hangisine gitmek daha mantikli

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve mirposs tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaslar ben 18 yasindaym kasimda 18 e gircem ama :) ve futbol basket vs bu sporlari cok yapmak isterim am yas gecti artik size bisey sormak istiyorum spor gecmiai olarak bir ay yuzme,fitness ve bir iki ay taekvandoya gittim.okadar uzun gitmedim bunlarada ve simdi yuzmeye gidiyorum hafyada uc gun olmak uzere ama bende profosyonrl olarak bir sporla ilgilenmek istiyorum futbola degilde basketi okulda vs oynamisligim var arkadaslarla vrya kendimde iynadim sizce bu yastan sonra hangi spora baslanmali hangi spora başlanırsa gec kalinmamis gibi profosyobel olunur ? Basket mi futbolmu ? Veya baska ne sporlara baslanir bu yasta bu yasta baskete veya futbola baslasam profosyobel olarak bir klubde oynarmiyim
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2014 ---
    Kosuya mesela bu yasta baslanirmi veya futbola vs prof okunurmu bu yasta ne sporu okur prof olarak basket futvol olurmu ?

2. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Bu yasdan sonra prof olamazsin vg ye basla modellik yaparsin

3. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    prof derken oyle turkiyenn takımnda vs deil zaten hani kendmce bir klübde oynayabilirmiyim ? birde hangi liglerde para veriliyor oyunculara nasıl oluyor o ? meslek haline gelmesi ? muay thaıda dusunyorum ama futbol veya basket cok isterim oneriniz varmı?

4. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Para kazanamazsin hobi olarak oynayabilirsin anca

mirposs bunu beğendi.
  5. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Coo tesekkur ettim ilgileriniz icin :) birde kosu veya muaythai veya baska dier sporlaridami meslek gibi yapamam ?
    Ikinci bir sorumda futbolu veya basketi bir klubde oynayabikirmiyim hobi amacli hani mesela bir klubde oynar orda maclar yapilir madalya aliriz falan filan .d

6. alesko

alesko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle Türkiye gibi spor denince akla futbol ve basketten gelmeyen bir ülkede malesefki bu 2 spor dışındada iyi paralar kazanılmıyor öncelikle bilmeni istediğim konu budur.
    Ayriyetten sporcu olucam ama kazandığım paranın çok önemi yok diyorsan çünkü bu yaştan sonra basket ve futbolcu vs. olunmuyor, yelken , tenis , koşu gibi gibi sporlara bakabilirsin.
    Fakat şöle bir durum var bunuda belirteyim, yaşın geçmiş olsa bile örneğin vücut tipin atletiktir, boyun uzundur , kondisyonun iyidir,kuvvetin yerindedir ozaman bir spor dalına alınabilirsin. Kürek,futbol, basket hepsi olabilir. Ama Türkiye'de bu kürek,yelken, koşu bilmemne falan vakit kaybıdır bunuda sana söleyim.

mirposs bunu beğendi.
  7. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Dovus olmazmi bu yastan sonra amacim musabik olmak lisans alip nasip olursa milli sporcuda olmak ve amator dovuslerde madalya kazanmak hobi ama prof olarak hobi madalya kazanma iste musabakalara girip ?

8. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    bence ordan oraya çok geçiş yapmışsın en büyük hatan bu olmuş futbol , basketbol , yüzme , teakvando , fitness hepsini azar azar yapmak yerine tek bir alanda kendini geliştirseydin çok daha iyi olurdu bundan sonrası futbol , basketbol işi zayıf helede basketbolu hiç zannetmiyorum . Senin için en iyisi şuanda dövüşle veya bodyle ilgilenmeni tavsiye ederim

bi konu seç ve o konuda uzmanlaş :)

mirposs bunu beğendi.
  9. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    arkadaşım u19 da oynadığını söyledi ama asgari ücretten düşük bi fiyata:)

mirposs bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş