Hangisini seçsem ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gokhann1 tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gokhann1

gokhann1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selamın Aleyküm.

Direk konuya giricem fazla zamanım yok.Şuan kullandığım pc yaklaşık 5 yıllık.Ve artık değiştirme vakti geldi.Call of duty serisinden sadece 1-2-3 ü sorunsuz oynayabiliyorum artık siz düşünün :D

Sorum şu.2 pc arasında kaldım ve bi türlü karar veremiyorum bide size sorıyım dedim ilgilenen bilgisi olan varsa cevaplayabilirse çok teşekkür ederim şimdiden.Hepinize iyi forumlar.
    Tüm cevaplar rep alıcaktır.

Şok Fiyata SIFIR+iNTEL i7 4GB RAM 500 H 2,8GB EK GittiGidiyor'da 85770163

AMD 8 ÇEKiRDEK+1 TB HD+16 GB RAM+2 GB EKRAN KART GittiGidiyor'da 82387677

Bu arada maksimum bütcem 1000tl.Sizin önerileriniz varsa onlarıda değerlendirebilirim.

2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    laptop al hocam

3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ben bu işlerden pek anlamam tavsiyem oyun sitelerinde bu konuyu açman oradakiler bilgisayarın performansını nasıl en ucuz maliyetle yükseltebileceğini çok iyi biliyor.laptop her ne kadar güzel görünsede bu kasaların gücündeki laptoplar 1500tl civarındadır sanırım.ayrıca laptoplara taktıkları parçalarda çok iyi görünsede performans bakımından sınıfta kalıyor.

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Her ikisinin de işletim sistemleri iyi fakat ekran kartının detayları önemli, GPU HIZI VE BİT COK COK ÖNEMLİ . 1 GB 256 Bit bir ekran 2 gb 128 bit bir ekran kartından cok cok daha kaliteli grafikler sunacaktır yani GPU hızını da bir kenara bıraktım GB cok önemli değil bu iki sistemden ekran kartının BİTİ yüksek olanı secin tabi bunları öğrenme şansınız varsa

Swager bunu beğendi.
  5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Çok anlamam ama maksimum bütçe 1000 demişsin bu verdiklerin bin liranın üstünde ve sadece kasa, yani monitör-klavye-mouse-hoparlör gibi ürünler hariç. Eldekilerle idare edeceğim sadece kasa lazım diyorsan amd işlemci hızı olarak biraz düşük olsa da bellek ve ekran kartı daha iyi gibi.

Ama sonuçta oyun oynayacaksın ileri düzey programcılıkla uğraşacak değilsin iki kasa da her türlü oyunu oynamana yeter.

Sayfayı Paylaş