hardcore hydorxyt spor yapmayanlar kullanabilir mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve t3amsah tarafından 22 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar kullananları görüorum yemekten önce uyandığında fln şeyler görüorum acaba spor yapmayan ve sadece diyetle zayıflayan biri içse bunlardan fayda edermi ben kendime alıcam kardiyo öncesi içicemde annemde içmek istiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

2. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa
    Ben konu hakkında çok net bir bilgiye sahip değilim ama bildiğim bir şeyi aktarmak istiyorum. Bu ürün genel metabolizma hızını yükselterek etki ediyor. Bunu açacak olursak, yağ yıkımı, kalp atış hızı, dolaşım basınca, dolayısı ile tansiyon ve birçok yıkım olayını tetikliyor. Bu ürünü kullananların yorumları daha çok ter attıkları ve nabızlarının yükseldiği yönünde. Yani ürünün yapılan aktivite ile etkisi artıyor fakat sporsuz da etki ediyor.
    Zaten kullanım şeklinde akşam yatmadan 3-4 saat önce kullanmayın falan yazıyor. Kullanırsan uyuyamıyorsun.
    Biz bununla beraber cardiyo yaptığımızda da dolayısı ile hem antreman sürecinde hem de sonrasında metabolik aktivite artmakta ve kilo vermekteyiz.
    Annenizin yaşı uygunsa , dolaşım ve kalp ritmiyle alakalı hiçbir rahatsızlığı yoksa kullanabilir fakat aksi durumlarda tavsiye etmiyorum.Bu sizin içinde geçerli tabi.
    Kullanmadan önce daha uzman kişilerin tavsiyelerini de mutlaka almanızı öneririm.

3. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    tansiyon demişsin annemin tansiyon hastalığı var problem olur mu? Ya ben ona saten 1 tane vericem günde moral gelsin die :D Zaten diyetini fln yapıyor kilo da veriyor psikolojik olarak bunu kullandığında herşeyi daha sıkı yapacağnı düşünüyorum benden de isteyip duror :D

Son düzenleme: 22 Nisan 2012
  4. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa
    Anneniz kaç yaşında? tansiyon problemi ne durumda? Biraz bilgi verirmisiniz

5. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    40 yaşında valla tansiyonunu pek bilmiyorum ilaç kullanıyor ama

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    madem moral için verceksin al kutusuna doldur draje şekeri hap gibi olanlardan suyla yutsun varmaz zaten farkına :)

hemde plasebo olur kilo vericektir büyük ihtimal :)

7. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Günde 1 tane versem problem olur mu arkadaşlar :D Aynı ürünü bende kullanıcam alcam saten

8. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ben spora başlayalı 6 ay oldu , O ürünü kullanmak için çok erken.Çok güçlü bir yağ yakıcı. Sen onu hiç spor yapmamış 40 yaşındaki annene hangi mantıkla kullandırmayı düşünüyorsun ?

9. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Annem piyasadaki ucuz zayıflama haplarından alıcaktı o yüzden hyroxycut alayım dedim tek tük veririm daha zararsızdır bu diye düşündüm, ama yanlış düşünmüşüm.Nese alsın kendine zayıflama hapı ne yapaım bilgim yok onlarla ilgili.

Son düzenleme: 23 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş