Hard Gainer 1 aylık değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Hasan Akçay tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkeze merhaba bodyye başlıyalı 4 ay civarı oldu şuan çok kaslı değilim dışardan gören vayy suna bak demiyor ama yaşıtlarım arasında artık en ufak değilim hatta en üstlerdeyim nerdeyse ama şuan daha büyüyemicem gibi hissediyorum

Bu başlamadan önceki halim başlarken ölçüm yapmadım ama 52 kgydim kollarım büyük ihtimal 28 filandı

3 ay kadar çalıştım artık görüntüm güzelleşmeye başlamaıstı 65 kg oldum ygs dolayısıyla çalışmayı bırakmıştım 2 ay geçti çöktüm kollarımı bi ölçtüm 29 du okadar emek boşa gitmişti ama kilom 60 dı o sıra[​IMG]
    Bu yeniden başladıktan 1 hafta sonraki fotoğrafım kollarım eski halinden iyiydi ama küçülmüştü

1 ay sonra kollaeım 32 oldu vucudumda biraz oturdu kimine göre bu çok az bi kas olabilir ama benim için böyle olmak önemliydi ama hala daha iyi olmak istiyorum sadece şu aralar biraz motivasyon sıkıntısı çekiyorum insanlar daha fazla gelişemicemi söylüyo beklediğimden uzun bi yazı oldu ama okursanı ve son halime göre şu kas grubunu çalışmalısın gibi bilgiler verirseniz çok sevirim bu arada son halimde kilom 65.5 boyumda 175

Barbell Training bunu beğendi.
  2. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    32 cm kol olmuş ve daha fazla gelişemeyecek misin ? :) onu diyen insanlarla konuşma yanına dahi yaklaşma ciddiye bile alma mümkünse aynı bölgede bile yaşama dostum.

Hasan Akçay bunu beğendi.
  3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Hasan tebrik ederim. Gelisim guzel. Bu gidisle 32 diyenleri 6 ay sonra gorursun

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    İnş 6 ay sonra yine buraya post atarım :)

5. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Hasan öncelikle kimseyi takma ben 6ay fitness yaptım sadece 1.87boyunda birini 60 kilo dusunsene senden daha zayiftim sonra 6ay hirs yaptim duzenli beslenme uyku antrenman vs 28cm olan kolumu 39cm yaptim eskisinden daha az yagliyim hemde suan fitness yapmiyorum powerlifting tarzi çalışıyorum boksa destek olsun diye ama biseyi yapamayan insanlar kendileri yapamadigi için seninde yapamıycagini dusunurler ama sen onlardan daha iyisini yapicaksin 4 5 ay sonra bidaha fotoğraf bekliyorum senden

6. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah motivasyonum düşssede çalışmaya devam ediyorum 5-6 ay sonra yine fotoğrafımı atarım aslında istediğim vucut bu ne fazla ne az[​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ağustos 2016 ---
    Bide bilgili arkadaşlar yemek olarak gerçekten iyi yiyorum aldığım kilodan anlamışsınızdır belki eskiye göre çok iyi yiyorum ama bi arkadaşım hardline pro gainer almıştı çok etkisini gördü sizce bi kaç ay sonra progainer veya başka bi supplement kullanmalımıyım

Son düzenleme: 17 Ağustos 2016
  7. Utachi09

Utachi09 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    O istedigin vücutlara natural olarak ulaşman imkansız onun hacmine yakın olabilirsin ama belinin o kadar incelecegini o kadar kuru olabilecegini sanmıyorum.Daha gelişeceksin 32 cm den bahsediyosun 40-45 e kadar yolu var.Ki 4 aydır yapıyorum diyosun 4 aylık gelişimin fena degil.Daha yol uzun :) bugünden yarına olmuyor bu işler kardeşim emek vereceksin para harcıyacaksın.

8. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hacime ulaşırsam yeterli yağ yakmayı bi şekilde hallederim

9. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları: