fazla tüketmem gerekmeyecek mi ? Yoksa matemetiğini yanlış mı yapıyorum ? :p
    Ya da yükleme dönemi haricinde 5 gr kullanılması benim kafamdan uydurduğum birşey mi ?
    Şimdiden teşekkürler.

15. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yükleme yapmiyorsn 3 5 gr almam yeterli 3 kapsül al yeter gunluk kilon fazla degil zaten

16. tbasoglu

tbasoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Yükleme yapmak sonuçta etki yaratmasa da, işlemi hızlandırırmış.Yükleme yapmaya karar versem, 6-7 kapsülle 1 hafta - sonrasında günde 3 kapsül gibi mi olur ?

17. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum yükleme falan 90 larda kaldi yok öyle bisi bilimsel arastirmalar kanitladi artı artik sup. Şirketleri bile kabul ediyor bunu ürünün arkasinda yukleme yapin yazmiyor gunde 5 gr alin diyor sadece . Yukleme yapma vucut atiyo zaten

18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    https://www.supplementler.com/urun/weider-pure-creatine-600-gr-524 Weider Whey 600 gram Creatin Monohydrat 600Gram Son kullanım tarihi30.07.2015 ürün satılıyor.10gram alın günde 600/10=60gün
    https://www.supplementler.com/urun/hardline-creapure-500-gr-507 Hardline 500 gram 79 tl skt 2017 hardline alırsam 5 gram kullanıcam
    fiyat olayına gelince weider hardlinela yakın gibi tabi sktsi çok uzun olduğundan , arkadaşlar 10gram kreatin -5 gram günlük 5 mi 10 mu almalıyım ,
    Şuan Pro Mera Con-Cret 48 gram kullanıyorum HCL formu çok iyi bir ürün bitince alıcam ürünü hardline mı weider mı alsam kararsızım skt konusu olmasa yani weiderın bi 7 ayı felan olsa weider alırım hemen.Ve 10gram-5gram kreatin ne kadar almalıyım bilgi verebilcek varsa , hclde 2gram ideal , 86 kgyim.

19. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kullandigim ilk supplement oldu. Baska supplement kullanmadim daha once 2 aydir kullaniyorm bu ürünü. Zaten kreatin harici suplementler ise pek yaradigi soylenemez etkisi gozle gorulur bisi yaratmazlar. Kreatin gercekten ise yariyor ve bu urun piyasadaki en iyi kreatin bence. Mucizeler beklemeyin tabiiki steroid deil sonucta. Kreatin kilo arttirmaniza yaramaz ama diğer sete sizi hazirlar daha hizli enerjiniz yenilenir. Agir idmanladda idmanin ortasinda bayilcakmis gibi olmuyorsunuz yanj. Guzel bjr urun bende işe yaradi tavsiye ederm

20. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende bu ürünü kışa girerken aldım suan az bi miktar kaldı 3-5 gr arası kullandım plasebo etkiside olabilir ama enerji olarak gayet iyi hissettiriyor tabi beslenmemde düzgün hacim olarakta kreatin sonrası baya iyi hacim aldım creapure olması ve fiyatının muadillerine göre düşük olması zaten f/p olarak gayet iyi oldugunu gösteriyor.

Sayfayı Paylaş