Hangisini ne kadar kullanmalıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 33kerem33 tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba . Foruma yeni üyeyim . Eğer herhangi bir yanlışlık varsa uyarırsanız sevinirim . 1 hafta içerisinde elime ulaşacak bir kaç ürün var . Henüz almadım ama salon hocam bunları önerdi .Hangisini günde kaç defa ne miktarda kullanmam gerektiği konusunda yardımınızı istiyorum . İnternette genel araştırma yaptığımda hep ingilizce açıklamalarla karşılaşıyorum :/

- GASPARI BCAA 6000 / 180 Tablet ( 54 TL )
    - GASPARI Qualitine Creatine Monohydrate 300g ( 35 TL )
    - MUSCLEPHARM Glutamine 300 GR ( 75 TL )
    - MUSCLEMEDS Amino Decanate 360 gr / 30 Servis Watermelon ( 106 TL )
    - RonnieCOLEMAN Signature Series Pro-Antium Protein 2200 gr ( 195 TL )

Hatta mümkünse ölçülerime göre bi değerlendirme de yapabilirsiniz . Tabi alakası varsa , ben yazayım yine de .

Boy : 1.78
    Kilo : 70
    Omuz : 121
    Göğüs : 102
    Kol : 35

http://p1309.hizliresim.com/1f/1/s5s9g.png

2 ayda ulaştığım yer . Görsel olarak da yardımcı olur belki . Söylediğim gibi forumda yeniyim . O yüzden bir yanlışlık varsa söylerseniz sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim :)

Yukarıda bahsettiğim supplemntler yerine kullanıp da fayda göreniniz varsa önerinizi de alabilirim .

Son düzenleme: 6 Eylül 2013
  2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Benim anlamadığım hocanız bunları aldırıp ne kadar kullanacağınız soylemedi mi?
    Forumu biraz arastırısanız ne zaman neyi kullanmanız gerektigini bulabilirsiniz.
    Benim kendi kullanım seklim
    Sabah kahvaltı oncesi protein tozu
    İdman oncesi Pre workout veya intra amino
    İdman sonrası protein + creatin
    Aksam gulitamin

3. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sordum ancak üzerinde yazar dedi . Açıkcası bunu söyledikten sonra sadece para kazanmak amaçlı önerdiğini düşündüm . Önerdiği ürünlerde bi sıkıntı var mı peki ? Güzel ürünler midir ?

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Pardon bir dakika bunları hocan mı sana aldı .Yani parasını sen hocana mı verdin? yada git suradan mı al dedi?

5. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam 500 tl limitim var . Bana işime yarayacak bi kombinasyon önerir misiniz dedim . Sana bunları öneriyorum dedi . Henüz almadım . O yüzden araştırıp ona göre davranıcam . İyi yorumlar almazsam ürünler hakkında başka şeylere bakıcam .

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Selam
    Marka konusunda yorum yapmıyorum. Bahsettigin urunlerin yorumları forumda var. Hepsini oku karar ver. diğer markaları da oku belki baska birsey begenirsin. Herkez aynı urunu sevmez okudugunda goreceksin gaspari seven de var sevmeyen de. Karar serin. Kulanım sekiller de var.
    Forumda bir yerde okumustum. Bu iste ya 1 akıl hocan olacak yada sen deneye deneye bulucaksın. 10 kisiden fikir alırsan daha cok kafan karısır.
    kolay gelsin.

7. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim . Öğrenciyim tek seferlik hakkım var . Bu yıl sadece 1 defa kullanabilicem o yüzden biraz fazla bilgi edinmem gerekiyor . Deneye deneye '' işte bu '' diyebilecek kadar geniş değil bütcem .

8. brhmcr

brhmcr Guest

Yas/spor gecmisi/beslenme ?

9. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Kimsenin butcesio kadar genis değildir ama forumu oku orasını hic dikkata almamıssın gibi. Forumda her markanın baslıkları var. Onları oku. yada hocana guven.

10. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşım 19 . Spor geçmişim 2 aydır prof. olarak yani salonda , öncesinde 3 ay kadar kuvvet antrenmanı uygulamıştım . Beslenmem üni öğrencisiyim . O yüden %100 verimli beslenemicem . Beslenmem çok verimli olacak olsa supplement düşünmüyordum . Sadece supplementler değil de genel anlamda da yardımcı olabilirseniz daha çok memnun kalırım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:33 ----------

Dediklerinizi yapıcam . Forumda pek araştırma yapmadım bodoslama daldım . Teşekkür ederim :)

11. kaan67

kaan67 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    zonguldak
    Bende forumda eski değilim.Ancak burada geçirdiğim zamandan anladığım birşey varsa ek ürünleri kullanmak için acele edilmemesi gerektiği.Ha kullanılmaz mı elbette kullanır.Madem tek seferlik bütçen var acele etme.Forumda biraz fazla zaman geçirmek ve okumak gerekiyor ciddi olarak.Bütün ürünlerin açıklamaları yorumları var.İlk başta insanın kafası cidden karışıyor çok fazla bilgiyi sindirmeye çalışırken.Sıkılmadan okumaya devam et birsüre sonra oturmaya başlıyor bilgiler.Elbette forumun tecrübeli olanları mutlaka yardımcı olacaktır.

12. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim kardeş yorumun için . Beklicem , araştırıcam . Tüm gecem bunları araştırmakla geçicek . Gerekirse tüm bilgilere özel mesaj bırakıcam :)

13. EndlessBlue

EndlessBlue Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu/İzmir
    Bi öğrenci olarak bende senin durumundayım desem yalan olmaz.Beslenme konusunda kettle da yumurta BİM deki ton balıklarından düşünebilirsin.En ekonomik yollu beslenmeyi de araştırmak lazım.Supplementlerin etkilerini daha iyi almamız lazım dostum :)

14. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba forumda her besinin degerein oldugu bir baslık var.Oradan faydalanabilirsiniz.

15. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen kardeşim prof. bi abiyle konuşuyorum şu sıralarda . Öğrenci bütçesiyle en iyi ne şekilde beslenebilirim onları öğreniyorum :) Başta ton balığı ve peynir geliyor , tabi yumurtasız olmaz :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:35 ----------

Eğer elinizde link varsa buraya yazabilirseniz sevinirim . Malum forum çok geniş bulması bir haylı zaman alıyor :)

16. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    33kerem33
    Sanırım saka yapıyorsun:) forum arastırmak icin var. :) burada size binlerece besinin tek tek degerini yazmam mumkun degil. Lutfen forumu arastırın. size linki gonderiyorum yenisiniz:) Buradan bulabilirsiniz
    Marka Marka Besin Değerleri - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

17. 33kerem33

33kerem33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ne kadar teşekkür etsem az . Fazlasıyla ilgileniyosunuz . Çok teşekkür ederim :)

18. EndlessBlue

EndlessBlue Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu/İzmir
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/marka-marka-besin-degerleri-72/ ;)

Sayfayı Paylaş