Hardline Amino 2000 300 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,6%
  2. orta karar

8,9%
  3. başarisiz

2,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 62 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    D'alessandro
    Hardline amino 2000 300 tablet başlığı dikkat ettiysen..bu isteklerin yeri burası mı?

2. D'Alessandro

D'Alessandro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Eywallah;sustuk kardeşim..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen forum kurallarini oku.

4. onimusha

onimusha Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben amino 9000 kullandım bir kere 600 tabletinden günde 6 tane atıyordum.ÖZellikle karın bölgesi çok büyüdü çok başarılı amino 2000'i denemedim..Ama saydam bilgiler amino 9000 ile hemen hemen aynı fazla fark yok.

5. machiavelli

machiavelli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bugun "Hardline Amino 2000 100 Tablet"aldım..zaten genel olarak hapları ıcemem her seferınde sınır stres olurum ve yanımda kımsenın olmaması gerekır boyle aptal bı takıntım var..bu hapları gorunce yıkıldım 2ye bolsemde yutamazdım,bende cıgneyerek yıyım dedım..rezalet bı tadı var 2.sınde kusucam sandım anlamsız cozumler uretmeye basladım acaba bı bardak suyun ıcıne koysam hap cozulse bardagın dıbınde bırıkse 1 hamlede yutarım tum suyu dıe dusundum ama yok cozulmuyo haplar bu sefer bır bardagın ıcıne lıght yogurt bal seker koydum ıcıne attım hapları agzıma 1 hap alıp kasıkla yaptıgım karısımı hızlıca yedım bıraz daha ıyıydı ama boylede hep devam edemezdım bende suna karar verdım sızce nasıl olur tum kutuyu mıkserden gecırsem toz halıne getırsem tekrar kutuya koyup saklasam bı sorun olur mu bu sekılde kullansam olumsuz bı yanı olur mu?

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    toz haline getirip bol su ile almanda bi sakınca yok..hatta tat sıkıntısı çekilmesin diye toz ,tablet haline getiriliyor..ama aç karnına alınması gerektiğinden ballı yoğurtlu karışım kullanman doğru değil..

7. machiavelli

machiavelli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hapların ac karnına alınmasının sebebı nedır?
    ben antreman oncesı 2 sonrası 3 tane toplam 5 tane alıyorum bılmıyorum ama gunde 10-15 arası hap ıcmek bıraz daha profesyoneller ıcın gıbı gelıo..bıde mantık su olması gerekmıo mu; antremanda yoruyosun kasları vucut tamır/gelısme islemındeyken bu haplar destek oluyor buna eger boyleyse antremandan hemen sonra/once almak bosuna ıcılen haplar anlamına gelmıyor mu cunku benım kaslarım antremandan mınımum 10 belkı 15 saat sonra agrımaya baslıor?!..

8. Snoop_Dogg

Snoop_Dogg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hard Line nın birçok ürününü çok başarılı buluyorum.Bende dahil olmak üzere birçok arkadşım bu ürünleri kullanıyor.Son derece memnunuz.

9. Snoop_Dogg

Snoop_Dogg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hapların aç karnına alınma sebebi, mide boşa yakın olduğundan daha çabuk sindirilip daha hızlı bir şekilde kana karışması içindir.

10. ayberkim

ayberkim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki arkadaşlar bu hardline 2000 i idman günleri kaç tane içmem gerekiyor?

11. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün boy uzamasına katkı saglıyormu?

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    2.75 cm uzatiyor.

gurur, foranimati10, ozzers ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saydam peki bu sadece bu ürün içinmi geçerli yoksa tüm aminoasitler mi aynı şekilde?
    çünkü epifizlerim henuz kapanmadıgı için aol+glutamin de yararlı olur diye düşünüyorum.
    bilmem ne düşünürsün.

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Allah askina yaa!! Amino acidi boy uzamasi icinmi alacaksin?

15. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle:D
    tabi ilk tercihim o ama kas vs içinde istiyorum
    tercih meselsine geçmişken aol+glutamin kombinasyonu mu yoksa tabletleri yutabilirsem bumu yararlı olur?
    teşekkürler üzgünüm despo mankenlik malum:)

16. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold junior söylemişler işte 2.75 uzatıyomuş:evil:

17. mhmmdzafer

mhmmdzafer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    nedir bu durum www.gidaraporu.com dan alıntı yapıyorum
    Amino asitli ilaçlar

Daha güzel ve kaslı bir vücuda sahip olmak isteyen gençler tarafından da kullanılan diğer bir ilaç gurubu da protein takviyesi adı altında çeşitli amino asitlerini ve detayları tam olarak bilinmeyen katkı maddelerini içeren preparatlardır. Bize gönderilen maillerde ticari isimleri ile bildirilen, all stars, life time, multipower, weider, universal nutrition, ultimate nutrition ve hard line başak bu guruba giren ilaçlardır. Tam olarak steroid gurupta nitelenmeseler de az çok benzer sonuçlar verebilen preparatlardır.

Ayrıca bu preperatların ana unsurları olan amino asitlerin çoğunluklukla bulundukları gurublar hayvanlar olduğu için kabuklu deniz hayvanlarından, domuza kadar çeşitli hayvanların ekstratları, kemik ve kıkırdak kitleleri kullanılabilmektedir. Bu preparatlardan yaygın olarak kullanılan, MULTIPOWER PROFESSIONAL GLUCOSAMINE & CHONDROITIN ilacının etiketinde içindekiler kısmında yazılı maddeler “Glucosamine Sulphate, Gelatine, Chondroitin Sulphate, Zinc Gluconate, Vitamin C, Anti-Caking Agents: Silicon Dioxide and Magnesium Salts from Fatty Acids, Vitamin E, Colour: Titan Dioxide and Quinoline Yellow”.

Bu maddelerin bazıları için yaptığımız araştırmalarda şu bilgilere ulaştık:

Glocosamine sulphate için, wikipedia ansiklopedisinde, Ticari olarak kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarından elde edildiği belirtilmektedir(It is produced commercially by the hydrolysis of crustacean shells)

Chondroitin Sulphate ise hayvan nefes borusundan veya kıkırdaklarından elde ediliyor.

Gelatine, sitemizde yayınlanan hayvan kökenli katkı maddeleri listesinde, E441 başlığında verilen bilgi şöyle: “Koyulaştırıcı, sabitleştirici, homojenleştirici ajan; domuz sığır, kanatlı,balık gibi hayvanların deri, bağ dokuları ve kemiklerinden sıcak işlem uygulanaral elde edilir. Alerji ve astıma sebep olabilir. Domuz ve eti helal hayvanların kesim usulü bakımından dikkatli olmamız gerekir.”

Zinc Gluconate’ın yan etkileri; Titremeler; devam eden ülserler veya ağızda veya boğazda ağrılar, ateş, mide ekşimesi, hazımsızlık, mide bulantısı, boğaz ağrısı, şiddetli bir yorgunluk ve zayıflık. Aşırı doz kullanımında, göğüs ağrısı, baş dönmesi, baygınlık, nefes darlığı, kusma, gözde veya ciltte sarılık. (Chills; continuing ulcers or sores in mouth or throat; fever; heartburn; indigestion; nausea; sore throat; unusual tiredness or weakness.Symptoms of overdose; Chest pain; dizziness; fainting; shortness of breath; vomiting; yellow eyes or skin (http://www.drugs.com/cons/zinc-gluconate.html ))

Magnesium Salts from Fatty Acids, Yağ asitlerinin Magnezyumla yaptığı tuzlar, sitemizde hayvan kökenli katkı maddelerinde verilen bilgiler;“E470b Homojenleştirici, bitki ve hayvan kökenli olabilir. Hayvansal yağların da kullanılabildiği, stearik asit, oleic asit, palmitik asit ve mayrestinik asit gibi doğal yağ asitlerinin tuzları kullanılır. Kimyasal olarak bileşiğin orijinini tayin emek mümkün değildir, ancak üretici firma bilebilir. Müslümanlar, Museviler ve Vejeteryanlar sakınmalıdır.)

Bu tür ilaçlarda çok yaygın kullanılan “Creatine ve Creatine monohydrate” için verilen yan etki bilgileri de şöyle; kilo artışı, kastaki fazla sudan ve zayıf kas dokusundaki artıştan dolayı su kaybı, kas krampları, mide bulantısı, ishal,sindirim sistemi sıkıntıları ve felç, böbrek ve idrar yolları bozuklukları. (The most common side effect is weight gain due to more water in the muscle and increase in the lean-muscle tissue. Other side effects observed were dehydration, muscle cramps, nausea, diarrhea, gastrointestinal distress and seizures. For persons with existing kidney or renal disorders, creatine was found to cause renal stress because of more stress on the kidneys.

Bir başka amino asit için verilen bilgi de şöyle; “Yüksek miktarda homosistin tipi aminoasitin, alzheimer hastalığı riskini iki kat artırdığı belirlendi. New England Journal of Medicine’in son sayısındaki makaleye göre, 1986 yılından sonra izlemeye alınan 1092 kişi üzerinde yapılan araştırma sonuçları.”

NETİCE

Bu örneklerde görüldüğü gibi çoğunun kaçak olarak yurda sokulduğu iddia edilen çoğu kez üretimleri hakkında, katkı maddelerinin kökenleri hakkında doğru ve yeterli bilgilerin satıcılar tarafından dahi bilinmediği bu preparatların hem sağlığa, hem de dini inançlarımıza zararları ortadadır. Bu preparatların faydalı olduğunu ister sanal ortamda, ister gerçek ortamda savunanlarda, bu ilaçları imal edenler, satıcılar ve spor salonu yöneticilerden başka ortalıkla pek kimse gözükmüyor. Bu tür kontrolsuz satılan ürünlerin zararları uzun seneler sonra ortaya çıkmakta ve o zaman da iş içten geçmiş olmaktadır.

Nüfusumuzun en kıymetli kısmını teşkil eden gençlerimizin bilinçsiz bir şekilde ileriye dönük zayıf ve güçsüz duruma düşürülmesine müsaade edilmemelidir. Bu tür ürünlerin sadece Tarım Bakanlığının denetimi ile kontrol edilemediği açıkça ortadadır. Devlet, başı bozuk ve neslimize zarar verecek büyük tehlikelerle dolu bu sahada daha etkin tedbirler almak zorundadır. Gerekirse Sağlık Bakanlığının da devreye sokulması, cezai yükümlülüklerinin artırılması cihetine gidilmelidir. Gençlerimizin de bilgilendirilmeleri ,bilinçlendirilmeleri konusunda medya ve sivil toplum kuruluşları görev almalıdır. Vücut yapma sporuna yönelmiş gençler de Allah’ın kendilerine verdiği aklı kullanarak ileride ölüme kadar götürebilecek, sağlıklarını tehlikeye atabilecek , dini emirlere uymayan bu tür preparatlara karşı bilinçli olmalılar ve bunlaradan uzak durmalıdırlar.

Kaynaklar:

http://www.ianabolic.com/steroids.html
    http://sitemaker.umich.edu/mkschmidt/how_can_anabolic_steroids_hurt_you_-
    http://ezinearticles.com/?Creatine-Side-Effects&id=123610
    http://www.umm.edu/altmed/articles/creatine-000297.htm
    http://www.creatine-monohydrate.org/what-is-creatine.htm

bende kullanmak istiyorum ama bunu okuyunca düşünmeden edemiyor insan anabolic stereoidlerin zararlarını herkes biliyor ama bu sitede 50 cm kola sahip olan birisi varsa ve ben kullanmadım diyorsa yalan söylüyordur bence.
    İsmini vermek istemeyen spor salonları sahipleri ve hocaları anlatıyor: "Çok spor yaparak vücut birden gelişmiyor. Müşteriler de kısa sürede vücutlu bir yapıya kavuşmak istiyor. Bu durumda ilaç almasından başka bir çaresi yok. Biz de elimizdeki ilaçlardan tavsiye ediyoruz. Kullanma şeklini öğretiyoruz. Çoğu zaman spor salonunda bu ilaçları veriyoruz. Şimdiye kadar da hiçbir şikayetle karşılaşmadık. Bu ilaçlar yasak değil, her yerde satılıyor."

deselerde sanırım yinede doğru cevap öğün sayısını artırmak ve zamana bırakmak atladığım yada yanlış olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa eğer beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

foranimati10, Morphling, ozzers ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  18. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    güzel derlemişsinde, gençlerde bilinçlensin diye forumlar, siteler ve kitaplar var..yeterki bu iş bilimsel yapılsın ve pat diye atlanılmasın her ürüne..

bazı supplementlar ayrıca deniz kabuklularının kabuklarından yada diğer hayvanların soluk borularından yapılıyor olabilir..
    bunda bi sakınca görmüyorum..helal hayvan etinden yapılacak hali yok herşeyin..yeterki direk virütik olmasın ve sağlığı direk etkilemesin..
    domuz olayı zaten ayrı bir olay..

19. mhmmdzafer

mhmmdzafer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    tabi ki herzaman helal hayvan eti olacak hali yok sonuçta tatlılarda kullanılan E440 E320 ninde bileşenleride domuz yağında ihtiva eden bileşenlerle aynı. sizinde dediğiniz gibi virütik olmaması en başta gelen kural bencede bilginiz için teşekkür ederim.

20. mhmmdzafer

mhmmdzafer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ben şunuda sorayım Zinc Gluconate’ın , Creatine ve Creatine monohydrate zararını gören varmı tşkkrlr

Sayfayı Paylaş