Hardline Burner

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve KaRaBaSH tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 48
    24,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 98
    50,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 49
    25,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. LastExile

LastExile Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye - Adana
    Bende kullandım.
    Cogu kişi beğenmiyor ama bana oldukca etkisi dokundu.Bu ürünü 3hafta kullandım 1hafta ara verdim 3hafta daha kullandım.Düzgün bir beslenme ve sporla 2.Ay sonunda bel basen ve kalçada hepsindede ortalama 11-12cm inceldim.Kilo olarak 14kilo verdim.Benim gayet işime yaradı diyebilirim.

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. omer_said

omer_said Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;

Hardline Burner spor yapacaklar için içindeki L-Carnitine değeri yeterli değil. Bunu satıcıda söylüyor zaten. Çünkü bu ürün yanında bir de Hardline Nutrition Carnipure 500 Mg. aldım. Ayrıca Hardline Nutrition CLA ONE 1000 Mg. aldım.

Haftanın 5 günü (P.tesi, Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar) günleri fitness salonuna gidiyorum. Kardiyo çalışıyorum. 30 Dk. bisiklet ortalama 40 km. hızla. Dakikada 100 ~ 120 RPM pedal çeviriyorum. Koşu bandında hazır program var 20 dk sürüyor. 3,2 km hızla başlıyor. 4,8'e ulaştığında 2 derece yükseliyor koşu bandının önü. Böylece hız 5.6 ve 6.4 hızında değişerek 7 dereceye yükseliyor. Gayet iyi bir program. Çok fazla ter atıyorsunuz.

Ağırlık fazla çalışmıyorum çünkü kas yapmak istemiyorum. Mevcut kaslarımda sertleşme olması yeterli. Ürünleri kullanmaya ve spor yapmaya 06/09/2011'de başladım. 95 kiloydum. Bu gün ise 89,5 kiloyum. Çok fazla iştahım vardı ürün kullanmadan önce şu an yemek isteğim yok ve önceden çok fazla hasliz bir halim vardı. Ürünleri kullandıktan ve spor yaptıktan beridir piskolojik olarakta etkisi vardır elbette gün içinde çok enerji doluyum.
    Dün öğlen yerde eğilmiştim aniden ayağa kalktığımda tansiyonum düştü ve akşamında da koltukta yatıyordum aniden kalktım yine tansiyonum düştü biraz korkuttu acaba ürünlerden dolayımı diye ama zannediyorum ki yemek yememe ve bu hızlı kilo vermemden kaynaklanıyor. Bu gün sabah kahvaltıyı biraz daha sıkı yaptım. Her sabah 3 dilim Halk Ekmeği Tam Buğday Organik ekleğinden yiyordum. Bu gün 6 dilim yedim :) Midem acayip şişti. Günde 3 litre hatta bazan 4 ~ 4,5 litre oluyor su içiyorum. Gün içinde yeşil çay içiyorum ve sürekli tuvatele gidiyorum. Su boşaltımı için.

Yaşım 34 ve salonda 2 veya 2,5 saat spor yapıyorum. Gün içinde çalıştığım iş yerinde zemin katta çalışıyorum ve 4 katlı bir binadayım. Asansör kullanmıyorum. Merdivenleri koşarak çıkıyorum. Rahatlıkla hareket edebiliyor ve kendimi çok iyi hissediyorum.

Yazım biraz uzun oldu ama arkadaşlar ben bu ürünlerden olumsuz bir sonuç almadım. 2 yıl önce Solgar'ın CLA ve L-Carnitine kullanmıştım. Haftanın 7 günü spor yapıyordum ve sigarayı yeni bırakmıştım. Çok enerji doluydum ve 1 ayda 10 kilo verdim. 78 kiloya düşmüştüm 88 kilodan. Evlilikten sonra spor yapmamak ve fazla yemek yemekten dolayı en son 95 kiloya çıktım.

Şimdi ise düşüşe geçtim.

Umarım bu bilgiler fikir verebilir size....

Son düzenleme: 21 Eylül 2011
    edoner17, nusret.akay ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    kutuda sabah kavhaltıdan once dıo sıtede kahvaltıdan sonra dıyo hangısı?

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    aldım kullanıyorum çok idrara çıkartıyor iştahı azalttıgı doğru
    3 haftalık dıyet ve saglam antrenmandan sonra goruslerımı bıldırıcem
    3kg fazlam var

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    eşim hardlıne ürünleri kullanıyor, bir ayda 5 kg verdi. Benim görüşüm hardlıne ürünleri fiyat-performans açısından birinci sırada yer alıyor. Bence bu denge kaliteden daha önemli. Ben de 3 yıl oldu düzenli bb yapıyorum ve kullanmadığım suplement kalmadı diyebilirim. son olarak hardlıne da karar kıldım.

1 kişi bunu beğeniyor.
  6. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    eşiniz ne kullanıyor acaba ? ben CLA + Karnitin kullanmayı dusunuyorum 116 kıloyum boyum 187 cm Hardline markası ıyı gbi duruyor herkes cok memnun sızın onerileriniz nedir ?

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu yağ yakıcılar zararlımı ?kullanmayı bıraktığımız zaman kilo artışı olur mu?

1 kişi bunu beğeniyor.
  8. mylife1

mylife1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Bursa
    Hardline Karnıtın Kullanıyorum 2-3 gun oldu ama etkisi olurmu veya vucuda zarar verme olasiligi var mi?

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. kornman887

kornman887 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü yine aynı markanın CLA'sı ile beraber kullandım. Çok sıkı olmamak kaydıyla orta dereceli protein ağırlıklı bir diyetle 3 ayda 10 kilo verdim. Ürünlerden mucize beklememeli kesinlikle ama hem çok iyi bir motivatör, hemde toplam başarımın %10-15 ini borçlu olduğunu düşündüğüm ürünler.

Yalnız arkadaşlarda uyarmış, üründe yüksek miktarda guarana ekstratı var, yani bol kafein ve kafein ciddi bağımlılık yapıyor. Tabiki sigara-alkol türevleri gibi değil fakat fazla kahve içmeyen ben ürünü bıraktıktan sonra günde 3-4 bardak kahve içiyorum, canım istiyor.

3 ayın sonunda spora parasızlıktan 15 gün ara verdim, birkaç gün sonra tekrar salon bakmaya başlayacağım. bu 15 günlük sürede ürünü bıraktıktan sonra kilo vermeye devam ettim. Tahminimce kazandığım kas kütlesinden kaybetmeye başladım fakat diyetinize dikkat ettiğiniz sürece şak diye kilo almıyormuşsunuz bunu öğrendim.

Bu arada kahve içinde granül kahve seviyorsanız Jacobs Monarch Gold'u öneririm =)

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. fofer

fofer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  11. Bodysystems

Bodysystems Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürün hakkında içeri çok zayıf diye neden yazılmış pek anlamadım.l-carnitin çok az demişsiniz ürünün amacı l-carnitin ile zayıflatmak olsa tamam az koymuş derim ama ürünün amacı tok tutmak ve enerji vermek bu sayede kilo vermek.Bu markanın L-Karnitin adlı ürünü de var ondada 1 porsiyonda 2 gram l-carnitin var.Yani her ikisinin çalışma sistemi farklı.Bu kadar da acımasız olmayın bence gurur verici olmalı tek Türk Markası olduğu için.

neo_arogorn, letsgoheat96 ve 2157 bunu beğendi.
  12. gokdogan2

gokdogan2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    ürün spor ile yağ yakmayı amaçlamıyor daha çok diyetle glen sıkıntıları, halsizliği gidermeye çalışıyor. 10 gün kullandım sonra ara verdim. ilk günlerde akşam kullanınca heyecan yapıyordu, sanırım içindeki kefein yüzünden, daha sonraları bu etki kayboldu, gündüz kullandığımda kullanmadığım zamanla arada fark görmedim. bünyeden bünyeye farklı olabilir.

13. !whp!

!whp! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Yaklaşık 4 aydır spor salonuna gidiyorum. 135 kiloydum. ilk 2 ay yanlızca ağırlık ve karın hareketleri çalıştım. sonra bisiklet ve koşu bandına başladım(15 dk bisiklet 30 dk yürüyüş). 1 gün dinlenip bir gün gidiyorum. 3 ayda 135 den 118 e düştüm.Boyum 1.76.
    Fakat bu ay yanlızca 1 kilo verdim. Ayrıca iştahım çok arttı. Bu ürünü kullanmayı düşünüyorum. Bana önerirmisiniz?

14. andrei33

andrei33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hardline türk markası mı?

15. Hic453

Hic453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Brutal Blade BioTech Usa

Merhaba
    Arkadaşlar bu ürünü yeni aldım yeni bir yağ yakıcı kullanan varmı herkez çok övüyor şimdilerde?
    İçeriğinde
    Green tea extrac
    kola nut
    white willow
    inulin
    inositol
    black paper
    Dmae(dimethylamineoethanol)
    Quercetin

fln yazıyor?

16. azazil

azazil Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Supplementler.comda hardline kampanyasından l-carnitine-CLA-Burner ve Calcium picolinat setini aldım. Yağ yakıcılar bir arada fiyatı da uygun geldi neyse. Burnerı tavsiye edilen şekilde aldım şu var çok tuvalete çıkartıyor :) Ki ben zaten çok su içen ve çok tuvalete çıkan biriydim şimdi neredeyse yarım saatte bir çıkıyorum. 2.si tok tutuyor. Öğlen 13de kurt gibi acıkmaya başlardım ama bugün acıkmadım ve öğlen canım birşey yemek istemedi. Enerji verip vermediği konusunda emin değilim çok bir enerjim yükselmedi.

Birde içtikten bir yarım saat sonra miğdemden acı su geliyor, tek alımda 2 tablet içilir yazmış 1 tablete mi düşürsem acaba. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı. Ben reflü hastasıyım ürünü tamamen mi bıraksam..L-carnitine ve CLA ile mi devam etsem?

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Temmuz 2013
  17. arembero

arembero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    lefkoşa
    ben bır ara yag yakmak ıcın grenade aldım , bu urunun yag yakıcılar arasında en etkılı oldugunu soyledı satanlar ondan dolayı bu ürünü aldım , bır ay kullandım ama hıc bır faydasını goremedım , gercı sporla bırlıkte kullan dedı ama ben kullandıgım surenın yarısı boyunca spor yapabıldım oda kısıtlıydı zaten , acaba sporu tam yapabılseydım vede daha uzun kullansaydım bu urunden tam etkı alabılırmıydım , kullanan varsa yorum yapabılırse sevınırım

18. Encrypto

Encrypto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende Burner ve chromıum pıcolınate aldım.Hergün 1 saat yüksek tempolu koşuyla beraber bunları kullanacağım inşallah yararını görürüm.Amaç fazla kilolardan kurtulmak.

19. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Sadece egzersiz yeterli olmaz sağlam bir diyet programıyla birlikte kullanırsanız çok iyi sonuçlar alabilir siniz, işin büyük kısmı beslenmede yatıyor...

20. tsknakc

tsknakc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürün ve günde bir saat kardiyo ile 30 kilo verdim fakat ürünü düzenli kullandım ve diyet yaptım.

Sayfayı Paylaş