hangi yolu izlemeliyim??????

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve playboy_89 tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. playboy_89

playboy_89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim boy 1.71 kilo 55,,yaşım 19,,anlicanız gibi zayıf biriyim,,
    yaza avrupaya gitmeyi düşünüyorum,,,çalışıp para kazanmak için...bulgaristan vatandaşı olduğum için avrupa ülkelerine gidebiliyorum....neyse
    sorum şu
    orda aır işlerde çalışçam,,yani hem aırlık kaldırma,,hem tüm gün ayakta durma olcak,,belki bi inşaatta belkide depoda bi arkadaşımın yanında çalışçam,,

ben yaza kadar yani 6-7 ay içinde,,,,,neler yapmalıyım bu aır iş temposuna dayanabilmek için?? vücut geliştirme mi yapmalıyım,,boks falan yapıp kondisyon mu kazanmalıyım,,yada ne tarz bi program uygulamalıyım,,amacım görüntü,,güzel vucut falanda diil,,tek amacım kilo alıp,,sabahtan akşama kadar tabiri caizse kopek gibi çalışıp ekmek paramı kazancak güce,kondisyona sahip olmak,,yani ciddi anlamda sağlam olmak istiyorum,,hem aır kaldırabilmek,,hem uzun tekrar kaldırabilmek,,hemde bi boksor gibi kondisyona sahip olmak için napmam lazım,,gerekirse yaza kadar her sabah erken kalkar yürüyüş,,koşu falan yaparım,,yani ne olursa,,antrenman,aırlık,,herşey...,,yaza kadar başka işim yok bu mesele üzerine yoğunlaşıcam....

bilgili arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum,,
    şimdiden teşekkürler

2. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    boksu ve vg'yi aynı anda götürebilrsen süper kondisyon yaparsın...

3. playboy_89

playboy_89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar başka bi önerisi,,daha ayrıntılı fikir verebilcek ustalarımız yok mu ?????

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    komik ama bol bol yaglanman gerekir,

yaglar goruntu olarak kotu olabilirler ama enerji kaynagi da onlardir.
    obez derecesinde sismanligi kastetmiyorum.

"bulk diyet beslenme antrenman " sozcuklerini forumda aratirsan bir suru yanit bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş