Hardline ürünleri neden ucuz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 14Sahin tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. 14Sahin

14Sahin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu almayı düşünüyorum hardline ürünlerinin diğer markalara göre ucuz oldugunu fark ettim neden bu kadar ucuz?Birde Muscletech Nitro-Tech ürününü önerirmisiniz?:shock:

2. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Bence çok pahalı, amerikadan çuvalla kilosunu 3-5 dolara alıyorlar, burada paketleyip, etiketleyip 30 dolara satıyorlar, ben Romanya dan benzer ürüne 2,5 kilosuna 50 TL veriyordum. Yeterli üretici yok, olanda fiyatları kırmıyor. Az satalım, çok kar marjımız olsun, yeter misali.

3. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Hardline,GNC gibi ürünler body sporundan çok daha az güç harcayan spor dallarında ilgilenen sporcular için hazırlanmıştır bana göre örneğin tenis,dağcılık, yüzme, bisiklet gibi

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline en iyi Türk markasidir bence.Ama weider tabi bı baska ikisi arasında kesinlikle weider diyorum.Ayrica nitrotech de bugüne kadar kullandığım en dandik adi ve kalitesiz protein tozu

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kaç tane türk markası var ki yav hakan her yerde muscletech düşmanlıgı nereye kadar :D :D muscletech kaliteli bir markadır nitrotech de bence iyi bir protein.tabi kişiden kişiye değişir herkse saygım sonsuz.hardline da bence cok ucuz değil emin ol çok düşük fiyatlara buraya hammadde gelip paketlenip satılıyor.daha ucuz olabilir.ben pek kullanmam önyargım da var açıkçası hardline a karşı.her ürünün işe yarayan yaramayan ürünleri vardır tabi.muscletechde de var.hardlineda da. tabi bu ikisi kesinlikle kıyaslanamaz.ama hakan nitro kötü dediği için söylüyorum bunu.mesela ben hardline likit l-carnitine kullanmıştım ananas suyundan farkı yok.bence ne olursa olsun adam akıllı markalardan al paran da varsa biraz

denizgnr97 bunu beğendi.
  6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Türk markaları derken genrise,nitrofull,nanobolix,hardline bunları kastettim kıyası bunlarla yaptım dostum:DAyrıca kesinlikle muschletech düsmanı degilim yanlıs anlasılmasın bu güne kadar allmax iso natural,weider premium whey,optimum hydro builder,dymatize iso 100,optimum gold standart whey ve muschletech nitrotech strawberry milkshake aromalı kullandım.ilk protein tozumdur optimum gold whey tadı karısımı mükemmeldi double rich chocolate olmasına ragmen 250 ml suyla bile süper karısıyodu tadı mükemmel oluodu double cikolata olmasına ragmen bogucu bi cikolata tadı yoktu sonra deneme amaclı nitrotech aldım kullanmaya basladım o ne facia idi hala aklıma geldikce para verdigime cıldırıyorum bi protein tozu bu kadar iğrenc tadı olabilir mi resmen 20 kullanımdan sonra kusma zoruyla param cope gitmesin diye kullandım.ayrıca hic karısmıyodu sütle deli gibi köpürüyodu resmen 20 dk kopuk ınsın dıye bekliyodum suyla da hic farkı yoktu biraz daha azdı ama öyleydi yani deli gibi köpürüyodu 400 ml su veya süt katıyordum gene puding gibi katı oluyodu ayrıca gögsümün sol tarafında bi agrı yapıodu igne batar gibi ki bu agrı nitrotech kullananlarda özellikle oluo forumda bikac kisiye daha rastladım yurt dısında sırf bu sorun için konular acılmıs bodybuidling.com da.yani optimumdan nitrotech e gecince resmen mercedesten fiat a gecer gibi oldum kısacası yasadıklarım bunlar haliyle insan bunları yasayınca herkesi uyarıyorum bu konuda.sonra weider premium whey e gectim tekrar mercedes e binmis gibi oldum farkı farkediyo insan gercekten.

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben zaten sana takılıyorum :D herkesin tuttuğu tutmadığı markalar olur.bende şimdi ON hiç kullanmadım mesela.bana içeriğine bakınc zayıf gibi görünüyor.bilmiyorum emilebilirliği iyidir belki.ben nitroda ikinci kutumdayım ağrı falan yaşamadım tadı bana göre öyle kötüde değil.ha aşırı iyi de diyemem.mesela nutrex muscle infusion var bende 250 ml suyla on numara karışıyor.bir çikolota aroması var nitro halt etmiş içmede yanında yat :)

hakankabaoglu bunu beğendi.
  8. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Arkadaşlar weider bu işin adidası veya nikeıysa muscletech bu işin pumasıdır bunu göz ardı etmeyelim lütfen.

9. Parçalı46

Parçalı46 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum, nanobolix whey protein izolat ile genrise whey protein izolat arasında bi kıyaslama yapsan ne söliyebilirsin acaba ?

Sayfayı Paylaş