Hard bb' e ara vermek.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve halecalion tarafından 2 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. halecalion

halecalion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkese merhabalar. Sizlerle anlatacaklarimi paylasirken bir yandanda akil danismis olmak istiyorum. Bu yuzden istedigini soylebilirsiniz alinmam cekinmem:).. Bir yerden anlatmaya baslamak gerekirse; 2 yil once sans eseri tanistigim birine ozenerek basladigim bir spordu vucut gelistirme, kardiyo programina uzun bir zaman ayirdiktan sonra klasik programlarla devam ettim. 1 yilimi bosa harcamistim gecen yaz her seye sifirdan baslayarak bu spora yeniden adim attim. Beslenmemi duzene koyduktan sonra bulk sezonumu 83 kiloda mayis ayinda bitirdim. Yilin basinda cocuk gozuyle bakilan yilin sonunda ise digerlerine idol haline gelmistim. Kolum 42.5 goguslerim 112 omuzlarim 132 belim 92 idi. Mayis basinda definisyona basladim 77 kiloya kadar inmistim aynaya baktigimda bu vucut bana ait olamaz derdim. 1 ay define den sonra tayinimizin ciktigini ogrendim ve tasinmak zorunda kaldik. Simdi yasadigim sehir Kars ve bir takim sartlardan dolayi spor salonlarina gidemiyorum yaklasik 4-5 aydir spor yapamiyorum. Yasiminda gencliginden dolayi gelecekte yarisma potansiyeli olan biri olarak 69 kiloda kalmak cok can yakiyor. Sizlere akil danismak istiyorum 4 ayda kaybettigim 10 kilo kas kutlesi her seyden once dakikasini, setini,tekrarini aksatmadigim emeklerimi tekrar eskisi gibi olabilmek ne kadar zamanimi alacaktir? Paylasmak istiyorum suan gidebildigim salonda bir tek home fitness(istasyon tarzi salondaki cogu aleti tek bir alete toplamislar gibi gostermelik alet) makinasi ile 3-4 kardiyo makinesi var. Yakin zamanda bench press ide alacagiz. Bulk doneminide goze alarak ne kadar surede toplayabilirim cunku psikolojim alt ust olmus durumda..

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    KAs hafizasi ile cok hizli toparlarsin, kesin sure veremem ancak dert etmek yerine beslenmene dikkat et idman yapamasan da..

Juiceles bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş