Hardline %100 Whey ve Hardline Nutrition AAKG

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve temogra tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar bir şey öğrenmek istiyordum. yardımcı olusanız sevinirim.

3 gun spor gunum: sabah kalkar kalmaz : 1 ölçek protein tozu,arada 500 ml süt,öğlen 100gr lor+yoğurt,2. Arada 500 ml süt+1 muz, spor sonrası hemen 1 ölçek protein tozu,1 saat sonra 3-4 yumurta beyazı.
    Ayrıca haftanın 7 günü, sabah ac karnına 1 ölçek ve yatmadan önce 1 ölçek Hardline Nutrition AAKG almayı dusunuyorum. Sizce uygunmudur. Ayrıca toz ve arginine aynı anda alabilirmiyiz. Diğer 4 gün ise protein ağırlıklı doğal beslenme. ayrıca tozu antremandan öncemi yoksa sabah aç karnına almak lazım. ayrıca her sabah omega 3 balık yağı alıyorum ve günde bir tane öğlen Ginseng Korean almayı dusunuyorum.

Son düzenleme: 20 Eylül 2011
  2. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    proteını sabah kalktıgında da antrenmandan hemen sonra da alabılırsınız. sabah kalktıgınız vucudun beslenmesı lazım bunu proteın olarak yapabılırsınız bolece emılımı daha cabuk olur vucudunuz da beslenmıs olur.. antrenmandan hemen sonra alınan whey proteın de kas yıkımını engeller yanı her 2 turlu de alınır. gece yatmadan oncede caseın proteın alınmasıda olabılır daha uzun sure emılımlıdırç

temogra bunu beğendi.
  3. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    çok tşk ederim. peki argininide aynı anda alabilirmiyiz. cunku arginin aç karnına alınması gerekiyormuş. önce arginin ardından protein olabilirmi? sonraki saatler ise mevcut beslenme.

4. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

l-argınıne gunluk 2-6 tablet arası alınması dogrudur.whey le bana gore bı sıkıntı yaratmaz . argınıne buyume hormonlarını guclendırıyor gece yatmadan once de kullanılabılır gun ıcerısınde de

5. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    anladım. zaten yukarıdaki toz olanı alacağım. 1 ölçek 3gr gunde 2 ölçek 6 gr yeterli oluyor zanendersem. aslında tam öğrenmek istediğimim yukarıdakı beslenme programımda her hangi bir fazlalık varmı. ginseng ve omega 3 dahil olmak üzere.tşk

Sayfayı Paylaş