Hardline Carnifit

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Başarılı

oy sayısı 119
    45,9%
  2. Orta Karar

oy sayısı 111
    42,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 29
    11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. akon47

akon47 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürün gayet etkili. 18 yaş altına kalp ritmini bozabilir diyorlar. Ben 21 yaşındayım ve kalbim çarpıntı yapıyor kullanınca. Bende yarısını suyla karıştırıp içiyorum. Sizce bırakmalı mıyım?

Bir de bu çarpıntının nedeni nedir? Akciğerlerimin kapasitesinin düşük olduğunu düşünüyorum. Solunumu az yaptığım için kalbe giden oksijen yetersiz kalmış olabilir mi?

Nefesimi mümkün olduğunca ayarlamaya çalışıyorum ama yinede oluyor.

Yardımcı olursanız sevinirim ...

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer kalp çarpıntı sorununuz varsa ve bu konuda şüpheleriniz varsa doktora görünün. Burada size kimse bir teşhis koyamaz. En sağlıksı doktora gitmektir.

3. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    salondaki hoca sağolsun stand kurmuş satıyor al antreman sırasında iç dedi aldım tabi diyemedim bunu antremandan 30 dakika önce içmek lazım diye fakat cardio sonrası gerçekten tişörtüm hiç terden bu kadar ıslanmamıştı ağırlık antremanınıda daha rahat yaptım sanki

4. hypnertocmacia

hypnertocmacia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kardiyolarda bir türlü istediğim verimi alamıyorum çoğunlukla 20. dk da bırakıyorum. bu ürünü yağ yakımı haricinde süreyi uzatmak için kullansam işe yarar mı?

5. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Yorumları anladığım kadarıyla okumamışsınız. İçeriğinde Taurine bulunur, Taurine örnek olarak Redbul enerji içeceğinde de bulunan enerji sağladığı savunulan(tartışılan bir konu) bir amino asittir.

6. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    bu ürünü 2-3 haftadır kullanıyorum salonda hoca zorla veriyor :) 5 lira kazık yiyorum ama hocam iyi hakkediyor :) tecrübe ettigim bariz fark şu çok fazla ter attırıyor cardio esnasında içmediğim günler o kadar terlemiyorum terlemede yağ yakım ve enerji harcamada artışı gösterir ayrıca ağırlık antremanında da yorgun olmuyorum daha dinç oluyorum ama kaldırdığım ağırlıklara kilo olarak bir fark yok

7. hdinckurt

hdinckurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünü 24 lü olarak aldım. 2 hafta diyet yapmadan kullandım kardiyoda ve ağırlık antremanlarında etkisini gördüm ancak kilo veremedim.
    Sonrasında spor hocamda sadece böyle şeylerden medet umma kardeşim kilo vermek istiyorsan diyet yap deyince diyete başladım. Tuzu,şekeri,unu,yağı kestim protein ağırlıklı bir diyetle beraber şuan çok iyi bir şekilde faydasını görüyorum, kardiyoda deli gibi terletiyor ancak kesinlikle diyet şart.

8. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bi sürü yağ yakıcı kullanmış biri olarak diyebilirimki bunun attırdığı teri verdiği enerjiyi hiçbiri vermiyo.

9. diluted

diluted Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Muhteşem bir enerji içeceği ama sadece o..........enerji içeceği.Kilo vermek gibi bir ümidiniz varsa almayın,diyetle verilir kilo.L-carnitine ile değil.(her gün 3000 mg alıp hiit yaparsanız başka tabi)

10. pischoo

pischoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben hardline carnifit 24 lu paket olarak siparis etmistim bugün geldi hemen kullandım antrenmandan 30 dk once sisenin 3 te 2 sini bitirdim enerji olarak cok etkisini gordum ve terleme hat safhadaydı eve geldim hala duramıorum yerimde her gunki antrenmanımdan daha fazla sert calıstım vücudum bana mısın demedi ayrıca eve geldigimden beri 3 kere tuvalete gittim idrar dolmusum :) gece boyuncada gitcek gibi hissediorum basarılı bi urun zaten kullandıgım ilk urundu ayrıca tadı cok hosuma gitti ananaslı powerade ile aynı tad var. 1 2 hafta kullanıyım gelismeleri yazarım

Ripper bunu beğendi.
  11. gkyakkus

gkyakkus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar merhaba..ürünü kullandım çok memnun kaldım.ölçümlerle yağ miktarındaki düşüşüde gördüm.gerçekten enerji ve istek konusunda çok verimli.fakat benim aklıma takılan bişey var.ben bugüne kadar sadece cardio günlerimde kullandım.cardio yaptığım gün sadece karın çalışıyorum.sizce ağırlık çalışçağım günde kullanmalımıyım?sonuçta yüksek miktarda carnitin almış olcaz vücuda.yakamadığımız zaman zararı olurmu?bunu sadece ağırlık çalışarak yakabilirmiyiz?ve kullandığımız zaman faydasını görürmüyüz bu şekilde sadece ağırlık çalışıp kullanan varmı?

12. werci

werci Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    bir aydir cardio ve agirlik yaparak kullaniyordum 5 kilo verdim. Eklemem gerek ciddi bir sekilde programima ve diet'ime ozen gosterdim, diette sadece haftanin bir gunu serbestti ama o da abartmadan. Enerji konusunda ve yorgunluk konusunda yardimini ciddi bir sekilde hissettim.
    Bu hafta cardio olarak sadece 20 dakika kosu yapicam hergun bi daha ki hafta ise yarayip yaramadigini yazarim.

Son düzenleme: 17 Mart 2011
  13. ayse referee

ayse referee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslar haftada 4 gün spor yapıyorum.biraz kilo fazlalıgım var.internetten l carnitin sipariş ettim.hard line 1500lt sıvı l carnitin. ilk defa kullanacagım nasıl ve ne zaman kullanacagım konusunda çok bilgim yok. bu konuda detaylı bilgi verebilir misiniz( bende demir eksikliğine baglı anemi var sakıncası var mı bu ürünü kullanmamın )

14. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Soruyu yanlış yerde sormuşsun. Kullanımı basit hap şeklinde l-carnitine'i sadece antremanlarının olduğu gün antremandan 20-30dk önce sıvıyı ise 5-10dk önce alman yeterli ama bence sen konuyu uzmanına bir danış anemi olayı da önemli. Bu arada bu kullanım şekli bana hocam tarafından önerilen şekildir ve ben bu şekilde kullandım bi sakıncasını görmedim. Bilimsel değildir. Amacım yardımcı olabilirmek. Daha doğru bilgiyi:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/hardline-nutrition-analiz-sonu-lar-t19698p15.html

Bu adreste hardline nutrition'un 2 ortağından biri var ve gün içinde sorduğun sorulara oldukça güzel cevaplar veriyor ve güven veriyor açıkçası ona sormanda fayda görüyorum.

15. baronalpg

baronalpg Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bu suplementler bodyci adamın veya bayanın eli ayağıdır iyi bir bodycinin vucudu bildiğiniz ve taktir edeceğiniz üzere yağsız sade ksalı bi vucuttur işte bu yağsız kısmını oluşturabilmek için bu ürün bize yardımcı olacak bi ürün ben yukarılarda okuduğum şu yorumla tam anlamıyla karnitin ve cla arasındaki farkı anladım şöyle; şu anki vucudunzdaki yağlardan kurtulmak ve kilo vermek istiyorsanız karnitin belli bir seviyey gelmiş ve artık bu seviyede kalmak isteyenler de cla kullansın işte bu ikisi arasındaki fark ben şöyle bir arştırma yaptım kardiyo yaparken kilo verebilmek ve yağ yakmak için günlük 1000 mg karnitin yeterli bunuda bu şişenin yarısı karşılıyor ben bugün üşenmedim elime aldım ölçülü kapı ve ölçtüm acaba bunun yarısı neresidir diye ve ölçtüm ve şişenin arkasında barkod un üstünde açıklama var orada tarım köy işleri yazıyor işte yarısı tam olarak orası...

ay_isiqinda bunu beğendi.
  16. barras

barras Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben carnifit almayı düşünüyorum. 183 boyundayım, kilom 79 yağ oranım %16. karın kaslarım belli oluyor ama malesef genetik olarak yağlı bir kalçam var. günde 45 dakika, haftada 5 gün antrenman yapıyorum. sizce carnifitin faydasını görür müyüm ? bir de carnifit ile cardioyu 60 dakika ya çıkarabilir miyim ? yaza kadar kalçayı eritme olasılığım nedir (bel 86 kalça 94 cm diyeyim anlayın siz :( )

17. baronalpg

baronalpg Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ben şu anda carnifit kullanıyorum öyle birden bire 60 dk ya falan çıkarmaz bunun için carnipure falan kullanman lazım ki o da buda sihirli değnek değil ama yağ yakımı ver efor sadf ettrime konusunda sana yardımcı olur adam gibi sporunu yaptıktan ve beslenme acayip dikkat ettikten sonra yağ yakmak çok basit ... iyi forumlar

barras bunu beğendi.
  18. barras

barras Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle söyleyeyim, sabahları karbonhidrat alıyorum, öğlenleri karışık, akşamları ise çok hafif besleniyorum. 3 ay önce dukan diyetini yaparak 1.5 ayda 92 kilodan 78 kiloya düştüm, fakat sınava hazırlanan bir öğrenciyim, YGS'ye 2 hafta kala cardio çalışmayı bırakıp 1 kilo aldım. şimdi benim istediğim, haziranın 10 una kadar 75 kilo olmak. sizce olabilir mi ?

19. baronalpg

baronalpg Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    1.5 ayda 14 kilo verdiğinden bahsediyorsun bunu sağlıklı yollardan yapabilmen çok zor yada çok sağlıksız olarak verdin.. ve hazirana kadar rahat 3 kilo verirsin ama şu 1.5 ayda 14 kilo olayı ters geldi...

barras bunu beğendi.
  20. barras

barras Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası ben de dukan diyetinin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum zaten :D biraz ölüm diyeti gibi ve kolestrolü arttırıyor. ama işime yaradı. aynı diyeti daha önce başka bir tanıdığım yapmıştı ve o da 2 ayda 10 kilonun üstünde vermişti.
    Benim sorum şu yöndeydi, hazirana kadar kalçamı eritebilir mi bu carnifit

Sayfayı Paylaş