Hangi Yoldan Gitmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lats tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lats

Lats Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar , pek yeni başladım sayılmaz aslında , salona gitmiyorum sadece , 6 8 9 aydır evimde çalışıyorum kendi imkanlarım ile , dambıll seti , barfix barı ve şınav mekik gibi devam ediyorum , son 2 aydır çalışmıyorum sağlık sorunlarımdan dolayı , biraz uzaklaştım spordan;

Bu 8 9 ay içerisinde neler yaptığıma gelirsem , farklılık belli oluyor , abartılacak kadar gelişmesem bile , sıska düz kağıt gibi bir vücudum yok , çoğunluk gögüs ve omuz kaslarına vermiş durumdayım , 3 5 kiloda aldım denilebilirim ama hala kilo ihtiyacım var ; Yaş 19 , 1.77 Boy , 62 Kg,

Bundan sonra nasıl devam etmeliyim, tekrar nasıl motive olabilirim devamlı spor çalışma hayatıma , çalışmalarım nasıl başlamalı

Ufak bir soru daha , Dikkat ettim sınırlarımı pek aşamıyorum neden olabilir? Çektiğim şınav mekik vb. sayısı fazla zorlayamıyorum, ilk başlarda ki gibi olmasa bile sonradan hiç bir değişme olmadı. Nerde hata yapıyor olabilirim?

2. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    forumda cevapları kendin buaabilirsin ama kısaca yazayım
    sanki hiç bb yapmamış gibi başlamalısın
    çok kısa sürede eski formunu yakaladığını göreceksin ama acele etme

gelişim takılmasındada hareket rutnlerini değiştier
    compound hareketlere önem ver(deadlift barfiks bacak gibi)
    sistem değişiklikleri yap(pramit negatif tekrar 7li süperse vs)

3. Lats

Lats Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bilgiler için

Sayfayı Paylaş