Hardline Amino 3000 320 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

89,6%
  2. orta karar

8,2%
  3. başarisiz

2,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. Efreet

Efreet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kullandığım ürünlerden biri. tabletler çok büyüktü ben kullandığım zaman. şimdi 320 tabletliği var artık. ben pek bir yararını görmedim. ayrıca hardline madem türkiye'de üretiliyor, neden ürünlerinin fiyatları diğer ürünlerle neredeyse aynı onu hiç anlamış değilim. yeni başlayanlar için uygun bir ürün ama madem amino alcaksın 3-5 kağıt daha fazla ver universal 3001 alın. hem daha etkili bir ürün hem de kaliteli. boşuna hardline'a o kadar para akıtmayın derim ben.

iyi çalışmalar

2. Sivas_Power

Sivas_Power Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    almanya/berlin
    ya merhaba ben hardline amino 3000 kullaniyorum 5tane antremandan 30 dakika önce ve antremandan hemensonra 5 tanedaha ama bir yararini göremedim neden bilgilendirirseniz beni cok sevinirim .

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Hardline amino 300 320 tablet olanları 160 lık kutulardakinin çok büyük tabletli olması dolayısıyla 2 ye bölünmüş halidir.

Sivas Power bunlar steroid değil sonuçta öyle hemen gözle görülür bir değişim görmemen normal.Sanırım aldığın yer sana çok fazla övdüğü için beklentinde gerçekçi değil.

4. centurion

centurion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar

Ben bu üründen almayı düşünüyordum fakat nette yaptığım araştırmalar da
    Maltepe'de depodan bozma bir yerde üretildiği, kullananlara hiç bir faydası olmadığı vs.vs. gibi bilgilere ulaştım.. ve şimdilik sipariş vermekten vazgeçtim.

Bu işin aslı nedir bilgi verebilecek olan var mı...

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    hardline için bu çabayı göstereceklerini pek zannetmiyorum ben ürünü büyük bir süper marketten alıyorum oradada sahte olması imkansız gibi hani desenki optimum falan mümkün derim ama hardline için pek sanmıyorum

6. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu boy uzatmasına katkılı olsun diye alıyorum ama merak ettigim
    aol daha ucuz ve growth 270 ytl likler cok pahalı secim yapamıyorm..epifizlerim henuz kapanmamış haliyle en iyisini kullanmakmı sizce dogrusu olur?

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    tek tablette en fazla mg hangi amino acaba ...

8. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü genotropin yaptırmak yerine kullansam henuz kemik uclarım epifizler kapanmadıgı için risksiz uzayabilirmiyim ,yada uzamaya katkısı en yüksek aminoyu soyleyebilirmisiniz?
    teşekkürler

9. Gym-Master

Gym-Master Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a Byler Bende Su an Bu ürünü kullanmaktayım AMino Asid 3000 320 taplet onanını aldım ben tek şikayetim COK KÖtü Kokmasıdır:D ama antremanlarda süper yardımcı oluryor

10. kapuska22

kapuska22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben bişey sorcam ben ürünü aldım ama üsütünde kahve rengi noktacıklar var bunlar orjinalmi yok sa sahtemi

11. Gym-Master

Gym-Master Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wlla arkdas ben ürünn bi tek yan etksii cok fazla idrar getirio:D 5 dk bi gelio vlla

12. kapuska22

kapuska22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynen dostum 2 3 4 paso tuvalette geçi yo antıraman :D

13. emir07

emir07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum cok da memnunum ayriyettende creatinde kullanıyorum ikisi cok iyi gidio

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    internette arama yaparsan istanbulda veya istanbul merkezli satış sitelerinde uygun fiyata bulabilirsin.sanırım en son 70ytl civarındaydı.

15. ademg

ademg Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu konu yüzünden bende zamanında çok sorun yaşadım. Ve sizin gibi korkuya kapıldım aslında korkacak birşey yok ama insan ister istemez kıllanıyor şimdi gelelim bu kahverengi noktacıkların ne sebeplerle tabletlerde oluştuğuna.

Kahverengi noktacıklar;
    Ürünün içerisindeki ''le carnitine'' den oluyor hatta bu kabarcıklar olduğu andan itibaren ürün dahada fazla koku yapmaya başlıyor. Buda insanın içerisine ister istemez koku salıyor.

İlk önce ürünü garanti kapsamında aldığım firmaya götürdüm ve adam özür dileye dileye değiştirdi çok iyi bir esnaftı kendisi halada oradan alırım ürünlerimi.2. kez aynısı oldu ve ürünü tekrar değiştirmek için yola koyuldum. Ama ondan önce bu konularda hassas bir insan olarak firmayla irtibat kurdum çünkü bu üretim hatasıydı kullanım değil ve sizlere bir ağızdan değilde firmanın kendi ağzından açıklamasını buraya eklemenin daha sağlıklı olacağını düşündüm..

Hardline firmasına attığım maile aldığım cevap :

From: Hardline Nutrition (info@**********************) Sent: Tue 8/19/08 6:37 AM

Merhaba Adem bey,

Öncelikle firmamıza olan güven ve yaklaşımınıza teşekkür ederim.

Amino 3000 üzerindeki benekler karnitindir. Sadece Amino 3000 de bulunan karnitin havayla temas ettiği anda kararmaktadır. Bu etki madde üzerinde herhangi bir olumsuz duruma yol açmamaktadır. Fakat bu durum ilk kez Amino 3000 alan müşterilerimizde soru işaretine neden olduğundan, bu aydan itibaren üretilecek Amino 3000, karnitinsiz olarak üretilecek ve bu sorun ortadan kalkacaktır.

İsterseniz ürünü iade edebilirsiniz. Teşekkürler.
    Saygılarımla,
    A.Serhat Kececi

Ürün hakkında izlenimlerime gelince ürün 2 kez sahip olmama rağmen tam anlamıyla ürünü kullanamadım .O yüzden iyi yada kötü izlenim belirtmem ne firma adına nede siz vücut geliştirme yapan arkadaşları yönlendirebilme açısından hoş olamayacaktır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Eylül 2011
    Zer0, tpcshkr ve ALPEREN bunu beğendi.
  16. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    hemen bu yorunu yorumlamak istiyorum arkadaslar pek işe yaradıgına ınandıgım bir ürün degil tavsip etmıyorum optimum veya ultımete tavsoye eeerim belki bunlara gore daha pahalı ama sonuc verıyor enazından

17. ahmet1453

ahmet1453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler amino 3000 gerçekten iyi çalışırsan ve beslenmeni iyi yaparsan etkisini gösterirmi kullananlara sormak istyrm?

18. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar amino alırken ürün profiline bakın size per tablete sunduğu değerler muhim.firma amino 20.000 de yazar.per tablette enyüsek amino olan bikaç ürün var zaten.waider3050,amino3001unıversal,soncıkan bcaa komleks ürün aminobalic(ultımate)biyasada bulabiceğiniz en saglam bcaa profiline sahip bence.başlıcaları bunlardır

19. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bundan 1 kutu kullandım kokusu kötüydü sadece onun dışında memnundum fena değil yani fiyatı da makul ama "amino 2000" daha başarılı bence şuanda "amino 2000" kullanıyorum ve böyle devam ederim

20. baariiss

baariiss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımm

hardline ürünlerini istanbulda nerde bulabilirim yardımcı olurmusunuz??

Sayfayı Paylaş