Hangisini Kullanmalıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve VNOkyanus tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. VNOkyanus

VNOkyanus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar,

1.84 boyunda 86 kiloyum. Vücut geliştirmeye başlayalı 3 ay oluyor haftanın 3 günü 1,5 saat düzenli çalışıyorum. Spor salonu hocası bilek güreşi şampiyonu vücudu bir hayli iddialı. Oda sürekli protein tozu ve kreatin kullanıyor bana da önerdi haftaya alıp başlayacağım.

Sormak istediğim soru şudur: Salonun sponsoru hard line ve doğal olarak hard line ürünlerinden başka satmıyor. Bilinen bir rahatsızlığım ve hastalığım da yok çok şükür. Sizce kreatin ve protein tozu için 3 ay erken midir ve Hard Line ile başlamalı mıyım ?

Önerilerinizi bekliyorum,
    Teşekkürler.

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Merhaba, şimdilik bir beslenme programı ve tam vücut antrenmanı yeterli olacaktır. Senden çok bilgisi olması, kaslı olması hatta şampiyon olması insanı hoca yapmıyor. Sen kendin öğren kendine hoca ol.

3. VNOkyanus

VNOkyanus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sertifikalı resmi hoca zaten, yıllarını vermiş olması ve bir şeyleri başarmış olması benim gözümde hoca olmasına yeterli, olmasa zaten gitmezdim. 1 yıl vücut geliştirme yaptım ara verdim tekrar başladım 3 ay oldu minimum kaçıncı aydan itibaren kullanmalıyım bunun cevabını alırsam yeterlidir.

Sayfayı Paylaş