Hardline BCAA

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve cagkanyuksel tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

37,7%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul

Yetkili Satıcı: HArdline BCAA 4:1:1

Hardline BCAA 4:1:1 oranında, L-Isoleucine, L-Valine, L-Leucine içerir. Araştırmalar göstermiştir ki bu maksimum etki için en ideal orandır. İskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. Dolayısıyla BCAA’lar kas gelişiminde çok önemli bir etkiye sahiptir. Aslında, kaslarınız BCAA'lara açtır. Örneğin, tipik bir protein öğününden sonra kaslar tarafından emilen aminoların %90'ını BCAA'lar oluşturur.

Hardline BCAA hem yapıcı ve hem de onarıcı etkileri içerir. Eksersiz sırasında BCAA vücudunuzun büyümesi için istenilen testesterona göre kortisol oranını sağlar. BCAA'nın aynı zamanda insülin, büyüme hormonu (GH) ve insülin benzeri faktörler (IGF-1) gibi yapıcı hormonların salgılanmasına katkıda bulunan etkileri de vardır. Hardline BCAA'nın önemli noktalarından biride kaslardaki protein parçalanmasını önlemesidir. Çeşitli araştırmalar Hardline BCAA'da ki aminoların onarıcı etkiler yarattığını ağır antrenman ve diyet sonrasında vücudun kas ağırlığını koruduğunu göstermişlerdir. Fakat BCAA'lar büyüme ve ağırlığın korunmasıyla da sınırlı değildirler. Diğer aminolardan farklı olarak, BCAA'lar uzun süreli eksersizler sırasında bir yakıt olarak okside olurlar. Bu gibi eksersizlerde, BCAA'lar alanine-glukoz çevrimi yardımıyla vücudunuzun kan şekeri seviyelerini düzenlerler. Kalori kısıtlaması dönemlerinde BCAA kullanmak temel ağırlığı korurken seçici bir biçimde yağın yakılmasını sağlar.

Araştırmalar, BCAA’ların kilo verme döneminde yağ yakımında ve kas kütlesinin artışında önemli rolü olduğu göstermiştir. Yarışmaya hazırlanan sporcularda BCAA takviyesi alanların, almayanlara göre çok daha fazla yağ yakımı ve kas kütlesinde artış sağladığı kanıtlanmıştır. Hardline BCAA, C ve B6 vitaminleri ile zenginleştirilerek etkisi arttırılmıştır.

Kullanım Şekli
    Günde 2 porsiyon (8 kapsül) veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır. En iyi sonuç için antrenmandan 45 dakika önce 4 kapsül ve antrenmandan hemen sonra 4 kapsül olarak kullanınız.

Kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum:)

bgraayberk ve ahmetkb bunu beğendi.
  2. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünü benden başka kullanan yokmu??

mavixe ve ahmetkb bunu beğendi.
  3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    yaklasık bir yıldır supplement kullanmıyorum whey ve creatinle birlikte bu urunu alıp bir kombinasyon yapmayı düşünüyorum...

bu urunu kullanan arkadaşlar etkilerini yazarlarsa sevinirim...

4. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kullanan kimseden yorum gelmemiş.

5. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ben bcaa olarak weider kullandım. Bence eğer definasyon dönemindeysen bcaa kullan. Bulk dönemindeysen whey+creatine+multivitamin&mineral tabletleri kombinasyonunu uygulayabilirsin.

6. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şu an diyet yapıyorum(cok fazla sıkı bi diyet olmasa da) yararını görüyorum.Ama bu esnada kas kütlemi kaybetmemek icin uğraşıyorum,ağırlık da calışıyorum.Bcaa almaya kesin karar verdim yalnız hardline hakkında hic yorum yok ben fiyatının uygunluğundan dolayı tercih etmiştim.Eğer kullanan varsa yorumlarını bekliyorum lütfen.

7. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yaz doneminde hardline %80 whey , universal creatine, hardline bcaa kombinasyonu yapmistim 2 kutu kullanmistim kombinasyondan ben tatmin olmustum sahsen

8. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    zhu.zhq sen baya kombine kullanmışsın bu supp.ı.Ben de kombinasyon yapmıycağım icin acaba bi faydasını görür müyüm diyorum ama bilemedim..

9. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    hardline dan pek verim alamadım desem yeridir
    şu an twinlab bcaa kullanıyorum antreman sonrası recovery daha hızlı bunu hissedebiliyorum
    tabi eskisine göre daha iyi besleniyorum

DemirProtein bunu beğendi.
  10. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    evet iste oyuzden direk bcaa dan fayda sagladim diyemiyorum :)

11. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu gidişle ilk deneyip buraya yorum yazan ben olucam sanırım.Kobay :)

12. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline BCAA 15 servis ve fiyatı 36 lira.

Eğer iyi bir BCAA desteği istiyorsanız Scivation Xtend alın yurtdışından.

30 servislik veya 90 servislik farketmez, her haliyle hardline'dan daha ucuza geliyor ve servis başına 2,5 gram glutamine içeriyor.

13. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    ARkadaşlar performans ürünleri haricinde kullandım ve etkisini çok iyi hissettim diyebileceğiniz bir ürün yoktur. Bcaa whey protein casein vs. hepsi dahil. Bunları bir nevi destek olarak düşünün. Şu ürünün whey proteinini kullandım harika oldu vs. diyen olursa bilin ki yalan söylüyor kendini kandırıyor. Performans ürünleri haricinde ki ürünlere mucize gibi bakmayın. Ben bcaa olarak hardline'ı seçtim fiyatından ötürü.

İçerisinde leucine 2 diğerleri 1 oranında en iyisi 3:1:1 ama türkiyede bunu göremedim. Amerikada 8:1:1 olan bile varmış.

Sonuç olarak 2:1:1 şu anda iyi. Hardline da bunu veriyor. Fiyatı da gayet uygun.

s3lcukv1p bunu beğendi.
  14. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    jimraynor bunu ben dahil forumda bazı arkaşlar belirti ancak bizim insanımız supplementlere çok fazla para verdiği için, ülkemizin şartlarında fiyatları malum ister istemez, büyük farklar bekliyor, performans görmek istiyor öyle umuyor bir nevi psikolik etkisini görüyor.

tekrar söylüyorum no,nox ürünleri, creatine, anımal pak, multivitamin bunların dışında performansa bariz etkisini hissedemezsiniz..

15. g.cakay

g.cakay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    köfteci
    Yer:
    Edirne
    Hardline BCAA 120 Kapsül bugün verdim sipariş bakalım nasıl bir etkisi olacak

16. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    fena değil amatörler için yeterli bence.. yutumu gayet kolay ayrıca

17. alirt

alirt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hardline ın ürünlerini beğeniyorum hem güvenilir hemde fiyat uygun ama şuan optimum whey kullanıyorum yanına bide hardline bcaa alacağım yaş 16 sizce alayımmı?

18. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    denemek için aldım ama pek bir etkisini hissetmedim. ne recovry konusunda ne de başka birşeyde.. pişman oldum biter bitmez amino x alıcam.

19. çağan13

çağan13 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Yeni ürün

Arkadaşlar hardline BCAA ürününü yenilemiş ama şu an sadece kendi sitelerinde satışta. Yeni ürün BCAA 4:1:1 ATB6 olarak geçiyor içeriği gayet ilgi çekici ben aldım sonuçları ilerleyen zamanlarda yazacağım.

20. Shun

Shun Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı üründen bende sipariş verdim. Umarım sonuçlardan memnunsundur.

Sayfayı Paylaş