Hardline BCAA

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve cagkanyuksel tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

37,7%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    1) 3 günlük ağrıyı 1 güne indirmez Bcaa'lar.:)Bu asla olmaz.
    2)Pump etkisi yaratacak herhangi bir madde yoktur bcaa'larda.Bu ürüne konulan taurin de ucuz bir maddedir.Yine hardline markasını m*groslardan 24 tl'ye almıştım bi ara.Hala duruyor.Şuan ne kadar bilmem.Fakat lafın özü; kardeşim muhtemelen senin gelişimin iyi,ağırlıkları attır çünkü toparlanman(recovery)baya hızlanmış yani idman yetersiz kalıyor.

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    bcaalar gelişimi hızlandırır kardeşim. pump'tan kastım da şöyle söyleyeyim, ben işten çıkıyorum ve akşam yemeği yeme fırsatı bulamadan, spor yapıyorum. yemeği sonra yiyorum. bu yüzden sporlarım biraz sönük geçerdi hafta içi. bcaa alıp başladığım zaman doğal olarak yaklaşık 30 dakikada kasa ulaşmış olan bcaa bana enerji sağlıyor. pump'tan kastım bu.

ayrıca yine de sende ki placebo etkisi kardeşim diyorsan kabul ederim. ama yine söyleyeyim, b6 ve bcaa recoveryi hızlandırır kardeşim. emin ol hızlandırır.

senin dediğin gibi olsaydı bcaalara gerek bile olmazdı zaten.

snnsmz, wiedland ve Tolgahantt bunu beğendi.
  3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Bcaa'lar iyidir,güzeldir özellikle definasyonda.Fakat katlamaz yani recovery sürecini.Sonuçta bir gıda takviyesi.Bulk dönemlerinde zaten yeterli kırmızı et tüketiyorsan pek ihtiyaç duymazsın ek olarak bcaa almaya.
    Whey alırken Bcaa profili biraz iyi birşey alırsak da bu bcaa sorunu ortadan kalkar ve tabi ki kırmızı et tüketimi önemli.
    Bcaa yerine kreatin'e para verin daha çok fayda görürsünüz.
    Son olarak; toz formları alın amino asitlerde.Sisteme karışımı ve emilimi çok daha hızlı oluyor.

4. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaslar doms ile recovery ayni sey degil. Bcaa doms u azaltiyor ama recovery e bir etkisi yok bunlarin

Helldorad0 bunu beğendi.
  5. sekirdenoz

sekirdenoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Lise
    Yer:
    Bursa
    Arkadaslar bu urunu siparis verdim peki bu urunu idman oldugu gunler mi kullanicaz yoksa hergun kullanmali miyiz?

GT-S5830M cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    antrenman öncesi ve sonrası kullanımı fikstir. onun haricinde protein aldığın her öğünde alabilirsin, yahut protein tozuyla sabahları.

7. mavixe

mavixe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende yeni aldım faydasnı gördünmü ?

8. mavixe

mavixe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mrb ben 4 ay oldu başlayalı yaş 25 kilom 55 halen kilo alamıyorum hardline bcaa matrix aldım antremandan sonra 2 günde zor toparlyorum faydası olurmu?

9. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    BCAA kilo aldırmaz çok şiddetli antremanların ortasına alınır antreman bitimindede creatine alınır yenilemeyi hızlandırsın diye sabahları yulaf unu ile whey proteini karıştır yulaf unu 150 gr yeterli gelir antreman bitimide creatine al mutlak 3 ay kullan 5 gr 2 hafta sonra test yaptır creatine seviyesi normale dönüşmü dönmüşse tekrardan başla yok halen yüksekse 1 bilemedin 2 hafta daha bekle tekrardan başla o 3 ila 4 haftada normale mecburen döner bir hastalık yoksa tamam :)

10. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ürünü güvendiğiniz bir labaratuvar a gönderin ve gelen sonuclardaki ürün içeriğiyle kutunun arkasında yazan ürün içeriğine iyice bir bakın ondan sonra kararı siz verin tabi bunun için önce satın almanız gerek (kapitalist sistem :D )

11. omur1987

omur1987 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Yaş 28 Boy:180 Kilo:88 karın bölgesinde yağlanma var.Spor alt yapısı olan biriyim. 3-4 aydır düzenli bb yapıyorum, gelişim gösterdim fakat yeterli değil.Hardline Whey3 Matrix ve Amino full 300 tablet kullanıyorum antreman günleri 4 ölçek protein tozu(2 antreman öncesi 2 sonrası) + 3 tablet amino antreman öncesi 3 sonrası.Buna ek olarak antreman günleri dışında yağlanma için öğünlerden önce hardline CLA almayı düşünüyorum.L-carnitine daha karar vermedim.Yine ek olarak antreman günleri protein tozu + amino + BCAA yapmalımıyım ne dersiniz?Cla da alayımmı? teşekkür ederim...

12. SABİT ABAYLI

SABİT ABAYLI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    HARDLİNE BAŞARILI BİR ÜRÜN DEĞİL KULLANMANI TAVSİYE ETMEM :D

13. fatma sert

fatma sert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben kullanıyorum ve kombine etmeden performans konusunda pek bişry söyleyemiycem ama kas ağrılarımı ciddi derecede azalttı. Kas gelişimi ise görülür durumda bence fiyatına göre gayet güzel etkili bir ürün.

Sayfayı Paylaş