Hangisini Tercih Edersiniz ? Gainer hk.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Emprhe tarafından 2 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Hangisini tercih edersiniz ?

1. Hardline Progainer

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Optimum Serious Mass

oy sayısı 3
    60,0%
  3. Nutrade Weight Gainer

oy sayısı 0
    0,0%
  4. BSN True Mass

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Muscletech Premium Mass Gainer

oy sayısı 1
    20,0%
  6. Dymatize Super Mass Gainer

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Diğer

oy sayısı 1
    20,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emprhe

Emprhe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Ankette belirttiğim gainerlardan birini almayı düşünüyorum fakat çok kararsızım. "En iyi etkiyi hangisinden alırım ? İçeriği en iyi olan hangisi ? Yağlandırmadan kilo aldırır mı ? İçinde BCAA ve Kreatin olması iyi mi? " gibi sorular kafamı kurcalıyordu bende bir bilene sormak gerek dedim ve size danışmak istedim. Şimdi siz hangisini kullandınız,size getirisi ne oldu kaç kilo aldınız, nasıl kullandınız, günde kaç ölçek kaç gram aldınız ? Ya da önerebileceğiniz tavsiye ettiğiniz başka bir ürün var mıdır ?
    Biliyorum biraz uzun oldu ama bu konunun benim gibi kararsız kalan arkadaşlara büyük oranda yol gösterici olacağını düşünüyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. di3mf

di3mf Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de zamanında çok araştırıp Hardline Progainer almıştım. Etkisini gördüm ancak bittikten 3-4 gün sonra aldığım kiloları çok hızlı bir biçimde geri verdim. Ödediğim 189 tl'ye yazık oldu. Bilgisiz olduğum için gainer kullandığımı çok sonradan farkettim. Henüz bugün , bir konuya benzer bir post atmıştım. Eğer o gainer'ı bitirdikten sonra oluşacak olan kalori açığını besinlerden almazsan (süt ile tükettiğin takdirde gainer (787 kcal) + 500 ml süt (310 kcal) = 1000-1100 kcal) , aldığın kiloları göz açıp kapayıncaya kadar geri vereceksin. Kaldı ki , gainer bittikten sonra sen o kalori açığını besinlerden tamamlayabiliyorsan , gainer almanın bir mantığı kalmıyor. Umarım yeterince temiz anlatabilmişimdir.

Geçen onca sürenin ardından kullanılması gereken tek supplement'in kreatin olduğuna karar verdim. (Bazı durumlarda beslenme eksik durumda ise protein tozu kullanmak da tabi ki çok mantıklıdır.) Gerisi tamamen bb piyasasında pazarlanan ürünlerden ibaret. Benim düşüncem bu , daha bilgili bir arkadaş var ise ve sebepleri ile anlatabilir ise tabi ki fikrim değişebilir..

3. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    kalori hesabı yaparak kullandığım bir dönem olmuştu.hardline ve optimum kullandım.hardline kesinlikle önermem tadı hayatımda içtiğim en kötüsüydü diyebilirim kusmak üzere oluyordum hep.optimumun çikolatalısını tavsiye ederim suyla yada sütle çikolatalı sütten farksız gayet kolay içiliyor.şekeri de sitede değil ama kutusunun üstünde yazıyordu diğerlerine nazaran çok çok azdı.genelde kalori ve makrolara dikkat etmeye çalıştığım için ne zaman yemek yiyecek iştahım olmasa az yesem gainerlardan çok faydalandım.ölçekleri de ihtiyacım kadar içtim tabiki çok fazla içersen gereğinden 300-500 fazla değil de çook çok fazla kaloriyi temiz de alsan yağlanırsın gainerla da yağlanırsın.
    süresine gelince de genelde sabahları pek iştahım olmadığı için ben sade bir kahvaltı yaptıktan sonra gainer içerdim.antrenman sonrası yemek yediğim için midemi gainerla doldurmamak adına antrenman öncesi yada sonrası kullanmayı gereksiz bulmuştum.baya uzun süredir de kullanmıyorum mide mi genişledi nedir artık baya yiyebiliyorum :D.

4. TekTabanca

TekTabanca Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben daha Önce Hardline Kullanmıştım yediğim öğünler sonrası iki ölçek alıyordum süt ile kutu bittiğinde yaklaşık 6.5 Kilo almıştım gayet etkili olmuştu aldığım kilolarıda vermedim üzerine ekledim diyebilirim şimdi tekrardan gainer alacağım ama daha iyi içeriği olsun istiyorum uzunca araştırdım Optimum hesaplı ve kaliteli gözüküyor bu yüzden kullanmamış olsam'da oy'umu ona veriyorum :)

Sayfayı Paylaş