hardcorebb yag yakim gunlugu

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve hardcorebb tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hardcorebb

hardcorebb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar 4 seneden beri duzensiz beslenme ve hareketsiz yasamin getirdigi yaglara veda etmenim zamani geldigini dusundum ve kendim adıma cok iyi bir karar aldim.Spor salonuna ve diyete basladim.Yasim 16 boyum 171cm kilom 65kg.Diyeceksiniz bu yasta diyetmi yapilir kilon cok normal bende buna anlam veremiyorum kilom normal ama belim 86 cm.Biraz spor ve beslenmemden bahsedecegim.Spor olarak haftada 4 gun spora gidiyorum agirlik calismasi yaparken tum vucudu çalışıyorum arkasindan 30 dakika hitt cardio yapiyorum.Pazar gunleri ise sadece cardio yapiyorum.Beslenmeye gelirsek beslenme bu isin en önemli kismi bana gore. Almam gereken kaloriyi ardindan makrolari hesapladim saolsun program cok isime yaradi.İnsallah fotoğrafı yuklemeyi basarmisimdir.Beslenmede degisiklik olarak off gunlerde karboyu 30gr kadar azaltacagim.Hergün ne yaptigimi buraya not edecegim sizlerdende tavsiyelerinizi bekliyorum. Screenshot_2014-04-06-02-13-34-1.png

2. hardcorebb

hardcorebb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dun aksam cheat meali abarttim sanirim o yuzden yazmaya yuzum yoktu yazmadim.Bugun antremanda omzumda agri olustu ama antremana devam ettim bakalim bir iki gune gecmezse kisa bir sure agirlik çalışmaya ara vericem ama ciddi birsey oldugunu sanmiyorum.Bugun yediklerim ve harcadigim kalorileri uygulamarla hesapladim ayriyetten agirlik calismasindan sonra 30dakika hiit cardio yapip 400 kalori yaktim. uploadfromtaptalk1396892811605.jpg uploadfromtaptalk1396892872295.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. hardcorebb

hardcorebb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar resimlerle ilgi cekmiyor galiba artik yazicam diyete baslayali 20 gün oldu neredeyse ama hiçbir değişiklik hissetmedim low carb diyeti uygulamaya karar verdim yarin basliyorum umarim basarili olurum dedigim gibi motivasyonum tam.
    öğün 1 08.00
    4beyaz 2 sarı yumurta
    100g sütas light peynir
    2 dilim tam bugday ekmeği
    öğün 2 11.00
    10findik
    5badem
    öğün 3 12.30
    200g kiyma
    100g bulgur pilavı
    öğün 4
    150g tavuk
    2dilim tam buğday ekmeği
    100g yogurt

4. hardcorebb

hardcorebb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün sınavım vardı dün spordan çıktığım gibi ders çalıştım günlüğümü aksattım ne yediğimi hatırlamıyorum.Low-carb diyetlerini araştırdım bana en uygun olan Taş Devri diyetine başlamaya karar verdim.Vücudum karbonhidrata çok alıştığı için kendimi biraz farklı hissediyorum açım ve başım ağrıyor birkaç güne alışırım herhalde.Bugün taş devri diyetini pek uygulayamadım mesela light peynir yedim
    10.04.2014 Perşembe
    Öğün 1 : 4beyaz 2 sarı yumurta,50g peynir,1 fincan yeşil çay
    Öğün 2 : 150g kıyma,100g yoğurt,salatalık,domates,10adet fındık
    Öğün 3 : 1 yeşil elma,1fincan şekersiz kremasız kahve,5fındık
    Öğün 4 : 150g tavuk,100g yoğurt,5fındık
    Öğün 5 : 100g tavuk ,marul,salatalık,cacık,2 çay kaşığı z.yağı,10fındık

Bu günüde böyle tamamladım şimdi 1 fincan yeşil çay içiyorum,iyi akşamlar.

Sayfayı Paylaş