HardLine ürünleri??? (Carnipure)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve anilaksac tarafından 29 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. anilaksac

anilaksac Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam sevgili dostlar.. Siteyi gezdim ve gerçektren çok yararlı bilgiler edindim.. Ancak şöyle bir sorunum var bu soruya yanıt bulamadım ben :(

Ben fitness tarzında yapıyorum bu işi, hani biraz sıkılaşayım biraz göbek kısmındaki hafif yağlanmayı yok edeyim diye. İstanbul'da Mete Bektaş'ın salonunda çalışıyorum.Kendisi HardLine rünleri kullanıyor ve bende yağ yakıcı ile programımı ve dietimi desteklemek istedim. Carnipure yada cla one hedefe götürebilecek tarzda fatburnerlar olark gözüme çarptı katalogdan detaylarına bakınca.Ve carnipure siparişi verdim.

Daha sonra güvendiğim bir arakadaşaım HardLine ürünleri kullanma hiç dedi.Paranı çöpe atarsın dedi.Şimdi soracağım soru gerçekten hiçbir faydasını göremezmiyiz hardline carnipure'un.Yada hardline ın diğer ürünlerinin.

Carnipure+Arbuterol ikilisi ile desteklemek isityorum programımı ve dietimi.Carnipure'un hardline olması arkadaştan böyle tepkiler aınca gözümü korkutmaya başladı.Ayrıca bu carnipure hakkında tecrübesi olan varsa kullananan kardeşler, buraya fikirlerini ve görüşlerini de yazarlarsa çok sevinirim..

Saygılarımla..

brichardi-vtec bunu beğendi.
  2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
  3. anilaksac

anilaksac Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o başlıkta benim soruma herhangi bir yanıt yok farkındaysan..

ilk 2 mesajda carniure adı geçio sadece.. başka da bişi yok yani..

saol yine de..

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ben de başlık var dedim sorduğun sorunun cevabı var demedim farkındaysan sonuçta aynı başlık var ve sorduğun soru o ürünle ilgili orda sorabilirsin, bir daha bir daha başlığa gerek yok

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    arkadasım bu fırmaya daha oncedende çok çamur atıldı ama ben hemen hemen tum urunlerı kullandıgım için sana gonul rahatlıgı ıle kullanabilecegını soyluyorum.

6. GÖRKEM GÜRSOY

GÖRKEM GÜRSOY Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPOR SALONU
    Yer:
    ist
    SELAM ARKADASLAR
    HARDLINE URUNLRINE DIL UZATANIN DILI KOPSUN NEDIYIM BENCE COK KALITELI VE KULLANILIR SAHIBI SERHAT BEYLEDE AİLECE GÖRÜŞÜRÜZ FABRİKASINADA GİDERİM BAKARIM BİKERE BURADA YAPILAN ÜRÜNLRİN HAM MADDELERİ YURTDISINDAN KALITELI BIR FIRMADAN GELMEKTEDIR . YAPILAN ORTAMDA COK HİJYEN VE TERTEMİZ AKLINIZDA Bİ SORU İŞARETİ KALMASIN SAKIN BENDE HARDLINE URUNLERI KULLANIYORUM BELKI BUGUNE KADAR ONLARCA FIRMANIN URUNUNU KULLANDIM HARDLINE ICIN OKEY DIYORUM KULLANIN ARKADASLAR

7. machiavelli

machiavelli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,

konuda ısmı gecen urunu aldım antreman ve cardio oncesı 2 tablet alıyorum
    benım derdım hapın ıcılmesınde
    malasef cok buyuk olmasada yutamıyorum o kapsullerı bende ıcını cok az bı yogurdun ıcıne bosaltıp yogurdu yıyorum
    sorum su bazı ılacların mıdede degıl bagırsakta sındırılmesı gerekıyor acaba bu kapsullerde oyle mıdır?
    dıger aklıma takılan sey ıse bu kapsulun sut yogurt gıbı seylerle alınmasının bı sorun olup olmaması..

cevalar ıcın sımdıden tesekkurler

8. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    carnitine & arbuterol

l-carnitine ile arbuterol kombinesi yerine l-carnitine+CLA kombinesi çok daha faydalı olur senin için... çünkü arbuterol su atıcıdır.. güzel gosterir beslenmenede dikkat edersen arbuterol fakat bıraktıktan sonra yine su toplarsın gecici yani.. CLA ile kombine edersen yagları yakman daha da hızlanır + karın bölgesindeki yaglanma daha kısa sürede çözülür.. ;)

9. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Karın bölgesindeki yağlanma sorununu çözmek için diyet yapmalı,yağdan uzak durmalısın.Eğer diyet yapmazsan ne kadar l-carnitin kullanırsan kullan faydasını anlamazsın.Artı cardio.Kilonu belirtmemişsin ama 70-80kg arasıysan 1000-1500mg l-carnitin,eğer 80-90 kg arası ise 1500-2500mg l-carnitin kullanmanı tavsiye ederim.Ama 90kg+ ise l-carnitin sana pek fayda vermez.Aslına bakarsanız 70-80kg arası bir şahıslar bile çoğu zaman kullandığı l-carnitinden memnun kalmaz.Bunun 3 sebebi vardır.Birincisi l-carnitin maddesinden mucize beklemek.İkincisi l-carnitin kullanılmasına rağmen diyet yapılmaması.Üçüncüsü kilosuna göre eksik mg l-carnitin kullanmak.Sabah ve antremandan 40-50dk. öncesindede 2-3 bardak şekersiz kahve içmen yağ yakımını ve su atımını kolaylaştırır.

Son düzenleme: 1 Haziran 2007
    unutyan ve brichardi-vtec bunu beğendi.
  10. metinyunus

metinyunus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Hardline'ın ürünlerini ben de kullandım gayet güzel sonuçlar da aldım. Mesela sıvı karnitini var Hardline'ın çok işe yarıyor Ant + diyet + sıvı l karnitin ve cla tabiki. Ama Andre'nin söylediği gibi diyetsiz, kardiosuz bu ürünlerin hiçbir yararını alamazsınız.

11. Ugur G.

Ugur G. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hardline iyidir...

12. brichardi-vtec

brichardi-vtec Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım ve bikaç haftadır bir yağ yakma programı uyguluyorum.Boyum 1,75 kilom ise 90.Spor ve diyete başlamadan önce 93 kg dım.2 haftada 3 kilo verebildim.Bunun benim için nekadar umut verici bişey olduğunu anlatamam.

Konuya gelince bu akşam spor salonundan 500 mg lik CARNIPURE aldım.Benim özelliklerimdeki biri için nekadar idealdir ve kullanma açısından herhangi bir tavsiyeniz olur mu?

Ayrıca kendimi günlük daha önce yediğim herşeyden uzaklaştırdım.Sabahları 1-2 dilim ekmek ve peynir domates şeklinde bir kahvaltı ve akşamda genelde yeşil salata ile yaşıyorum :)

Bu konu daha önce açılmıştı git oraya bak değecek kardeşlerimin affına sığınarak tecrübesizliğime verilmesini diliyorum.Saygılar.. :)

13. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bu konuda bilinçli olmanız güzel bir şey.
    "Carnitine" veya "karnitin" yazarak forumda aratırsanız bu ürünün kullanım biçimi hakkında oldukça bilinçlenirsiniz.

Bunun dışında kilo vermek amaçlı oluşturduğunuz beslenme düzenini forumda ilgili beslenme başlıklarını (yine "kilo verme" diye aratabilirsiniz) okuduktan sonra tekrar gözden geçirmenizi ve hala danışmak istediğiniz bir nokta olursa çok daha bilinçli olarak forum üyelerine danışmanızı öneririm.

Böylesi forumun verimi ve yapıcılığı açısından daha olumlu olacaktır.

Kolay gelsin.

diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş