Hapishane

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gurkan tarafından 23 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu basligi görünce belki diyeceksiniz buda ney diye.....dün öglen antreman salonunda bi rusla tartistim,herife bi kafa vurdum,burnu dagildi.serefsiz alman polisi beni sabaha kadar nezaterette tuttular..neyse bu sabah ciktim,siz siz olun girmeyin öyle yerlere.helede türkiyede yasamiyorsaniz.adami bir günde canindan bezdiriyolar

2. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    geçmiş olsun.
    Şahsen bundan bir iki yıl önce her köşe başında biriyle kawga eden bir adamdım.
    ne war ki 10 kavgadan 9 unda dayak yerdim
    :)
    Öğrendim ki sewdiğim insanlara we inandığım şeylere çok büyük maddi yada manewi saldırı dışında kimseyi döwmem yada kawga etmek gerekmiyor.Ama bundada bir sınır yok tabii yani döweceğim adam için bir standarta getiremiyorsun bu sebepten hapismiş polismiş belaymış düşünemeden dalıyoruz.
    son olarak beladan uzak duralım zihinsel we fiziksel olarak yıpranmamamız lazım sonuçta amacımız war.

3. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    Erkeklik demek kaçmak demektir,yüzde olarak %99'a tekabül eder.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Gecmis olsun Gürkan, umarim mahkeme fln isi olmaz..

5. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sagol despo.ama ne yazikki olacak..burda aci parasi diye bisey var simdi o vurdugum serefsiz benden en az mahkemede 1500 euro kazanir,,,biride gelip iyi bir bize dayak atmiyorki yolumuzu bulaliom.adam bi kafa yedi simdi en az 1500 eurosu oldu

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Geçmiş olsun Gürkan. Despo'nun dediği gibi uzamaz umarım :?

7. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki yumruk atmamışsın o kolla. Geçmiş olsun

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    vücut geliştirmeyle uğraşan insanlar olarak bu tip kavgalara mecbur olmadıkça karışmamalıyız.Mazallah diğer insanlara göre çok daha güçlü olduğumuzdan bizim vurduğumuz bir yumruk o kişiye fazla sert gelebilir.

Ben şahsen son kavgamda inanınki çok korktum kendime geldiğimde çocuğun suratında pek bir şey yoktu 2 dk sonra tanıyamadım adamı şişti her tarafı bir dahada kavga etmem dedim kolay kolay.

9. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun Gürkan. Nezarette Türk olman dolayısıyla özel muamele (!) gördün mü?

10. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Geçmiş olsun gürkan ama bravo öle Türklere artislik yapılmayacağını öğrenmiştir heralde ;)

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bir araştırmaya göre dünyada en az kavga eden toplumuz (vg ciler)

Hemşo büyük geçmiş olsun kavganın sebebini merak ettim özel değilse anlatırmısın ne dedi seni bu kadar üzen

bir de türk rusu nasıl devirdi ama :)

12. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    gecmis olsun arkadasim hele bide almanlarin icinde daha fazla rasist var insallah oyle bi polise denk gelmemissindir

13. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Hapisane olayı çok başka ya..rusya'da zamanında kirivari miydi neydi öle bir hapisane varmış..Piskopat işler dönüyormuş..anlatamam direk sansürlenir..Hatta Jean Claude Van Damme'ın "in the hell" filmine konu olmuştur..Orada nezaret mezaret hak getire..inanıyorum ki dünyada çoğu hapisanede daha beter şeyler yaşanıyordur..

Bi de geçmiş olsun derim hacı..Yanlız bazen sabır erdemdir..sineye almak büyüklüktür..Irk farketmez..Bak şimdi gitti 1500 euro..amcam belki bilerek yedi dayağı.yolsuz kaldı..Dikkat etmek gerek..Kanadada misafirliğe gelen misafir bile senden para kazanmak için kendini evde yerden yere atıp sakatlamaya çalışıyor..Hal bu hal..Yazık...

14. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bu aralar flash tv de sık sık yayınlanıyor.

15. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    ayağı alçıda olan abime arabayla çarpıp yere düşmesine sebeb olan ve önüne baksana diye bağıran adamı ilk önce arabanın camından çıkarmaya çalıştım. çıkmamakta direnince kapıyı açıp çıkardım. sağlam 3 tane yumruk indirdikten sonra araya girenler adamı kurtardı. bu adam muş ta aşiret reisi imiş meğer. ama burası da İstanbul.

ertesi gün 2 araba ve 4 kişi ile yolumu kestiler. baktım kaçış yok, bende gözümü karatıp deli cesareti ile elemanlara sanki vurmakta haklıymışım gibi sert çıkıştım. nasıl posta koyuyorum, nasıl bağırıyorum bunlara (kendi muhitimde olmamın avantajını kullanıyorum tabii, ama nafile. zira bizden kimse yoktu etrafta).

elemanlardan biri girse, onunla mücadele ederken diğerleri rahatlıkla altına alabilirdi beni. ama yapmadılar veya yapamadılar. intikam yerine konuyu kapatma yoluna gittiler. çok şaşırmıştım. birşey olmalıydı bunun altında diye hep düşündüm. 1 hafta sonra haber geldi. haberi sözüne itibar edilen bir abi vermişti. silahlarla beni arıyorlarmış diye.

beni başkasına vurdurup, soranlara biz kapatmıştık olayı. vuranı tanımıyoruz diye söyleyeceklermiş herkese.
    plana bakarmısınız. tabii bizimkilerde (ailem) boş durmadı. bir otobüs dolusu adam toplamış eniştem. hepside karadenizli. hepsi deli. mevzu nedir, kim ne demiş önemli değil. vururum gerisine karışmam mantığıyla geliyorlarmış. nereye gelelim diye telefon açtı.

meydan savaşı çıkacaktı. bende ilk önce abimle yeğenimi aradım. avşa daydılar. 6 saatlik yolculuktan sonra avşa ya iner inmez benim telefonumla 5 dakikada geldikleri vapurla geri döndüler. tabii bu arada da en çok üzülüp kahrolan annemdi. ama bir kere olmuştu olan. hiçbirinden zerre korkum yoktu. bende yaralayıcı, kesici, delici ne varsa aldım yanıma. hiç yapmamıştım böyle birşeyi. ama tehdit altında olunca arıyor insan böyle aletleri.

Ankara da yaşayan nişanlımdan helallik almayıda ihmal etmemiştim. teyzemler işten izin alıp gelmişlerdi. teyzem, benim tanıdığım bir muş lu var. bunlar birbirini tanır. araya girer, en azından yatıştırır olayı dedi. olay büyürse savaş çıkacaktı çünkü. teyzem bu adamın telefonunu buldu ve aradı. babası namus uğruna 9 kişiyi öldürmekten yargılanıyormuş Ankara da. bir arkadaşı çıktı telefona. kendisi burda yok sahildeki parka gelin dedi.

gittik. teyzem adama telefonda mevzuyu anlatmadığı için gelen elemanda neden arandığını bilmiyordu. teyzemin arayı düzeltsin, yatıştırsın diye medet umduğu adam geldiğinde gözlerime inanamadım.
    gelen adam kavga ettiğim elemandı.

yenge senin yeğenin mi diye girdi konuya. ben kavga moduna geçtim yine. durumu anlattı teyzem.
    yenge biz konuştuk olayı kapattık yeğeninle dedi
    (gerçektende kapatmışlar olayı. beni arabayla sıkıştırdıkları zaman).

silahla aradığınızı duydum. işte burdayım dedim ben. ne silahı? dedi.
    yemin billah ediyor ki yok öyle birşey diye. kim söyledi bunu dedi.
    bende aynen anlattım. söyleyen kişide şu kişi diye. daha sonra o kişinin yanına gittiğimizde söyledikleri şok edici cinstendi. olum ben şaka yapmıştım....

arkadaşlar hiç yalansız anlattım olayı. abime çarpıp yere düşmesine gözümle tanık olunca duygusal davrandım. övünmedim hiçbir zaman o kişiye vurduğum için. aksine çok üzüldüm. kahroldum diyebilirim.
    ilk anda gidip özür dilemek gelmişti içimden. ama bunu yapsaydım korktu diyebilirlerdi. sonra arkadaş olduk bu kişiyle.

milletçe biraz duygusalız galiba. çok büyük bir ders oldu bana. bir insanın başka bir insana vurması saçma. tabii hakeden (suç işlediyse mesela) için değişir durum. artık bende uzlaşıcıyım :D

bu yazıyı açılan bir başlık için daha önce kişisel bakım bölümünde yazmıştım. çok alakasız kalmıştı kişisel bakım köşesinde.

bu başlık altında, aynı yazıyı bir daha yazmak yerine buraya kopyaladım :)

16. kerem_tan

kerem_tan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gürkan çok geçmiş olsun umarım pek ceza almazsın. ama yabancı ülkede bu tip olaylara ağır cezalar veriyorlar. adama tokat atsan yandın. hem cezaevine hemde para cezası. türkiyede öyle mi??

17. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şiddetin her türlüsü kötü bence. hatta şöyle vurdum, şöyle dağıttım diye anlatmak daha da kötü. insanın arasıra kontrol mekanizmasını kaybettiği ve düşünmeden bu işlere bulaştığı da bir gerçek.

18. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 2 gündür sehir disindayim yazamadim.hepinize tesekkür ediyorum,flexor kavganin sebebi rus yanima geldi ve ben benc pres yaparken kac setin var diye sordu.bende yeni baslamistim onun icin daha var uzun sürer dedim.ban dediki uzun süre seni bekleyemem 10 dakika icinde kalk dedi.bende güldüm sesimi cikarmadim.ama aradan 10 dakik agecti geldi ve sehpanin üzerindeki havlumu alip yere atti sonra sehpaya kendi yatti.sonrada ben onun sehpadan kaldirdim komple yatirdim :)salonda o kadar kisinin icinde o hareketiyle bana resmen küfür etmis oldu.sebep bu.bazi z-bar gibi arkadaslar olaylari bilmeden konusuyolar.size birisi 50-60 kisinin icinde böyle yapsa dayanabilirmisiniz ?

19. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    "sonrada ben onun sehpadan kaldirdim komple yatirdim" :lol: :lol: :lol:

Bence iyi yapmışsın Gürkan kafana sağlık. Yüz verseydin astarını isterdi muhakkak, daha da ileriye giderdi.

20. CENTAUR

CENTAUR Guest

Sen birdaha döv onu biz acı parasını ortaklaşa toplayalım verelim olur mu :badgrin: :badgrin: :badgrin:

:) Şaka tabikide canım :D :D :D

Geçmiş olsun

Büyük ihtimalle bunu yapmasaydın kendini daha kötü hissedecektin

Tekrar geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş