Hangi Yağ Yakıcı Supplement İyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Hangi Yağ Yakıcı-Zayıflatıcı vs... Supplement iyi?

1. L-Carnitine

69,7%
  2. CLA

8,0%
  3. Thermogenic Yağ Yakıcılar(Örnek: Hydroxycut)

22,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 242 üye.
  1. isikkilinc

isikkilinc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık son 3 aydır antreman kacırmadım kilom 93du. temmuz ayında hydroxycut kullandım hergun oglen yaklasık 30-40 dak yuzdum ve hiç kacırmadan 3 gun calısma 1 gun dinlenme seklinde agırlık antremanı yaptım oglenleri sadece 1 konserve ton balıgı aksamları ise sadece meyve yememe ragmen sadece 3 kilo verebildim.buarada urun inanılmaz bas agrısı ve mide bulantısı yaptı son 15 tanesini alamadım.belki herkeste aynı yan etkiyi yapmayabilir ama ben pek memnun kalmadım

2. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Böyle birsey mümkün değil 3 ay hergun min 30dk yüzüceksin ve hiç aksatmadan haftada 6 gün agırlık antramanı yapıcaksın oglenleride 1 konserve ton balıgı aksamları ise sadece meyve yigceksin bunun yanında hydroxycut kullanıcaksın ve sadece 3 kilo vericeksin herhalde her akşam oturup 20 kasa MUZ yiğyordun yalan yanlış seyler yazarak insanların kafasını bulandırma..

Khanasparuh, Kcan123, demircan256 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. isikkilinc

isikkilinc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben neden nasıl gibi sorular sormuyacagım yasım 32 ,yıllardır profosyonel olarak yuzme ve kosu yapıyorum ne zaman nasıl kilo verecegimi gayet iyi biliyorum ben sadece kısa yoldan kilo verebilirmiyim diyerek denedim,urun kotu demiyorum cok iyi ısıtıyor ama bende bas agrısı mide bulantısı yaptı diyorum.uretici firma urunu denerken de yuzde yuz basarı elde ettiğini sanmıyorum .kimine gore animal cuts iyi kimine gore hydroxycut kimine gorede lipo 6x .

4. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bünyeye gore degisebilir animal cuts da cok iyi bir yag yakıcı ama kardiyoyu sıkı tutacaksın

5. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    isikkilinc, öncelikle profosyonelliğin anlamını biliyormusun ? profosyenel bir yüzücüde yağ yakıcı alıcak kadar ve kısa yoldan kilo vermeyi düşünücek kadar nasil kilolu oluyor ? yıllarca sutopu oynadım yüzdüm milli bile oldum dünyaları yesemde hiçbir zaman bunları yapıcak kadar ne göbegim oldu nede kilom.. Bence 3 aydır antreman kacırmadıysan hydroxycut kullandıysan ve hergun oglen yaklasık 30-40 dak yuzup oglenleri 1 konserve ton balıgı aksamları ise sadece meyve yememe ragmen sadece 3 kilo verebilmissen ortada yanlış birseyler var ister lipo 6 kullan istersen animal cuts zaten beslenmen çok yanlış sana tavsiyem bence forumu iyice oku ve neden nasıl gibi sorular sormaya başla..

6. radoslav

radoslav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben l-carnitine kullandım, ancak etkısını tam olarak soyleyemıycem.. çunku yalnız kullanmadım

ancak chromıum picolanate ye gelınce deneyımlıyım...
    hardlıne'ı dandık bır marka sanırdım, takı USA malı olan GNC yı kullanana kadar, ilk olarak hardlıne'ın chromıum picolanate yı aldım, ve kullandım, evet yağ yakıcı ozelliği yok ama garıp bır çekılde kilo verdırıyor, şekerı duzenlediği için insan fazla fazla açıkmıyor ve en onemli yanı ise şekerli hamurlu vs. nedense canın ıstemıyor.. gerçekten canın istemıyor..
    neyse bu urunle 87 den 82 ye düştüm 2 ay falan kullandım ama çok da yediğme ıçtığme dıkkat ettiğmi soyleyemem 10 üzerinden 7 diyelim..
    sonrasında ürün bıttı, bende gittim hayatımın en buyuk hatası olan USA malı GNC'nın chromıum'u aldım hemde 3 kutu, kullanmaya başladım, hemen etkısını gosterdı, uykusuzluk, mide bulantısı, istahı hıç kesmıyor aksıne hep açım.. şu an 3 kutuyuda çöpe attım...
    Bu demek değil ki GNC markası iideğil,ama kesın bıldığım bırşey varsa urunler kışıden kışıye metabolızmadan metabozmaya çok fark edıyor.. ama bır turlu zayıflamamıyorum zayıflamam durdu dıyen varsa gerçekten hardline'ın chromıum picolanate'sını tavsıye ederım 15-20 ytl gıbı bir fiyatı var.. gunde 1 tane yemekle bırlıkte ben sabahları kullandım, kılo vermem durmuştu, bununla beraber 5 kılo civarıo verdım ama 2 ayda l-carnıtıne de kullanıyordum yanında, idmanları arada aksatsamda gıdıyordum.. ama size şunu soyleyebılırım kı bende en ufak bır yan etkı yada rahatsızlık yaratmadı...

7. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Lipo6x , Hydroxycut hardcore , animal cuts , hot-rox

dünyanın etkisi kabul edilmiş en iyi 4 yağ yakıcısı

8. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce bu başlıkta yine kendim sormuştum.. Önce stacker 3 sonra ise stacker 2 xplc kullandım.. İkincisini kullanmayı daha bitirmedim ve her ikisini de açıkçası çok düzenli kullanamadım.. Yediklerime biraz dikkat edip hafif kardiyo yaparak 1 buçuk ayda 5 kilo verdim.. Kas kaybı hiç yaşamadım diyebilrim.. Daha doğrusu vücüdum küçülmedi veya kaslarımda ölçü kayıbı olmadı.. Çok memnun kaldım diyebilirim..

9. Hu53Y!n

Hu53Y!n Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst
    Bir arkadaşım L-Carnitine kullanıyordu. 1 ay kadar kullandı. Etkisi sağlam bence.

10. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut hardcore sağlam üründür

11. Rakbenam

Rakbenam Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    !zm!R
    Bölgesel zayıflamaya inanmadığım için CLA kullanmadım. Ama L-Carnitine kesinlikle öneririm kardiyo ile çok iyi sonuc almak mümkün.

12. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    definisyon için yazın animal cuts kullanmayı planlıyorum fakat kas kayıbından korkuyorum ve programımı haftada 1 gün kardiyo 3 gün ağırlık çalışacak şekilde hazırlıyacağım...Kardiyoyu 1 gün yapmamım sebebi fazla kardiyonun iyi olmadığını düşündüğümdendir ve ağırlık çalışırkende daha fazla yağ yakımı olacağını düşündüğümden 3 günü ağırlık çalışması olarak değerlendirdim...hedefim 5-6 kilo yağ yakımı ve 0 kas kayıbı...

13. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    siz büyüklere bir sorum olacak multipower in thermo burner i hakkında herhangi birbilginiz var mi? yardımcı olursanız sevinirim.

14. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 1 yıl önce kılom fazla dıye bu L CARnetınden kullanmıştım.sonrada CLA kullandım kardıyo sırasında daha az yoruluyordum ve once kılom degısmedı ama bırden zayıflayabıldıgımı gordum.Bunlar çok mutlu edıcı şeyler gıbı gorunuyor ama !! karaciğerımde standart dozları kullanmama rağmen zarar verdı.Ürtiker oldum yanı vucudumda alerjık reaksıyonlar oluşmaya başladı. durup duruken kızarıyor ve kaşınıyordum.Ilaçları bıraktıktan 1 yıl sonra bu etkılerden kurtuldum.o yuzden bilip bilmeden zayıflayacagımdıye bu ürünleri kullanırken 2 kez düşünün.Bu tür takvıyelerın garantısı yok.ben de böyle etksi oldu diye başkasında da olacak dıyede kaide yok.sadece aklınızda olsun.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  15. GOKTANNN

GOKTANNN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitmeni
    Yer:
    ankara
    bu soruyu türkiye nin en iyi beslenme uzmanlarından birine bizzat sormustumm..kendisi aynı zamanda milli takımlar diyetisyeni..

verdiği cevap :::CLA

16. yurdy1905

yurdy1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Nitrofull Carnitine likid kullanmaya basladım p.tesi çarşamba cuma ağırlık çalısıyorum salı persembe de futbol idmanlarım var oraya gidiyorum..

Acaba Carnitine'i spor yaptığım için haftada 5 gün mü alsam?Ayrıca ürünün arkasında idmandan önce ve sonra kullanın diyor buna mı uymalıyım yoksa baska önerisi olan da varmı?

Saygılarımla..

17. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Animal CUTS

18. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    merhabalar, animal cuts ile "six pack" kaç haftada gözle görülür hale gelir ?

tşk

KK

19. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bi yorum yapılamaz. bu senin anatomine bağlı + nasıl diyet ve antrenman programı uyguladığına bağlı. kişiye göre değişir yani...

20. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    L-cartine zaten en çok kuzu etinde bulunan ve vücut tarafından üretilebilen bir madde. Ayrıca herhangi bir yan etkisi yok diye biliyorum. Sadece vücutta yeterince üretilemediği için takviye olarak kullanılıyor ve ben faydasını görmüştüm. Diğer ürünleri hiç güvenip kullanamadım ancak çevremden gördüğüm kadarıyla l-cartine göre çok daha etkililer.

Sayfayı Paylaş