Hardline Creapure 100 Kapsül

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

95,4%
  2. orta karar

3,7%
  3. başarisiz

0,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Şimdi bir kere bunlara ilaç değil destekleyici ürünler.Yani bir nevi mama.Ama bodyci maması.Ayrıca sarkma v.s. şeyler bu işten zerre kadar anlamayıp ama profesör kesilen tiplerin uydurduğu safsatalardır.

Kullanmasında kullanırsınız.Ama önce kendinizden bahsedin.Ne kadardır bu sporu yapıyorsunuz?.En az 3 ay dolmadan supplementlere ihtiyaç yok çünkü.Ama yinede Whey ve Amino asit kullanılabilir.

2. Slipknot_Jim

Slipknot_Jim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzücüyüz. Kilomuz yerinde. Önümüzdeki haftalarda salona yazılıyoruz. Yani yağsız kas yapmayı sağlıyor yazıyodu. Biraz şekle soksa fena olmaz. Biraz da güc ve ceviklik lazım (%30 güc artısı fena değil). Kosularda kısa sürede kesiliyorum. Sigara kullanmıyorum beslenmem de yerinde. Yan etkisinden korkuyodum. Sorun yoksa bu hafta sonu alalım o zaman. Tesekkürler :)

3. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Madem creatin Hardline marka alıcaksınız.O zaman Hardline Ekonomik Poşet öneririm.Hemde dahada ucuz.Bunun dışında Ultimate Nutrition Creatine de kullanılabilir.

4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    arkadaslar bu konuları pek bilmem ama ben suan fazla kilolarımdan kurtulmaya calısıyorum cok kardio az agarlık calısıyorum acaba bu 100 kapsulluk kreatını kullansam kilo vermem dururmu merak ediyorum

5. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kapsül Kullanım şekli: Yemekle beraber günde 3 defa 1 porsiyon (2 kapsül) veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır. yazıyor.. bende yeni aldım , 2 kapsülü aynı ilaç gibi suyla mı içicez yoksa tozu yemeğin içine filan mı boşaltıyoruz :mad: (gülmeyin)

6. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar soruma cevap yazıcak kimse yok mu:(
    kapsülü aynı ilaç gibi suyla mı içicez yoksa tozu yemeğin içine filan mı boşaltıyoruz .

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  8. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kapsülde 1.3 gr mı var şimdi ?
    Yani günde 4 tane falan ediyor 5gr ?

Ben 6 günlük yükleme yapacağım..

4X5gr kere..Yani 20000mg /1300 = Günde 15 kapsülmü yutmalıyım ?

Burda yoksa 2kapsülmü 1.3 gr ?

Son düzenleme: 19 Mart 2008
  9. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Bende bugun hardline kapsul creatine aldım. Arkasındaki kullanım yemeklerle diyor ama antreman hakkında birsey yok. Kullanım seklini ogrenebilirmiyim? Ikinci sorum ise; gnc amino burst ve l-arginine kullanıyorum. Bunların yanına creatin ide eklesem bir sakıncası olur mu? kilo kaybı yasarmıyım ya da baska birsey? Tesekkurler

Kullanmak icin bu mesaja cevap bekliyorum. Yrdımcı olursanız sevinirim.

Flood yapmayınız ve sabırlı olunuz.
    Gerekli görülürse cevap zaten verilecektir.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Eylül 2008
  10. devrimneferi

devrimneferi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 4 ay spor salonunda düzenli vucüt çalıştıktan sonra,4 ay ara vermek zorunda kaldım. zayıfım,1.78 boy-58 kg kilo-yaş 20.
    4 aylık sürede hiçbir kilo artışı olmadı,beslenmem iyi.şimdi tekrar başladım spora ve bu ürünü sipariş ettim.3 gün içinde elimde olacak.Sizce bu ürünün bana yardımı olurmu?ve bunun yanında başka besinlerde almalımıyım?
    Vereceğiniz deneyimli bilgilerden dolayı şimdiden çok teşekkürler ediyorum.böyle bir sitenin kurulumunda emeği geçenlerede ayrıca teşekkürler...

11. burak1989

burak1989 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar bu creatını off gundede kullanmalımıyız.kullanıyosak ne kadar mıktarı.

12. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Creatine 6 - 8 hafta süreyle hergün tercihen antrenmandan önce veya sonra, yükleme haftasında günde 15-20gr, yükleme haftası sonrasında her seferinde 2-5 gr arası kullanılır. 6 -8 hafta sonra en az bir hafta kullanıma ara verilir. Doz olarak daha fazla kullanmaya gerek yok fazlası vücut tarafından atılıyor.
    Hızlı karbonhidratlarla birlikte alındığında creatine in emilimi artar. Kullanım süresince sıvı alımını arttırmaya da özen göstermek gerekir. Sıvılara karıştırıldıktan sonra kısa sürede bozulduğundan kullanımdan hemen önce karışımı hazırlamayı da ihmal etmeyin. Elbette creatine kullanımı boyunca kafein tüketimine de dikkat etmek gerekiyor. Kafein alımını olabildiğince azaltmakta fayda var. Çünkü bu iki madde birbirinin tersi etkiye sahip bir yandan creatine alırken bir yandan da 3-5 fincan kahve içmek creatine in etkisini yoketdecektir.

alperkaan bunu beğendi.
  13. burak1989

burak1989 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman creatın içerisinde kafein içeren Muscletech Hydroxycut Hardcore ile kullanılmazmı yani ????? ben ikisini kombine edıyorum yanlıs mı yapıyorum ???

14. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    www.creapure.com sitesinde kilogram başına 5mg'ı aşan kafein alımı creatinin etkisini yokeder diyor. Zaten creatine ağırlıklı olarak hacim döneminde, Hydroxycut ise definition döneminde kullanılan supplementlerdir. İkisini bir arada kullanmak anlamlı değil.

15. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar foruma yeni katıldım fakat bayağıdır ağırlık çalışıyorum.bunun yanı sıra antremandan önce karbonhidrat ,sonra ise bol proteinli doğal şeyler yemeye özen gösteririm bir de yatmadan önce proteinli şeyler yerim.bu hap,toz vs. gibi ürünleri daha önce keşfetmiştim fakat ekonomik durumum yetmedi :D :p dün bu ürünü aldım ve üzerindeki herşeyi okudum bu kapsülün içindeki tozu su ile mi karıştıracağız anlayamadım bir de bunun ne zaman tüketilmesi gerektiğini anlayamadım.açıklama yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

16. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    dostum 4 üst mesajda zaten anlatmış zaten bir arkadaşımız.

ürünü ilk hafta günde 4 porsiyon (4x5er gr.) alcaksın..(günlük 20 gr.)
    sonraki 6 hafta boyunca günde 1 porsiyon alcaksın (günlük 5gr.)
    her bir porsiyon (5gr.) 1 tatlı kaşığı civarına denk geliyo..

anladığım kadarıyla tek bu ürünü kullanıyosun bunun yerine protein tozu kullansan daha iyi olurdu senin için sanırım.. protein bizim vazgeçilmezimiz ne de olsa.

17. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok özür dilerim kullanımı yazmışım fakat kapsül için kullanım bu şekilde değil.. benim anlattığım kullanım ürünün "toz" olanı için başlığa dikkat etmemişim. moderatörler düzeltebilirse sevinirim insanların kafası karışmasın.:eek:

18. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kampanyadan gelen 100 lugu kullandim zaten yukleme suresinde bitti maalesef ben begenmedim!Hardline nin protein tozu iyi-orta kalitedeyken maalesef creatini cok kotu..

19. -ercan-

-ercan- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guzel craatin bu :)

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle doğal olarak size gereken birçok besini alabilirsiniz.bunu birkere netleştirmek lazım..özellikle protein ve karbonhidrat..
    bununla birlikte diyelimki doğal olarak iyi beslenemiyorsunuz en büyük eksiğiniz protein yönünde olacaktır creatine değil..

birkaç ay sonra kullanmak üzere creatini bekletin..kilonuz başına 1,5-2 gr protein 4-6 gr.karb almaya çalışın..yediklerinizi hesaplayarak yiyin..kilo alamıyorsanız genelde ilk sorun beslenmededir..

forumdaki beslenme konularını bol bol okuyun..supp.lar konularını daha sonra da okursunuz..

Sayfayı Paylaş