Hardline BiPro'nun içindeki yabancı cisim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HaX7 tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

Yazın aldığım Hardline BiPro'yu beşinci içişimde (bu akşam) içinde koyu renkli parçacıklar gördüm. Bütün kutuyu bir kaseye boşalttım ve bu parçacıkları ayıkladım. Aralarından bi tane iri bi parça çıktı. Hepsi aynı yerden kopmuş parçacıklardı gibiydi.

Elime alıp sıkınca, toz gibi dağılıyor. İçinde elyaf gibi küçücük parçacıklar görünüyor. Kokladım, protein tozunun aroması (çilekli) nedeniyle çilek kokuyor. Bu yabancı cismin ne olduğunu çözemedim.

Babam, bunlar kurumuş çilek parçası diyor. Zira bu parçaları suyla yıkayınca kırmızı renk su çıkıyor ve elinizde dağılıyor.

Bildiğim kadarıyla bu protein tozlarına çilek parçacıkları koymak gibi bir sistem yok. Bu üçüncü kutum bugüne kadar daha önce şahit olmadım.

Ayrıca bu seferki toz, daha önceki tozlara oranla daha az yoğunlukta bir kokuya sahip ve sanki daha inceltilmiş bi toz gibi. Eskiler daha kalın parçalı, deniz kumu gibiyken bu pudra kıvamında.

Fikirlerinizi bekliyorum. Bu ürünlerin sahteleri maalesef piyasada mevcut. Uzun vadede kanserojen bir etkileşim olmasını istemem.

Not: Tozu daha önce de bir kere aldığım yerden aldım. Kutusu gayet dügzün, temiz. Son kullanma tarihi silik değil aksine çok yeni duruyor. Kutunun altında kabartmalı "KAVI" yazıyor (kavi gıda sanırım). Kapak güvenlik şeridi de vardı.

Ayrıca ilk defa gördüğüm bir şey; kapağın üstüne bir yapıştırma var "SGS İsviçre'den onaylı ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretilmektedir" yazıyor.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forumda bipro nun basligi mevcut,lutfen mevcut basliklardan devam edelim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş