hapishanede vücut geliştirme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TurTaa tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    Hep amerikan filmlerinde hapishane sahnelerinde görürüz,bahçede dev gibi adamlar bench press falan yaparlar,hepsi de dev gibidir.Bir sürü aletleri vardır.
    Hapishanenin insanlara sunduğu öğünler,vg sporcusu için yeterli midir ki ? Hiç sanmıyorum.Cok ekstra besin yemeleri gerekli.50 gram patates lapası,1 tane biftekle olacak iş mi :D Siz ne dersiniz .

2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Yani dostum tabiki dusunmekte haklisin ama, bodybuilding amerikada çok sevildiği için hapishanelere aletler yerleştiriliyor.

Bir nevi rehabilitasyon gibi.

Ancak beslenme konusunu bilemem.

amerika eyalet hapishanelerinin günlük yemek iaşesini bulabilirmisin bunuda bilemem .

ama türkiyeden daha iyi olduguna kesin eminim.

Suçlulara spor yapma imkanı tanıyan hapishanelerin, beslenme konusunda aykırı olacağını dusunmuyorum.

Tabiki iyi bir suçlu olursanız. Suclunun iyisimi olmaz demeyin. Suclununda çeşitleri vardir.

Hırsızlıkla seri katili aynı kefeye koyamassiniz.

Setenay bunu beğendi.
  3. trasker

trasker Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum yalan onlar bence :D gerçi hapisaneye her türlü alet edevatı sokan adamlar protein tozunun da allahını sokarlar ama bilemedim şimdi

4. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş