HARDLINE %100 Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasil ?

1. Basarili

85,2%
  2. Orta karar

11,6%
  3. Basarisiz

3,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Tabiki optimum daha iyidir.thums:

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Çilolatalı üründen kullandım köpürme sorunu oluyor, tat bakımından pek başarılı olduğu söylenemez ayrıca optimum vardı bittikten sonra kullandım öyle etki falan birşey göremedim neye göre etkisini görüyorsunuz siz acaba ? performans mı veriyor güç mü ? Orta karar bir protein diebilirim ama 135tl 2.2kg vereceğime optimum tercihim olur.

3. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    sevgili üyeler 3 ayı geçkin süredir hardline %100 whey çilekli kullandım tat olarak başlarda ne kadar iyi gelsede son 150-200 gramında insanı çok baydığını sölüyebilirim.
    10 üzerinden puanlama yapıcak olursak
    su ve süte karıştırma süresi 8
    su ve sütte köpürmesi 5 (çok köpürüyo)
    hacim kazanma konusunda 8 diyebilirim
    Eğer tat konusu pek problem değilse ve köpürme önemli değilse kullanılabilir bi ürün kendisi.
    Bana kalıcak olursa 2.3 kg yerine düşük ağırlıklar alın ve farklı tatlar alın bu sizi bıktırmasını önlüyebilir diye düşünüyorum ama biraz maliyetli olabilir.

4. KKocaarslan

KKocaarslan Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır kullanıyorum. Tabi hergün kullanamadım, haftada 3 gün spor yapıyorum ve kutu yarılandı. Faydasını gerçekten gördüm. Hem hacim olarak geliştim hem de kas olarak ve sonuçta kilo aldım.
    "iyi" katagorisine koyabileceğimiz bir ürün.

Enes Turan bunu beğendi.
  5. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    performans bakımından beğendiğim bir ürün, türk markası olması ayrı bi avantaj, fakat yan etki olarak ishal yapabiliyor

Enes Turan bunu beğendi.
  6. vedkum

vedkum Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci-Halkla İlişkiler
    Yer:
    İstanbul
    Halen Optimum ile Hardline arasında kararsızım.Aralarında 20 lira fark var ve yorumlar da açıkcası tatmin etmedi.

7. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya

vedkum, hardline kötü bi ürün değil herkese spor geçmişine ve bünyesine göre farklı etki edebiliyor,

optimumda öyle tabiki, ama arada 20 tl fark var ise optimum daha yerinde bi karar olur

ama şöyle bir anti parantez açmak lazım ki bu önemli hardline'da tatlandırmak için kullanılan aspartam ileriye dönük çeşitli sağlık sorunlarına kapı aralamakta,

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3654304&tarih=2005-12-15

optimum bu nedenle sağlık açısından hardline'a kıyasla daha yerinde bir seçim olacaktır

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
    reydab bunu beğendi.
  8. reydab

reydab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aspartamdan nefret eden biri olarak hardline aldığıma çok üzüldüm açıkçacı bu bitince zaten optimum almayı düşünüyordum yerinde karar olmuş duh

9. Bodysystems

Bodysystems Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,Hardline Nutrition'ın % 100 Whey ürünlerinde aspartam yoktur.Her türlü içeriğine bakılabilir.Bilgi almak isterseniz Gıda Mühendisleri ile de görüşebilirsiniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:04 ----------

Merhaba,Whey proteini peynir altı suyundan elde edildiği için kendine has bir kokusu vardır ve bu değişmeyen bir gerçektir :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:07 ----------

Merhaba,Hardline Nutrition'ın % 100 Whey ürünlerinde aspartam yoktur.Her türlü içeriğine bakılabilir.Bilgi almak isterseniz Gıda Mühendisleri ile de görüşebilirsiniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:35 ----------

Merhaba,bence senin vücudun laktozu tölere edemiyordur.Bipro Naturel'i kullanabilirsin laktoz olmadığı için ishal yapmayacaktır.

Enes Turan bunu beğendi.
  10. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    seni kullandığım zaman yazık be.. aldım,kullandım ve önermiyorum. bunu premium whey'e geçmiş biri olarak söylüyorum. 'türk malı kardeşim destek çıkın, ön yargıyla yaklaşmayın' gibi sözlere hiç mi hiç gerek yok. müdür, ben bu ürünü kullandım. hemde öyle tek kutu falan değil ha. baya baya kullandım. sen keşke bulaşmak istemeseydik dediğimiz bir ürünsün.

11. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    kardeşim senin whey proteinden beklentin nedir ?
    spor salonuna gidip ronnie coleman gibi antrenman yapmak falanmı?
    ne bekliyorsun ? beklentin ne?
    neyini beyenmedin recovery sinimi? yoksa tadınımı neyini ?

Enes Turan ve DEXONİA bunu beğendi.
  12. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Ürün yenilenmiş Aspartam vs kaldırılmış..

13. Ssas

Ssas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bende yeni aldım ürünü 1 gün önce geldi. tadı çok güzel şuanlık bunu söylüyebilirim sadece araştırdığıma göre fenada değilmiş fiyatıda uygun bi deneyin derim.

14. arnoldTR

arnoldTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar cevaptan ziyade başka bi sorum olacak. ben yaklaşım 5 aydır spor yapıyorum takviye kullanmadım. ancak potein tozuna başlamayı düşünüyorum. bel bölgemde biraz yağlanma mevcut. protein tozunun yanında L-carnitine kullansam faydasını ne derecede görürüm. koşu yapma dedi hocam. üstteki kütlenden kayıp olur dedi. aklım çok karışık. yardımcı olursanız sevinirim

15. scknyzc

scknyzc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hardline bu ürününden istenilen verimi alamadım. ama yanlışlık bendede olabilir. tadı hoşuma gitti pütür pütür oluyor.. hardline sitesinden almıştım ürünü...

16. unconquerable

unconquerable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bende alıcam fakatt bazı teredütlerim var

17. XasTurk

XasTurk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Selamun Aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim protein tozunu almak istiyorum ama 2 ölçeği (44gr) 300ml su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra alınız.Yazıyor acaba 1 ölçeğindemi 44 gr var yoksa 2 ölçeğindemi 44 gr var bilen varsa yardımcı olabilirmi ona göre hesap yapıcam.

shaq bunu beğendi.
  18. kantura2

kantura2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar merhaba 16 yaşındayım kendi çapımda vücut geliştiriyorum Dambıl setim halterim kapı barfiksim herşeyim var Ve alt yapım gelişti artık protein tozu kullanmak istiyorum ve doğal olduğu için bu protein tozunu seçtim yorumlarını almak istedim yanlış yere yazıyorum ama mağzur görün Yeniyim daha Sizce benim için nasıl

19. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Çileklisini kullanmıştım bitiresiye kadar öldüm resmen weiderden şaşmam :)

20. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    her insanda her protein içerikleri bakımından ayrı etki gösterir.ben optimum hardline bsn ve muscletech kullandım.aralarında en iyi antreman tozu olarak hardline derim.optimumu öve öve bitiremeyenler var bence şişirme abartılacak bi ürün değil.2 kutu kullandım optimumdan.
    hardlinenin en büyük avantajı yüksek miktarda bcaa bulundurması.hardline kullandığımda damarlarda şişkinlik ve hacim kazanma bariz belli oluyor.ben antremandan 45 dkönce sütle ve antremandan hemen sonra suyla kullanıyorum.
    dediğim gibi önyargılı bakmayın işe yaramayacak psikolojisiyle alırsanız zaten almayın.ama normal bi a markaası gözüyle bakın ve deneyin sizin vücudunuza en iyi etkiyi vereni kullanın.denemekten zarar olmaz her protein tozu az çok işe yarar siz en iyisini bulun

Enes Turan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş