hangisini kullanmalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve degirmencierhan tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. degirmencierhan

degirmencierhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ;
    uzun zamandır hem hacim hem yağ kaybı ile kilo kaybetmek için elimden geleni yapıyorum .Haftadın 6 günün 3 ü kardio üçü ağırlık çalışması programı uyguluyorum .5 aydır vücudumda değişiklik hissetmeme rağmen kilomda ilk 2 ay 4 kilo verip 3 aydır 104 kg ma bağlamış durumdayım .
    zero shot l carnitin kullanıyorum ,kilo kaybı döneminde de hydroxycut kullanmıştım ancak o beni baya bozdu .

şimdi sayın üstadlar protein tozu kullanmalımıyım yada ne kullanmalıyım amaç 10-15 kg kaybı ve belirgin vücut hatları .programımı sadece kardio mu yapmalıyım yoksa program doğrumu ,değerli yorumlarınızı bekliyorum
    yaş 33,kilo 104,
    kardiyo :20 dk aralara 3 kere 1 dk depar,her depar sonrası 2 dk orta jog ve jogdan sonra 1dk hızlı tempo yürüyüş
    10 dk eliptik,15 dk bisiklet,15 dk karın hareketleri

ağırlık: toplam ağırlık günlerinde 8-9 hareket oluyor göğüs-ön kol,sırt-arka kol,bacak-omuz toplamda 3 gün
    birgün ağırlık,birgün kardio ve idmandan 15 dk önce l carnitin
    idman sonrası müsli ile kahvaltı ,ara öğün bir avuç kuru üzüm,incir ve ceviz karışımı,öğlen tavuk ızgara,köfte,balık,lor peynirli sandiwich,arada meyve kuruyemiş,akşam evde pişen sebze-tavuk vs.

özetle programımı destekleyen suplementler ne olabilir ,biryerde hata yapıyor olabilirmiyim

Sayfayı Paylaş