Hardline Amino 2000 300 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,6%
  2. orta karar

8,9%
  3. başarisiz

2,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 62 üye.
  1. jason7

jason7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok kaliteli bir ürün ben kullandım ve faydasını gördüm ve cokda ucuz:)

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bende var uzun süre ara verdim antreman sonrası optimum whey kullanıyorum gayette faydasını gördüm wheyin .kalan aminoları ne zaman kullanayım . gün içinde

3. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Arkadaşlar hardlınenın amino 9000 ini kullanmıştım ve çokta memnun kalmıştım tavsiye ederim. Kokusuda çok hoşuma gidiyor

4. italyanaygırı

italyanaygırı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fiyat/Performansta çok başarılı bir ürün, günde 3x6 tablet olmak üzere toplam 18 tablet kullanılırsa (orta ve üstü vücutçular için) etkisini 2-3 ay içerisinde rahatlıkla görebilirsiniz. Yanında hardlline glutamin, arginin, creatin ile combine yapılmasını öneririm.

5. cibernetik

cibernetik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    hardline nın amino9000 isminde bir ürünü daha var.tabletler küçültülmüş.yerli olması neden korkutuyor?weider i üretim yerini - yetkililerini gören var mı Tr de!!!bu markanın hangi hammedleri - nerden - nasıl aldığını araştırdınız mı?hammadde aldığı fabrikaların ABD de hangi suplement firmalarına da ürün verdiğini biiyormusunuz?

6. boksörrr

boksörrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    izmir
    ben 1 haftadır kullanıyorum ama.performansımı pek etkilemedi.şimdilik bi fark hissetmedim.

7. boksörrr

boksörrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar.bu amino 2000 den günde 6 defa alıyom. antremandan yarım saat önce3 antreman bitiminde3 ama bişey anlamadım 1 haftadır kullanıyom.kullanmadan önceki gibiyim.ne performans ne başka bi şey hiç bişey hissetmedim.açıkcası.

8. boldlion34

boldlion34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence amino 2000 e kesinlikle başarılı veya başarısız denemez. ben antreman günleri,antrreman öncesi ve sonrası olmk üzere 62şardn toplam 12 tane den haftada 4 gün antreman yaptıma göre bi çalıpşma haftasında 48 tane yutarak bence iyi bir verim aldım.şuan bi kutu bitti bitecek nerdeyse ve bundan sona ne kullanırım bilemiyrm.tavsiyelerinize açığım :)

9. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    vay be 1 hafta nası olurda bi etkisini gormessin inanamadım. hadi 10 hafta falan dese neyse adam 1 hafta diyor yahu.

oguzcany bunu beğendi.
  10. royhapper

royhapper Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,
    spora yaz başından bu yana ara vermek durumunda kalmıştım. ancak yaz başında hardline 2000 - 300 lük tablet ve hardline soy pro protein tozu almıştım ve ikisininde kutusunu açtım. 1-2 kere kullandım ve hala duruyorlar. son kullanma tarihtlerine daha 2 yıl var ama kapaklarını açmış olduğum için işgillendim. sizce kullanmamda bir sakınca doğar mı?
    Şimdiden teşekkürler...

1 kişi bunu beğeniyor.
  11. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    arkadaşlar ya ben hardlinenin 300 tabletlik 2000 aminosunu aldim bide creapure adlı creatinini aldm 200 gramindan kafamda acaba sahtemi diye bir süphe var söyle aciklayim ben bunları adı fazla duyulmamıs bı sıteden satın aldım mesela 20 tane amino kullandim 2 gündür 5 ant öncesi 5 sonrası haplar resimdeki gibi beyaz degil sarıya yakın ten rengi birde cok kötü bi kokusu var afedersiniz bazen idrarımı yaptıgımda wcde su dökmedigim zmn ertesi gün aynı bu koku gibi oluo sizde acaba aynı şeyden muzdaripmisiniz yoksa benim ürünlerimmi sahte creapurede sanki süttozu gibi bişi tadı fln yok hic

12. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Ürünü Kullanmaktayım.2 Aydır Kullanıyorum ve Memnunum.

oguzcany ve TOMCAT bunu beğendi.
  13. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    peki ürünün kokusundan memnunmusun yalnız basına tüketilmesi ölüm geliyo bana eğer sende zorlanıosan demekki yalnız degilim ben 1.5 aydır kullanıorm ama zorla yutuyorum yani

14. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Üründe Koku mevcut , Haplarda Biraz Büyük.Fakat Agzında Kırarak Yutarsan Hiç Bİr Sorun Olmuyor. Agzında yutabilecegin parcalara ayır 3 5 hatta benim arkadaşım 7 parçaya ayırıp yutuyor.Snde böle dene

15. xUnderx

xUnderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumların tamamını okudum ve bir sorum olucak arkadaşlar...

Öncelikle ben bu spora başlıyalı 2 ay gibi bi süre geçti ancak spora başladıgım ve 2 aylık antrenman donemınde herhangi bi işle mesleki acıdan ugrasmıyordum ve şuan sabah 10:00 aksam 22:00 arası calısıyorum yanı 12 saat ılk basladıgımdan bu zaman değişim oldu hosumada gidiyor ancak derdim bu sekilde calısmaya devam edersem sanırım bu sekılde proteinler amuno asıdler kullanmam gerekicek........

Bana bir yardımcı olabılırmısınız bılgılendırırsenız cok sevınırım ......

Spor cok eğlenceli geldiğinden ve kendi vücudumdaki değişiklşiklerden yana memnun olduğum için bırakmak istemiyorum ama boşada kürek çekmenin bi anlamı yok diye dusunuyorum bana yardımcı olabilicek bu amuno asit dısında bişey onerebılırsenizde olur.......

Boy 191 kg 82 ...:confused:

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Daha yeni oldugunuz icin birde protein tozu kullanabilirsiniz

xUnderx bunu beğendi.
  17. xUnderx

xUnderx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler cevap verdiğin için saydam.....

Bu amuno aside ek olarakmı bi protein tozu kullanıyım cunku tavsiye uzerıne HARDLİNE 9000 120 tab. aldım deneme amaclı bunun yanında ek olarak bi protein tozumu onerirsin?

18. cqlr07

cqlr07 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar aldm kullanıorum 3 gn olduda tabletler resmdekı gibi değil sari ve üzernde cok kucuk beyaz noktalar var ve sızlerınde belirttigi gibi büyük ama sıznkılerın rengıdemı sarımsı ?

19. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline 3000 almadıgına eminmisin?Hardline 3000 nin üzerinde sarı lekeler mevcut , Bildigim kadarıylada L-Carnitin İçerdiginden ( emin Deilim Tam ) Fakat Hardline 2000 nin üzerinde ( en azınadn bnimkilerinin üzerinde ) Herangibir Sarı Leke Yok , Tamamen Hepsi Sarı Olan Bir Tablet saten.(Kremsi)

20. sametarslan

sametarslan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar bende 1 haftadır kullanıyorum.haftada 2 gün antreman yapıyorum antremanlardan önce ve sonra alıyorum .peki antreman yapmadıgım günlerdede önerirmisiniz tşkkür ederim

Sayfayı Paylaş