Hardline Amino 2000 300 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,6%
  2. orta karar

8,9%
  3. başarisiz

2,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 62 üye.
  1. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet bencede 200 alman daha mantıklı.2000 in 300 den bile üstün tarfları var.Ama düşük tarafları var.Bence 3000 in tek üstün yanı içinde carnitin olması

2. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Carnitin ayrıca başka bir ürünle alınabilir diye düşünüyorum..?? Pahalı mı olur?

3. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tabiki daha pahalı olur.Çünkü hem amino hem carnitin alıyorsun.Ama ikisini ayrı alman daha yararlı olur çünkü Amino 3000 de her bir porsiyon da 60 mg carnitin varken hardline carnitin de 1 kapsülde 500 mg carnitin var ;)

4. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    likid karnitin de tercih edilebilir. hardline likid karnitin çıkardı kısa bir süre önce. ben denemedim. etkisini de bilemiyorum doğal olarak.

ben nisan - mayıs gibi kullanmayı düşünüyorum. hangi marka olursa olsun, kapsül yerine likid daha etkili olacaktır diye düşünüyorum :)

5. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Likit ile kapsül arasında herahangi bir emilim farkı mı var? ya da bilmediğim başka birşey?

6. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    likid karnitin, kapsüle göre daha hızlı kana karışır düşüncesiyle etkili olur diye yazdım.
    bildiğim, daha doğrusu tahmin ettiğim bu.

bu arada bizim salonda hocam kullanıyor. tadı hafiften ekşi gibiymiş. kokusu fena değil. faydası olup olmadığını sorarım bugün.

gece veya yarın da forumda yazarım ;)

7. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben harline likit l_carnitin kullanıyorum.diyet+sporla gerçekten çok fayda gösteriyor.gerçekten yağları yakıyor!!!tavisiye ederim,benimki bitsin hemen gidip bir tane daha alacağım!!!ayrıca geçenlerde hardline amino 2000 de aldım,ilk amino kullanımım olduğu için fazla bir yorum yapamayacağım,ama forumda okuduğum kadarıyla Weider Liquid Mega Forte almak pahalı geliyorsa(120ytl),bence hardlne amino 2000 almak en mantıklısı...

8. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyler benım bır sorum olcaktı amıno 9000 servısı 9000mg ama amıno 2000 ın tabletıne 2000mg dıyolar yanı servısınde 6000mg var dogrumu?

9. onurka

onurka Guest

Arkadaşlar ben hardline amino2000i kullanacaktım ancak sarılık geçirmiş olanların kullanamayacağı aksi taktirde zararlı olacağını(profesyonel birinden) duydum bu doğrumu?ve bu kullanılan maddelerin ileriye dönük vücuda sağlık olarak bir zararı varmı?çünkü piyasada iki düşünce var biri bu türşeyler zararlıdır sakın kullanmayın biride kullanmadan olmaz kullanın :D karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

10. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben bu konuyu takip etim gitim bu gün aldım 100 tabletlik olandan eve geldim koşa koşa heycanla kutuyu bir açtım anasının gözü oha dedim haplar koca koca kurt gibi atım azıma bir tane yutmaya çalışırken gırtlağıma yemek boruma takıldı inanın kusuyordum boğuluyordum ya bunu nasıl içicez çok büyük gerçekten riskli bunlar bu kadar büyük olacağını bilmiyordum birazda madurum yani iyiki denemek için 100 tablet olandan almışım bu alışım son alışımdır kimseyede tavsiye etmiyorum salıklı günler dilerim bu forum sayesinde baya bilgi ediniyorum ayrıca teşekürler bu forumu yapanlar emeğinize elinize salık

11. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    içim konusunda evet biraz zor durma sokabiliyor kişiyi ben 2 ye bölüyorum veya 4 e birer yudumla yarım kilo suyla içiyorum haplarıı midem oylee şişiyor yağ bağladım diye antremanda deli gibi calişiyorum :))) 2.kutuyu bitiriyorumm bence güzel bir amino acid fiyatıda uygunn 3 kutumu amino 3000 kullanmak istiyorum 3000 deniyecegim bakalim onun ne faydasını gorcezz :)

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yutarken korkmak zaten tabletin takılmasına sebep oluyor.gırtlak istemsiz şekilde kasılıyor ve daralıyor.yutmakta zorluk çekenler weıder 2200 alıp çiğnesin.

13. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Evet amino 2000 de ayni olay basima geldi ikiye boldum ve bogazimda kaldi ayrica amino 2000 i hic tavsiye etmem onun yerine daha iyi aminolar alinabilir.

Hocam nasil cigniyosun ya anlayamadim :) dislerine yapismiyor mu ? Ne bilim disteki dolgulara zarar vermez mi ?
    sakiz gibi mi cigniyosun :p

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dişlere ve dolgulara yapışma mutlaka oluyor ama 15-20 dakika içerisinde kendi kendine çözülüyor ve artık bile kalmıyor.zaten weıder 2200 ve skip çiğneme tabletleri bu şekilde zorlananlar için tasarlanmış.dozlarıda yeterli yükseklıkte.bunların harıcınde ultımate amıno 2000 buyuk olmasına ragmen diğer markalar ile kıyaslanınca daha kolay yutuluyor.dışındaki kaygan kaplama olayı basitleştirmiş.

15. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    HapLAr oLduKca BüYüK FakaT ZamanLa AlişiyoR insaN ben 3 kutu 100'lük Bitirdim BaşKa Amino KuLLAnmadım Ama 2000 Faydasini Gördüm ^3.kutuyLa birliKte ^^HardLine Creapure^^ aLdım ikisi BirLikte Cok Buyük EtKi yaPti GerCekTen Güç ArTişi oLdu Diyebilirim.. Şimdi amino9000 aLdım bugün ilk defa yutacaGim BakaLim 9000 NasiL olacak birde admin arkadaslarimiz amino9000 için anket acarlarsa hem yorum yapmış oluruz hemde etKilerini öğrenmiş oLuruz..

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Vay be yeni yazilim seklimi cikti ?
    Lütfen büyük harflerle yazma. Inanki bu yazini okumada zorlandim.
    Arsiv duzenlenecek hem ekstra resimler hemde yeni urunler eklenecek.

Saygilar

17. black BODY

black BODY Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar body için deymezmi büyük haplar yutmak sorun yapmayın bunu.

18. D'Alessandro

D'Alessandro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Aranıza yeni katılan bir arkadaş olan öncelikle fikirleriniz için teşekkür ederim..Benim sorum biraz daha farklı olacak..

İdman öncesi veya gün içinde bütün bu destekleyicilerden bir paket yapsak ( amino asit,keratin,efedrin vs vs.. ) hangileri best of olur..?

Beraber kullanıldığında sağlığa her hangi bir yan etkisi olabilir mi?

19. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    efedrinin zararlarını iyi araştır ve mümkünse hiç kullanma derim ben

20. D'Alessandro

D'Alessandro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Evet forumda da okuduğum kadarıyla zararlı ancak dozajında alındığında bünyeye bağlı olarak bir sorun yaratacağını sanmıyorum.

Zaten 1 aylık standart bir programdan sonra bu takviye kürüne başlamayı düşünüyorum..Zaten idman esnasında soya - süt karışımı içerek bir şekilde yorgunluğu atıyorum..Ben sadece daha sonraki etaplar için bu takviye kürünü istiyorum...

Sayfayı Paylaş