Hardline Chromium Picolinate Kullananlar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cLuBbEr59 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ''Hardline Chromium Picolinate'' almak istiyorum. Fakat araştırdığım kadarıyla söylentiler sadece kan şekerini düzenliyormuş. Yağ yakıcı olarak üretilmiş..
    Ben bu ürünü kullanmış bir arkadaştan yorum duymak istiyorum. diğer kullanacak arkadaşlarada Kullanmış arkadaşımız yardımcı olmuş olacaktır..

bench_O bench_O bench_O

2. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    Ben kullanmadım ama belki merak eden arkadaşlara ve sana yardımı dokunur
    Krom pikolinat nedir?
    Normal kan glukoz ve kolestrol seviyelerinin sağlanmasına yardımcı olan krom mineralinin pikolinat tuzu formudur. Krom, pikolinat hali ile vücut tarafından daha kolay emilir.

Vücut, karbonhidratlardan yeterli enerjiyi sağlamak ve insülin üretmek için kromdan faydalanır. İnsülinin salgılanması ile şekerler hücrelere geçerek kndan uzaklaştırılır ve böylelikle hem kandaki şeker seviyesi hem de kolestrol seviyesi düzenlenir. Krom eksikliği vücutta aşırı kilo, halsizlik, yorgunluk, amino asitlerin metabolizmasında yetersizlik, kalp ve şeker hastalıklarına sebep olur. Yaş ilerledikçe vücut daha az krom absorbe eder. Ayrıca günlük diyetlerle yeterli miktarda krom alınamaz. Bu sebeple krom mineralinin gıda takviyesi olarak alınması gerekmektedir.

Neden Krom Pikolinat?
    •Yağ kaybını hızlandırırken yağsız kas dokusunu arttırmak,
    •İştahın azalmasına ve tokluk hissinin artmasına yardımcı olmak,
    •İyi huylu HDL kolestrol düzeyini yükselterek kolestrol seviyesini düzenlemek,
    •Kan şekerinin seviyesini ayarlamaya yardımcı olmak,
    •Yağlanmayı engellemek,
    •Daha iyi kan dolaşımı sağlayarak kalp-damar sağlığını korumak,
    •Atletik performansın artmasına yardımcı olmak,
    •Enerji sağlamak ve kas kütlesini arttırmak,

Kimler kullanmalı?
    •Fazla yağlarından kurtulmak isteyenler,
    •Çabuk acıkanlar,
    •Yaşlılar,
    •Kolestrolü yüksek olanlar,
    •Kan şekeri yüksek olanlar,
    •Yağsız kas kütlesini arttırmak isteyenler,

Nasıl kullanılmalı?
    Günde 1 tablet yemekten sonra veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde kullanılmalıdır. Yüksek fosfor içeren ürünlerle kullanılmamalıdır.

Yan etkisi var mıdır?
    Şu ana kadar yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Günde 1000 mcg'den fazla krom alınması uygun görülmemektedir.

erenusc ve mericbkl bunu beğendi.
  3. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Ben solgarın ürününü kullandım.Ama pek bişey fark etmedi memnunda kalmadım hardline da bi fark olacagını sanmıyorum.

4. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Peki tokluk hissi veriyormu ayrıca enerji L-carnitine kullanmıştım ona benzerliği varmı diye merak ediyorum..

5. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    bu ürün hardline burner ile benzerdir zaten ikisindede tok tutma özelliği mevcut.l-karnitin tok tutmaz mevcut yağı enerjiye çevirir.3 ürününde ortak özelliği yağ yakımıdır

6. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Fiyatının uygun oluşundan dolayı denemek istiyorum yediklerime dikkat ederek ayrıca sıkı antramanlarla birlikte.. işe yarayıp yaramadığınıda yine paylaşırım :)

7. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    bnde pek fazla bi tokluk hissi yaratmadı ama kişiden kişiye değişir tabi

8. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bugün ikinci günüm acıkma hissetmedim şu ana kadar sabah 7de kahvaltı yaptığımı düşünürsek şuan karnımda açlık hissi oluşması gerekirdi... birde metabolizma hızlandırıp bağırsakları çalıştırmak gibi bi huyumu var ne? yoksa bendemi öyle bi etki yaptı gerçekten böyle bir etkisi varmı ?

9. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    evet böyle bir özelliği var

10. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bu gün 10. gün ''Hardline Chromium Picolinate'' yanında Sabah Akşam lahana suyunu kaynatıp içiyorum ve 8 den sonra gece yemek yok.. ayrıca antraman günleri hergün mide ve yanlar için setlere giriyorum Sonuc güzel Göbek hizasından ölçü almıştım.. başlamadan 90cm iken bugün itibariyle 86 Sonuçları yine ilerleyen günler yazacağim. Fakat en büyük etken tabiki AZİM :)

11. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :D yanlış yoldasın sanırsam
    öğünlerin arasını 2-3 saatten fazla ac bırakma :D

7de kahvaltı yapıp 12de mesaj attıgını varsayarsak vüdücunu cok ac bırakıyorsun ve buna bağlı olaraktan metabolizman kendini yavaşlatıyor

Yağ yakmak ve kilo vermek isteyen arkadaşlar çok öğün ama öğünlerde az ve yağsız yesin.Hafif cardio desteği ile gayet güzel sonuçlar alırsınız.Hem bu genelde uzun vadeli oluyor çünkü midenizi alıştırıyorsunuz az yemeye.

12. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu yanlış bir görüş sık yerseniz insülün seviyeniz hep yukarıda kalır buda yağ yakımını değil yağ depolanmasını teşvikler. 4 er er saat arayla yenmeli spor yapılmıyorsa 2-3 öğün kafi spor yapılıyorsa 4 öğün yenmeli. bu tabii yağ yakımı için geçerli öğün sayısı hacimlenmek istendiğinde artırılabir.

Figensin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş