Hardline amino 3000 deki carnitine?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozzy tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Arkadaşlar amino acid olarak hardline 9000 650 tablet almayı düşünüyordum fakat içeriklerini okuduğumda 9000 in 0,6 gr karbonhidrat ve 0,75 gr yağ içerdiğini; buna karşılık hardline 3000 in 0 karbonhidrat 0 yağ ve buna ek olarak 60 mg carnitine içerdiğini gördüm, bu da demek oluyor ki yağ yakıcı etkisi var. Bende çok olmasada yağ sorunu var onun için 3000 daha cazip göründü. Bu iki aminoasit'i artı ve eksileriyle karşılaştırabilecek olan var mı?
    Teşekkürler.

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    sevgili ozzy; amino 9000 yerine amino 2000 al derim kesinlikle. eğer bütçen uygun ise amino 3000 de al.
    yağ yakıcı etkisi nedeniyle antremandan önce 4 tane amino 3000 i, antremandan sonra 6 tane amino 2000 i kullan.
    ben bu şekilde kullanıyorum. yanında whey de kullanıyorum bu arada. emin ol faydasını görürsün sıkı bir çalışmayla

3. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Merhaba cevap için teşekkür ediyorum, bu kombinasyona uymaya çalışacağım. Önerdiğin bu iki amino asitle beraber özellikle etkisini gördüğün bir whey var mı, %80 whey veya saf protein gibi bir çok çeşit var.

4. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    merhaba ozzy. yaklaşık 3 ay kadar hardline bipro kullandım. yaz döneminde kullanmış olmama rağmen pek bir etkili oldu. ama hep söylediğim bir şey var, kişi antremanın hakkını vermeli. hakkını vererek yaparsan sende göreceksin faydasını bu kombinasyonun. bu ay hardline %80 whey kullandım. fakat bayram sonrası ant. programı için hardline whey kullanacam. içerisinde diğer whey lerden farklı olarak glutamin de var

5. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    o carnıtıne oranı ınan cok az.yag yakıcı etkısı olmaz.sadece formulu az da olsa guclendırmek ıcın konulmus...

Sayfayı Paylaş