Hangi Xenadrine?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Atlas tarafından 7 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar forumda definasyona yardım için xenadrine önermiş bazılarınız ama iki çeşit xenadrine var piyasada, biri NRG biri EFX. Kullanan arkadaşlar hangisini kullandı ve nasıl sonuçlar aldılar?

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    valla ,işte kullanan arkadaşlar işleri bitince foruma uğrayıp yazma nezaketinde bulunmuyorlar yada onlar öldülerde bu yüzden yazamıyorlar sonuçlarını

3. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    aslında önemli olan Xenadrine'i alabilmek !...

sen onu alabiliyorsan sorun yok ; nasıl olsa ikisi de etkili olacaktır özellikle l-carnitin'den vb.den daha etkili olacaktır...
    nasıl olsa elbette sadece 1 kutu kullanmayacaksın ; en azından 2 kutu kullanmalısın ; ( aslında 4 kutu da olur ama bu büyük etkili olduğu söylendiği için 2 kutu yeter,bence) onun için önce birini sonra diğerini dene... bu sorun değil :)
    bakalım , abd'deki abime söyledim bakalım , bu mart'tın sonuna doğru veya nisan'da yollayacak mı , aslında yollasın da ne zaman yollarsa yollasın ; önemli değil ama tabi ki tam istediğimiz zaman olursa iyi olur , tabi... falan filan yani , önemli olan onu alabilmek , sen nasıl alıcaksın? kardeş...

4. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ya ben internetten getirtmeyi düşündüm, 100 doların altında tutup siparişi falan bir gaza geldim. Ama tanıdık yoksa bu iş hakikatten çok teferruatlı. Amerikaya giden tanıdığım yok ama astımlı tanıdığım olduğu için efedrin kafein'e talim gibi gözüküyor. (Efedrin reçetesi var adamın) Öteki faktörde efedrin kafein olayının çok daha ucuza gelmesi. Yani parayı saklayıp bir dahaki kışa düzgün creatin + amino falan alırım

Sayfayı Paylaş