Hansa-X-Sport Ürünleri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve edobey tarafından 19 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    hansa x arkadaslar bu ürünlerden alan yada kullanan oldumu yorum yapabilecekmisiniz özellikle aminoasid leri konusunda (almayı Düşünüyorum)

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    evet kullanıyorum...fiyat ve kalite açısından oldukça güzel ürünler...zaten Alman ürünleri her konuda çoğu kez iyi çıkar...Hansa da buna iyi bir örnek...tavsiye ederim Hansa'yı...

3. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    peki arkadasım ürün sipariş hattında 0555 bir kişisel telefon var ve firma adresi veya sube belirten bir adres yok

ayrıca ürünün ne şekilde iletilecegide belirtilmemiş korgo ile sukadar zamanda v.s bu konularıda aydınlatırmısın
    teşekkürler

4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    kargo ile direk adrese hemen yolluyor...Hansa ile ilgili kişi moderatörümüz arnoldjr...o size gerekli bilgiyi verecektir...

5. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bende kullaniyorum :D :D

6. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    cok yakında bende kullanıcam :) :) :)

7. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    HANSA AMINO PUR POWER TABS 1600 MG 600 TABLET urun 80 YTL!!!! ya ben bir paranoyak olarak anlamadim bu isi, senelerdir suplementlere dunyanin parasini odedigimden olsa gerek bu kadar ucuza urun gorunce ister istemez cekince oluyor; bu isin sirri nedir? guvenilir bir urun mu bu? yakin bir zamanda amino alacagim, satislar sadece internet uzerinden mi oluyor? baska kullanan arkadas yok mu bu urunu? yorumlari esirgemesek;
    tesekkurler

8. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadasım ben ürünü aldım kalitesinden ve ürünün ulaşım sartlarından yana bir problem yaşamadım fakat bu üründen önce ultimate nin aminogold 1500 nü kulanmıştım ondan günde 9 adet alıyordum hansadan 12 adet ama yinede diğerinin performansını yakalayamadım
    Whey,süt ve bitkisel protein karısımı 1600mg 600 tabletlik amino asit kombinasyonu.Maksimum kas gelisimi ve performans icin formüle edilmistir. bu ibareye dikkat et durduk yerde kimse ucuza birşey satmaz yani ucuz alıp fazla içebilirsin böylece diğerlerinin verimini yakalarsın 600 adet içmeyle bitmez ;)

Sayfayı Paylaş