Hardline Amino 2000 300 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

88,6%
  2. orta karar

8,9%
  3. başarisiz

2,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 62 üye.
  1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bence ZONE al...80 ytl ye içinde creatin, glutamine,taurine var.hem pro ihtiyacını,hem karb ihtiyacını cok güzel karsılarsın

2. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fırat ***** zo 80 hangi firmanın açılımını tam bana yazarmısın sağlam bir aminomu peki hardline amino 3000 pek önermiyon herhalde dimi kardeşim cvp belicem arkdaşlar sizde yorum yaparsanız sevincem

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ

ya bos ver aminoyu sen bak bi ayrıyetten creatin al bide bu zoneyi http://******/products_details.asp?id=6&pid=15 burdan içerigini oku. ben 80 e aldım....

illada amino alacaksan weider 2200 al

4. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw fırat ****bu zo 80 kilo aldırıcı bir bakımada olsun şişmek için birazda klo almak lazım eyw verdiğin fikirlere weider 2200 dion o bayağı met edildi yanında da bunu alsam bayağı bir etkisini görürmüyüm sence fırat kardeş gösterdiğin ilgiye teşekkürler

5. Wasp

Wasp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar en iyi verim için kullanımı nasıl yapmalıyız ?
    antremanlardan önce ve sonramı,yoksa gün içerisinde mi alınmalı kaçar adet?

6. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    fırat 52 ytl nerde bu fiyat, nette bu fıyata yok. 61 63 civarı link atarsan bizde görmüş oluruz ...

7. spyhunter

spyhunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    forumda aratırsan bulacaksın, ama yine de yazayım. amino aç karnına alınır tokken alma yada yemekle.
    sbh kalkınca aç karnına al, idmandan 40-45 dakka önce al (idmandan 3 saat önce yemek yediğini varsayıyorum),
    bir de idman sonrası al.
    eğer 2000mglık bir amino ise 3*5=15 günlük yeterli diye düşünüyorum...

8. spyhunter

spyhunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bu zone'nun içeriği kutunun arkasında nasıl, servis miktarı 80 gr yazıyor hardline'nın sitesinde içeriğinde; ama içeriği 84 gr olarak göstermişler vitaminler hariç
    36 protein, 36 karbonhidrat, 5 creatin, 5 glutamine, 2 taurine var gramaj olarak toplamda 84 gr ediyor vitaminler hariç...
    bir gariplik var rakamlarda...

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

her mesajını editlemekten yoruldum neden kurallara uymamak konusunda ısrar ediyorsunuz

15 Ne aşağılayıcı ne yüceltici sıfatlar kullanmayın (üstad, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, koçum...). Artniyetli olmasanız dahi bunlar yanlış anlaşılabilir. Kişilere sadece nick'leriyle (takma isimleriyle) hitap edin.

10. nahutab

nahutab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    18,09,2006 yeni aldım daha fiyatı 79 ytlurun hakkında fazla yorum yapamayacağım ama 3 gun içinde faydasını gordum tavsiye ederim yalnız bunu kullanmaya basladıkdan sonra kanımın rengi değisti sanki fosforlu oldu rengi acıldı parlıyo bu gun elimi kestimde garip amino mu sebeb oluyor acaba

11. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ...kanımın rengi değişti derken? düzenli kan mı alıyorsun? çeşitli sebeplerden dolayı kanın sulanmasıyla rengi açılmış olabilir...

12. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ben de Hardline AMINO 9000 aldım. İçinde 650 tane hap var, fiyatı da 95 ytl. Bir arkadaşımla ortak aldım, yarı yarıya paylaştık. 325 tanesi 47.5 ytlye gelmiş oldu. Ama merak ettiğim birşey var. 1 servis 6 hap diye yazıyor kutusunda. Günlük 2 servis alın diyor, yani antrenman yaptığım günlerde ant. öncesi 6 tane, sonrası da 6 tane alıyorum. Bu çok mu? Yoksa bu değerler normal mi? :p Haplar kocaman zaten birde günde 12 tane yutmak kastırıyor.

13. nahutab

nahutab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır işim içbıı elimi arasıra yanlıslıkla kesiyorum bu son kestiğimde rengi daha acık ve parlak geldi merak ettim sağol

14. nahutab

nahutab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gunde 12 tane alman gerekiyor idmandan 30 dk once ve hemen sonrasında

15. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar benim kullandığım bütün ürünler hardline nin. hem fiyatı uygun,hem yerli ve bizzat yerinden aldığım için sahte olma ihtimali olmadan rahatça kullanıyorum. yalnız ekonomik diye piyasaya çıkarılan amino 9000 aslında işin karmaşası. aslında amino 9000 diye satılan ürün gerçekte amino 1500.
    amino 1500 den 6 tane içince oluyo amino 9000. bu mantıkla yola çıkarsak amino 2000 de orjinalde amino 12000 olması gerekirdi. ama genel olarak memnunum. bu işi profesyonel olarak yapan bir hocayla konuştuğumda bana değişik firmaların ürettiği ürünlerin arasındaki farkı, akdenizde avlanan bir balıkla,karadenizden avlanan balığın tadının farklı olacağından ama besin anlamında vücuduna verdiklerinin aynıdır" olarak anlatmıştı. insanlara her zaman pahalı olan cazip geleceği için ucuza ve ya uygun fiyatlı olana pek rağbet etmezler. Amerika da 25 $ olan bir ürün Türkiyede 166 ytl ye satılıyor. pahalı olduğu için insanlara kaliteli gibi geliyor. aslında bütün firmalar ürünlerinin hammadesini ortak bir noktadan alıp değişik oranlarda ve ya içeriğini diğer ürünlerle zenginleştirip ve paketleyip satıyorlar. yani hangi ürünü kullanmalıyım diye kara kara düşünmeyin. hangi ürün kafanıza yatıyorsa onu kullanın derim ben. ama alacağınız ürünün, üretildiği ülkedeki fiyatıyla Türkiye ye geliş fiyatını karşılaştırın, fiyatının pahalı olmasının sebebinin kalitesi olmadığını, gümrük ve kargo ücreti olduğunu anlayacaksınız. :lol:

Cellucorc4 bunu beğendi.
  16. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Benim merak ettiğim birşey daha var. Bir arkadaşım oruç tuttuğu için antrenmandan sonra tek seferde 12 tane tablet içiyor (amino 9000). Bunun bir zararı var mıdır?

17. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    hiçbir zararı olduğunu düşünmüyorum. ama öğünlere bölmekte fayda var. amino 9000 dediğin ürünün her tableti 1500 mg. amino asit içeriyor zaten. yani o ürünün adı amino 9000 değil amino 1500.

6 tanesi 9000 mg. yaptığı için adı amino 9000 olmuş. yani işin kurnazlığı.. total de 12*1500= 18.000 mg. yapar.

ben amino 2000 kullanıyorum. ant. önce 6 ant. sonrası 6 tane içiyorum. 12*2000= 24000 mg. amino asit.

rahat ol yani 8) ..

18. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    evet kazık yemişiz galiba. :D neyse artık bir dahaki sefere başka marka alırız. :roll:

19. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    zaen83, hardline kazıkçıdır demek istemedim. yanlış anlama. benim kullandığım marka da hardline. 2000 mg. lik amino asit diğer hardline ürünleri içindeki en mantıklı ürün. hardline ürünlerini açıp kıyasladığın zaman ne demek istediğimi anlarsın ;)

20. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Hardline 2000 mg. almak daha mantıklı öyleyse?

Sayfayı Paylaş