HARDLİNE PROGAİNER 5000 GR. YARDIMA İHTİYACIM VAR

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve oguzhanyarali tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oguzhanyarali

oguzhanyarali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle hepinize merhabalar.Arkadaşlar Hardline Progainer 5000 gr aldım. Haftada 3 gün idman yapıyorum ve bütçem sınırlı olduğundan dolayı sadece antreman günleri,antremandan önce 2.5 ölçek antremandan sonra 2.5 ölçek olarak alsam faydasını görürmüyüm ? Veya nasıl kullanmalıyım ? Bilgi verirmisiniz şimdiden çok teşekkürler.

2. yukatr

yukatr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    KİLO ALMAYA YÖNELİK KULLANIYORSAN ANTREMAN ONCESI 2.5 ÖLÇEK ANTREMAN SONRASI 3.5 OLCEK VE ERTESİ GÜN ÖĞLE YEMEĞİNİN ARKASINA DA 2.5 ÖLÇEK KULLANMALISIN. ANTREMAN SONRASI VE ÖĞLE YEMEĞİNDE ÜRÜNÜ SÜTLE KULLANIRSAN DAHA FAYDALI OLUR... ANTREMAN ÖNCESİ SU İLE ALABİLİRSİN.. DAHA BİLGİLİ ARKADAŞLARINDA TAVİSYELERİNE UYABİLİRSİN

3. oguzhanyarali

oguzhanyarali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Zaten çok rahat kilo alabilen birisiyim suan 61 kg yim hedefim 72 kg. Ayrıca okulumdan dolayı düzenli besleniyorum hergün aynı saat kahvaltı öğle yemeği aksam yemeği vs. Antremandan sonra protein ihtiyacını karsılamak içinde kullanmayı düşünüyorum aslında.Doğru mu yapıyorum bilemiyorum.

Sayfayı Paylaş