hangisini yapmalıyım yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve body58 tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. body58

body58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar 16 yaşındayım lise 3e başlayacağım basketbol oynuyorum ve spor geçmişim var ama göbektede yağlanma var
    bu yaz fitnessa gittim ramazandan dolayı bıraktım ve şimdi yine birşeyler yapmak istiyorum

amacım göbeği eritmek kol omuz göğüs ve karın kası yapmak ve six pack çıkarmak

p90x mi insanity mi fitness mı her sabah koşu mu

yukarıda verdiklerimden birini yapmayı düşüyorum ne tavsiye edersiniz şuan kafamda 2 ay insanity yapmak onunla birlikte şunu yapmak

ardındanda p90xe geçmek insanity bitince ya da fitnessa gideceğim ama fitnessta da düzenli olmayabilir kışın ve sınav dönemi gitmek zor zaten fitnessa gitsem bile kesinlikle seneye gidemeyeceğim veya düzenli koşu yapacağım ama koşu heralde içlerinde en zayıf kalanı çünkü o da ışın iptal yani açık havada 3-4 ay sonra koşamam sonuç olarak

hangisini işe yara hedeflerime ulaşabilir miyim

2. body58

body58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    up up up bide yüzmeye gitme şansım var
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2014 ---
    bir updaha arkadaşlar çok upladım ama bir an önce başlamak istiyorum çok hevesliyim ama ne yapacağım bilmiyorum yardım

Son düzenleme: 2 Ağustos 2014
  3. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    yok p90 yok insinity bunlar hep aldatmaca ben bench press basmadan gogus yapan birini hic gormedim klasik body programi her zaman en iyisidir

Sayfayı Paylaş