Hardline BCAA Matrix ve diğer Hardline ürünleri (Bilgililer lütfen içeri)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve berkaykry tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    BCAA matrix e kafayı taktım alacam derken aklıma şu soru soru geldi :
    Hardline ZMA kullandım ve nedense uykuya dalamama sorunu yaşadım sabah kalktığımda da hiç öyle denilen gibi zımba gibi kalkmadım birazcık etkisi oldu tabi.
    Şimdi bu Hardline Türk markası diye ucuz falan diyorlar yani yurdumun malıdır saygı duyuyorum ucuz olması normal. Bilakis Zma sından sonra acaba içeriklerde bir katakulle mi var acaba diyorum ? BCAA matrix in içinde gerçekten 5 g glutamine yada denildiği kadar bcaa var mı yani ? Kafam çok karışık lütfen aydınlatın.

2. abdo

abdo Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bence psikolojik olarak Hardline a bir antipatin olmuş olabilir. Yoksa tabiki yazdığı miktarda glutamin bcaa vb var.

berkaykry bunu beğendi.
  3. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Yani Weider premium BCAA ya yakın değerler var aslında. Ek olarak glutamine de almaya gerek yok. Azcık birazda arjinin varmış. Hammadde olarak güvenebilirmiyim acaba yoksa aylık 100 lira birşey değil.

4. abdo

abdo Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline'ın satış müdürü sanırsam bizim sitede oturuyor. Adamla muhabbetim oldu kesinlikle güvenilir ve doğal olduklarını idda ediyor. Beni de ikna etti ben de alıyorum gönül rahatlıyığla Hardline.

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ne güzel arada veresiye yazdırırsın.

requ. ve berkaykry bunu beğendi.
  6. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Kim yoğurdum ekşi derki :D Neyse aylığın verecez bir kısmını artık kas olmasada tecrübe kazanırız :D

7. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Hardline 3whey , Hardline Karnitin ve Hardline CLA-One kullandım. 3Whey kullandığım zamanda en fazla pikimi yaptım diyebilirim , hacmime etkisinden aşırı memnundum. Ancak bende saç dökülmesi yaptı. Kreatin ile alakalı , protein ile değil muhtemelen. Bundan muzdarip kişiler de var , supplementler.com'daki yorumlara da bakabilirsin.

Hardline karnitin ve CLA-One kullandığım dönemde de memnundum. Fazlasıyla yardımları olduğunu düşünüyorum yağ yakmama. Etkisiz bir ürün diyemem , tabi yemek ve antrenmanlara dikkat ettiğim için direk olarak bu ürünün başarısıdır da diyemem.

İçerik olarak kesinlikle bir eksiklik olacağını sanmıyorum. Ne ise odur ve Hardline bu yıl (geçen yılki durumu bilmiyorum) , ürünlerinin hammaddelerini de piyasaya sundu. Yani güvenilir çalışıyorlar da süregelen bir hardline tartışması var tabi herkesin dilinde.

BCAA Matrix iki gün önce geldi bu arada , glutamine bcaa'ya şuna buna ayrı para vermemek için aldım ben de uygun oluyor fiyatı :D Baya büyük bir kutu. Kullandıkça yazarım etkilerini hissettiğim kadarıyla.

berkaykry bunu beğendi.
  8. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Sağol dostum bekliyorum yorumunu :D

Sayfayı Paylaş