Hangi yağ yakıcı??

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve alessa tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. alessa

alessa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi akşamlar.ben bir haftadır fitness yapıyorum ama bir yağ yakıcı kullanmaya başlamak istiyorum.forumda yazılanları araştırdım biraz ama geneli erkekler için.aslında gayet zayıfım ve ölçülerim normal şöyle;
    boy:166
    kilo:50
    kalça:90
    göbek:61
    ama sorunum şu ki;vücudum hiç sıkı değil.sürekli 3-5 kilo halinde alıp verdiğim için çok kötü durumda.belim normal ama kalça ve üst bacaklarmdan hiç mi hiç memnun değilim,bir an önce sıkılaştırmak istiyorum.now diet support iyi dediler içinde karnitin varmış.sizin kullandığınz ve önerebileceğinz bir ürün var mı? birde haftada 3gün 1saat yeterli midir sizce?şimdiden teşekkürler.

2. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    genel olarak nutrexin lipo6 serisi güzel.sanırım bayanlar içinde bir ürünü var lipo6 hers olabilir ismi

alessa bunu beğendi.
  3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba.Öncelikle yağ yakıcı icin şu an erken,1 haftada zaten birşey beklenemez ama ilk zamanlar yağ yakımınız hızlı olucaktır o yüzden takviyeye ihtiyac yok ,ilerde vücudunuzun yağ yakımını durduğunda yağ yakıcıları bu zamanlar icin değerlendirmenizi öneririm..Forumuda bol bol okumanızı tavsiye ederim her sorunuzun cevabı vardır eminim..

Kolay gelsin;)

vanesy bunu beğendi.
  4. alessa

alessa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ama ben şu sıralar nasıl besleneceğimi şaşırmış durumdayım ve maalesef hiç dikkat edemiyorum.çünkü öğrenciyim ve bunun dışında katıldığım çok etkinlik var,örneğin haftada 3 gün gece 11e kadar tiyatro çalışmalarım oluyor.o günlerde gecenin o saatinde pizza tarzı şeyler yiyorum.bazende yalancı iştahım tutuyor işte :/ şu yemek meselesini oturtabilsem sorun kalmıcak ama çok sağlıksız ve dengesiz beslendiğim için en azından bunu yapmak istiyorum,yoksa yaza 60 kilo olaraktan çıkıcam :D bu arada çok teşekkür ederim :)

peki sizce yağ yakıcı kullanmadan basen ve bacak bölgesine yönelik spor salonunda nasıl bir program uygulayabilirim?

Son düzenleme: 14 Aralık 2009
  5. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence hepsi bir bütün.
    Sadece fitness yaparak ya da yağ yakıcı kullanarak bu iş olmaz diye düşünüyorum ben.
    Ne yediğiniz, ne içtiğiniz ve bunları hangi düzen içinde yaptığınız çok mühim.
    Kiloya bir bayan olarak, sadece fiziksel anlamda yaklaşmayın derim. İstediğiniz forma girince sanki herşey bitecek mi :)
    Biraz da böyle bakın bence !

6. cak

cak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    İlerleyen yıllarda hayatın düzene girdiğinde herşey daha kolay olur gibi gelior bana.setenayın dediği gibi yaşam tarzı çok önemli bu konuda. karar verip kendini tutmalısın. bacak ve basen temel hareketlerini zaten salonda göstereceklerdir. siteden de bakabilirsin.

7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bu şekildeki bir beslenme programı ile bir sonuç alamazsınız. acı ama gerçek. hiçbir yağ yakıcı veya daha etkili (daha yan etkili) ilaç da sonuç vermeyecektir. düzgün beslenme programı şart. + doğru antrenman. mesela en iyici yağ yakma interval kardiyo ile olur (high intensity interval cardio = hiit diye aratabilirsiniz) özellikle hiit in afterburn effecti yağ yakımında oldukça etkilidir. forumdan ve netten iyi bir beslene programı edinin ve hiit i araştırın.

Setenay bunu beğendi.
  8. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    yağ yakıcı kullanma için çok erken zaten vücudun sporla forma girecektir. boyuna göre ideal kilondan zayıfsın bile. spora devam ederek beslenmene dikkat et ve sabırlı ol.

vanesy ve Setenay bunu beğendi.
  9. alessa

alessa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese çok teşekkürler.
    ama ben bu planımı şimdilik erteledm sanırım.çünkü sizin de dediğiniz gibi doğru beslenme olmadan olmuyor ve benim böyle bir hayat tarzında beslenmemi düzene sokmam imkansız.cak'ında dediği gibi hayatımın bi düzene oturmasını beklemem gerekiyor.
    tekrardan saolun :)

10. deepblond

deepblond Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar ben hardline markasının burner ve l-carnitin ürününü aldım. yağ yakımı için spordan önce kullanmayı düşünüyorum. ikisini aynı anda mı kullanmalıyım yoksa önce burnerı kullanıp bitince karnitin kullansam daha mı iyi olur?veya birini spor öncesi diğerini sonra mı kullanayım. karar veremedim. görüşlerinizi bekliyorum.

boy:159
    kilo:41

kardiyo olarak koşu yapıyorum. kilo vermem durdu. bende daha fazla yağ yakmak istiyorum. kaslarımı belirginleştirmek için.

11. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten normal kilonun altındasın. vucudundakilerin yag olduguna eminmisin :) eger sarkık bir gorunum varsa oda zaten zamanla mekik ve bu tarz sıkılastırma hareketleri ile düzene girer.l carnitin zaten etkisi cok dusuk bir urun.Bana kalsa hicbirini alma derim.41 kilodan aşağa düşmeye baslarsan saglık sorunları yasamaya baslayabilirsin

12. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    boyuna göre ideal kilon 53 olmalı. 41 kilodayken vücudundaki hangi yağı yakacaksın merak ediyorum. günümüzde bu aşırı zayıflık modası nereden geliyor? bence kadın dediğin ideal kilosunda kasları belli olan tabiri caizse taş gibi olmalı.

her iki ürün de sana göre değil. ben olsam progainer kullanırdım.

Sayfayı Paylaş